|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   -->MaJčiCe<--
1.4.2005 10:40:14   
Anonimen
Hojla!9nebesa

Kje ste kaj punce?Nič vas ni za čitat:zmeden2:, pa sem morala zopet našo temo odpret, da vidimo kaj je novega!:)

No vglavnem jaz sem imela danes pregled in mi je delala uz:bravo:Za spol še vedno nismo ziher-čeprav je rekla 60:40 da je :modri:fantek:)-
Obrnili smo se ze na glavico(vzd. glav.), videli smo kak cucamo prsteka!:love::)9nebesa:bravo:Drugače smo težki 1900gramov!:sloncek:
Jaz sem se poredila za 10,5kg, pristisk sem imela super,urin tudi.Danes sem šla se v laboratorij na zadne preiskave, nov pregled imam cez 3 tedne!:muca:

Trebušcek je se vedno na 105cm:metulj:, če gledamo na lupo se tudi kaksna strija vidi:)-.

Vglavnem lep sončen dan naprej, pa javite se kaj!9nebesa

:rozica:Lp:rozica:, nina:nosecka:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   -->MaJčiCe<--
1.4.2005 13:08:26   
MojcaZ
Halo!

Seveda smo prisotni in prisebni. Počasi že dneve odštevamo in skačemo po trgovinah.

Jaz sem bila na UZ v torek in smo prav lepo videli pištolco, tako da je 100% fantek. Težak okrog 2,5 kg, že kar nekaj časa obrnjen na glavico in zelo zavzet nogometaš.
Čez 10 dni že imam prvi CTG. Drugače je vse super, razen kilogramov je preveč in to kar 15. Strije pa zaenkrat še ni nobene na spregled.

Lep pozdrav tudi on naju:metulj:
Mojca in :duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   -->MaJčiCe<--
1.4.2005 13:50:04   
sabini
Evo še mene super da si nas malo višje prestavila saj se res nič ne pogovarjamo:bravo:

No jaz sem o.k. komaj čakam da bo maj, uz mi sploh ne dela že dolgo tko da ne vem upam da je o.k. vse .:duda:pridno brca in to je pomembno. Kg sploh ne bom govorila full preveč ampak tud o.k.


Punce bliža se in komaj čakam da primem v roke mojo štručko


L.p. Sabina in:duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   -->MaJčiCe<--
1.4.2005 14:46:54   
taška30
Jaz se bom pa tokrat stisnila k majčicam (če me vzamete) - uraden PDP od G sicer 30.4, ampak po vseh drugih izračunih pa 1.5., tko da...sploh ne vem kam bi se dala :zmeden: :)-
V bistvu bolj računam na maj, ne vem zakaj, ves čas imam občutek, da bo bolj kasneje kot pa prej.
Čeprav me zadnje dni zvečer nekaj sumljivo špika čist spodaj - kot pri menstruaciji preden se ti fino ulije, ne vem :zmeden2: Zaenkrat še nič ne paničarim zaradi tega. A še katero?
Drugač sem pa super, pregled imam spet čez 14 dni (mi je malo čudno da me G naroča na 3 tedne zdaj zadnji mesec), ampak očitno sem čisto bp zanjo.

Lep pozdravček vsem, Taška :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   -->MaJčiCe<--
1.4.2005 15:00:58   
Želvica
Živjo!:nosecka:

Pregled imam čez dober teden in pol (komaj čakam). Mogoče bova končno izvedela katerega spola je otročiček, ker spretno skriva kaj ima med nogami.
Kilogramčki se kar nalagajo do zdaj sem jih pridelala +10 kg.
Sem si šla pa še obseg trebuščka zmerit; 116 cm.
Drugače me, če sem zelo utrujena non stop nekaj špika v križu zato poskušam čim več počivat (mamo doma še enega malčka in je to moje počivanje sicer bolj kratkotrajno pa vendar je potem bolje).

Uživajte.

LP, Želvica, 33 3/7 9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   -->MaJčiCe<--
1.4.2005 18:46:08   
Tricia
Me Majčice smo pa ene res velike lenuhinje!!!!! Kaj je danes prav tak dan da nas je tako malo pri tej debati? Sklepam po sebi, ker sem danes kot en zombi...
Drugače pa sem kar owkidowki! :)- Nosečnost lepo napreduje, trebuh raste (obseg mam 101 cm), še najbolj pa kilce - do zdaj sem jih pridelala kar lepih 16! :(:(:( En mesec sem tako lepo pazila, da se nisem nažirala, in tako obdržala iste kile, ta teden pa je obup - sem kot balirka - in bi kar jedla in jedla. Evo v torek mam pregled. Pa me bo spet napiz.... :((:((:((:(( . Upam pa da bo drugače vse ok z :duda: ...
Ecco, tak je ta befel tuki.

No mejte se fajn Majčice, in nasploh vse :nosecka:

Bye bye :sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   -->MaJčiCe<--
1.4.2005 19:42:52   
Urška//
Ojla

Mi smo tudi kar Ok, ceprav se me pod popekom vedno boli, zadnje case pa se tam cisto doli:zmeden:, joj je hudo ko se morem ponoci obrnit, pol pa pojstre tlacim med noge, se mi moj:love: ful smeji:)-, ja no meni ni cisto nic smesno.

Pregled imamo v torek ze res koooomaj cakam da vidim naso pupiko in da tudi jaz izvem koliko je priblizno tezka in dolga, obrnjena pa je tak al tak se vedno navzdol, ker me se vedno brca samo na enem mestu:zmeden:, cudno ne?!

Trebuscek okrogel 106 cm, kilce pa +7

Tak zaenkrat je to vse, se javim v torek po pregledu, upam da bo rekla da je vse ok, se posebej ta predlezeca posteljica in da se nasi pupi nic vec ne mudi in boma NINA-NANA se skupaj smejale v porodnisnici.

papa

Urska//in:roza::duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   -->MaJčiCe<--
2.4.2005 9:03:28   
Anonimen
Urska// ze komaj cakam!!:bravo:9nebesa:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
3.4.2005 16:23:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   -->MaJčiCe<--
4.4.2005 10:54:54   
sabini
Oj ja materinska šola v Domžalah je 6.4.prvič ob 16h. Midva tud šele zdej začneva hodit. Jaz imam pa pdp 12.5.

l.p.:nosecka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?