|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   :(((((((((((((((((((((
28.3.2011 19:38:04   
Anonimen
Oče vrgel petletno deklico iz devetega nadstropja. Kaj mora biti s človekom, da naredi takšno stvar?

Upam, da se deklica reši user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: :(((((((((((((((((((((
28.3.2011 19:44:32   
Najaa
To se tudi jaz sprašujem, kaj se mora zgodit v glavi človeka, da se znese nad otrokom. user posted image user posted image user posted image Sem pri poročilih jokala kot dež.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: :(((((((((((((((((((((
28.3.2011 19:48:47   
TomTaylor
sploh nimam besed. Mi gredo solze na oči, vsakič ko pomislim na ubogega dekliča...Po eni strani molim za njo, da bi preživela, a po drugi strani bo lahko njeno življenje na račun te tragedije pravo mučenje...Dvomim, da bo odnesla z minimalnimi psihičnimi posledicami..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: :(((((((((((((((((((((
28.3.2011 19:53:23   
Colt
Vse skupaj gre z brzivlakom ''hudeču v ret''. 

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: :(((((((((((((((((((((
28.3.2011 19:56:02   
Anonimen
Redko me kaj šokira, ampak tole danes me je pa čisto, ko sem slišala na radiju.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: :(((((((((((((((((((((
28.3.2011 21:16:18   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

To se tudi jaz sprašujem, kaj se mora zgodit v glavi človeka, da se znese nad otrokom. user posted image user posted image user posted image Sem pri poročilih jokala kot dež.


Jaz tud. Pa me redko kaj še tako šokira.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: :(((((((((((((((((((((
28.3.2011 21:31:07   
tinadvojčica
Joj tudi mene, sploh pa zato ker delam v tem naselju in je ta blok čisto zraven mojega. Groza, ta človek ne bi smel umreti.Boga punčka!!!!!

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: :(((((((((((((((((((((
28.3.2011 21:40:44   
Anonimen
Bogi, bogi otrok user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: :(((((((((((((((((((((
28.3.2011 21:44:15   
kalbo
In to z zaletom. Zakaj za vraga taki ne morjo samo sebe počit skozi okno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: :(((((((((((((((((((((
28.3.2011 21:56:19   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

In to z zaletom. Zakaj za vraga taki ne morjo samo sebe počit skozi okno?


ker običajno to delajo zato, da koga prizadanejo in če bi se vrgel sam dol, bi kvečjemu komu storil uslugo. user posted image

lp

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: :(((((((((((((((((((((
28.3.2011 22:39:29   
Spark
Mene je tudi šokiralo. Vem da je na tem svetu vse preveč norcev, ampak to pa je ... brez besed sem.
Boga mamica in punčka.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 8:33:05   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga



ker običajno to delajo zato, da koga prizadanejo in če bi se vrgel sam dol, bi kvečjemu komu storil uslugo. user posted image

lp



Jp, res je.
MAni je zelo zelo hudo. Ne morem se opredelit- Želim si, da bi punčka okrevala, po drgui strani se pa bojim, kaj bo z njo. O psihičnem stanju tako ne rabimo komentirati, ker to dete bo zelo zelo zaznamovano.
9. nadstropje je za tako malo glavico....mah se  bojim, kakšne bojo posledice.

V tem trenutku se mi najbolj smili mamica.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
29.3.2011 8:42:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 8:49:31   
mojamura
user posted image user posted image
Najhuje je pa tudi to, da so gasilci in policisti bili tam pred tem krutim dogodkom, pa niso mogli pomagat.

Na mestu bi bilo tudi, da se spremeni kak zakon, ker ima včasih policija tudi v podobnih primerih, kadar gre za nasilje v družini, zvezane roke - ne smejo ukrepat prej, kot se dejansko kaj ne zgodi. Katastrofa.

Moje misli so z punčko in njeno mamico.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 9:02:56   
Medea10
user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 9:28:17   
ZARA
Grozljivo. Ubogo dete. Za dedca pa nimam besed. Kaj se mora človeku dogajati da vrže lastnega otroka skozi okno?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 9:45:10   
tjavi
Misli mi kar naprej uhajajo k ubogemu otroku. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 9:57:24   
Micy
Tudi jaz že od učerja razmišljam kaj je tega možakarja pripeljalo tako daleč, da je storil tako kruto dejanje.

Ne razumem zakaj otroka, kaj je otrok kriv??????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In res vsakič znova, ko berem kako nekater ženske z otroci ustrajajo ob nasilnem možu, me kr zmrazi.
Velikokrat se sliši, ja otroci ga imajo radi, zaradi otrok se ne morem ločit.

Ko bi te ženske vedele kakšno uslugo bi otrokom naredile, če bi šle stran od nasilneža in psihičnega zlorabljanja.

Govorim iz lastnih izkušenj, ker sem do svojega 17 leta živela  z mamo ki je bila živčna razvalina, očetom alkoholikom, vsakodnevnim vpitjem, pretepanjem.

Ozadje te zgodbe ne poznam, ampak ko sem včeraj poslušala tistega socialnega delavca mi je šlo na bruhanje. Če je to kak socialni delavec sem jaz papež. Govoril je kot da ima pet kil špeha u gofli, brez energije, brez vsega, kako lahko tak človek sedi na takem delovnem mestu.

Res sploh si ne predstavljam grozo, ki jo je punčka doživela ob padcu, privoščim ji vse dobro.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Naj jo dobri angeli obvarujejo in jo pustijo z nami z čim manjšimi posledicami.

Včeraj sem svojo petletno pupo samo stiskala in lupčkala, pa mi je dvakrat zagodla po živčkih.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu tjavi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 10:09:24   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Micy


Ozadje te zgodbe ne poznam, ampak ko sem včeraj poslušala tistega socialnega delavca mi je šlo na bruhanje. Če je to kak socialni delavec sem jaz papež. Govoril je kot da ima pet kil špeha u gofli, brez energije, brez vsega, kako lahko tak človek sedi na takem delovnem mestu.



Jaz sem isto pomisla. Zdej lahko joka, ko je pa otroka prepustil človeku, ki je ŽE BIL V ZAPORU zaradi NASILJA!!! Takrat je bil pa sigurno pameten, kako je zdaj ta človek oh in sploh v redu...

Jaz sem tudi polubčkala in objemala svoji pupi, tak mi je bilo hudo da sem ju prav stiskala in skoraj jokala zraven. user posted image

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 13:07:47   
Petraa
Micy saj nista živela skupaj.Ona je šla stran od njega zaradi nasilja

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 14:00:06   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

Micy saj nista živela skupaj.Ona je šla stran od njega zaradi nasilja


Ampak stike je pa še vedno imel, kljub nasilju in vsi so vedeli kakšen je? Ma, škoda besed....da o socialnih delavcih pri nas ne govorim...SRAMOTA!

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 14:15:41   
*miska.mcc*
meni je pa zal, da je krepnil! :((((

ostat bi moral invalid , priklopljen na vse zive aparate in cevke za dovajanje in odvajanje. mozgani, pa bi mu morali ostati nedotaknjeni.
mi je zal, ampak to bi mu privoscila! user posted image

za punciko pa upam, da se bo izvlekla in pozabila kaj se je zgodilo.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 16:44:38   
marta82
Upam, da me ne boste narobe razumele, nikakor nočem prelagat krivde, ker je odgovoren izključno povzročitelj nasilja (oče), ampak ne razumem, kako to, da je mama po prepiru pustila otroka z očetom (glede na to, da pozna njegov karakter, preteklost ipd.). Če prav razumem, je klicala policijo , sama odšla ven, oče in deklica pa sta ostala v stanovanju. Ali se motim?
Je pa tudi mene zelo pretreslo. Boga deklica in mamica. Upam, da se bo vse rešilo s čim manj posledicami.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 17:10:11   
Lilu23
mah težko je karkoli komentirat... ne poznamo ozadja. Definitivno je pa to, da bi naše nedelujoče institucije morale poskrbeti, da do takih tragedij ne pride, sam tle so problemi že zakoni pri nas. Mogoče se ga je mati punčke res bala in je vedela kak je ta človek, ampak če ji je sodišče ali csd naložilo, da ima oče pravico videt svojega otroka po toliko in toliko ur tedensko jo je mati enostavno morala peljat h očetu, ker če ne bi jo oče tožu in bi po deklico prišel iztirjevalec in mama bi mogla še stroške plačat... bla bla in tako naprej. Največji problem je, da je država odpovedala in je vse v totalnem k.u.r.c.u.. Definitivno pa se mi punčka neizmerno smili in ji želim čim krajše okrevanje.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: :(((((((((((((((((((((
29.3.2011 17:20:30   
Precious
Oče je prišel k varuški kjer se je otrok čuval

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?