|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   :)
14.7.2006 12:12:03   
viv_





Eden najboljših linkov zadnje čase

Vsebino te spletne strani preprosto morate videti!

http://www.budalizacija.net/bolesno.html

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: :)
14.7.2006 12:18:48   
srki
Viv, pejt se srat, jaz pa čakam in to 109 sekund!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: :)
14.7.2006 12:19:56   
viv_
Jaz sem mela 111 sekund user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: :)
14.7.2006 12:22:45   
Anonimen
jaz mam očitno rekord.. 286 sekund.. sicer sem vmes še na RR-ju brala teme...user posted image  

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: :)
14.7.2006 12:30:55   
Geja
jaz sem šele budala .... sem čakala 15 minut...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem mislila da spet internet neki nagaja user posted image user posted image user posted image in bolj počasi dela... no vmes sem dela stvari za službo...

Geja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: :)
14.7.2006 12:31:36   
Blink1
50 sekund...Nisem ravno potrpežljiv človekuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: :)
14.7.2006 12:32:18   
Blink1
user posted image user posted image Geja in Bibauser posted image user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: :)
14.7.2006 12:50:20   
kepica
user posted image he he, jest sem skoraj starost dočakala... 1907 sekunduser posted image
Dokaz, da mi je v službi dolgčas in mam čas bulit v rdečo črtico, ki šteje fajle.user posted image
Ne, se hecam. Sem vmes brskala po RR. Ampak delala pa nisem. Sem prvi dan po 14 dneh v službi in mi še na misel na pride. Bom imela še naslednji teden priložnost..user posted image  Sej zdej itak ni dela... Upam, da šefica ne bereuser posted image

lp
kepica

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: :)
14.7.2006 12:54:25   
Geja
IZVIRNO SPOROČILO: kepica

user posted image  Sej zdej itak ni dela... user posted image

lp
kepica




sva že dve....  jaz tudi nimam kaj delat, pa še šefice ni tu...

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: :)
14.7.2006 13:00:32   
Anonimen
hahhauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Geja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: :)
14.7.2006 13:33:57   
kepica
Mislm,a ni to noro. Danes sem pršla po 14 dnevih v službo, pa že komaj čakam, da grem na dopustuser posted image  Men se bo scufal. Pa živ dolgčas je v službi. Vseen, če bi bli kar celo poletje doma.user posted image  Jest sem takoj za... A kdo ni?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: :)
14.7.2006 14:05:42   
Geja
user posted image user posted image Itak ,da smo vsi ZA.
Ti si bila vsaj na dopustu,  jaz pa še Ne - gremo šele septembra... uf, bo še dolga...

Geja

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: :)
14.7.2006 14:10:07   
Bubamaraa
Ta je pa dobra res......user posted image user posted image user posted image ...sam ne povem kak butel sem.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: :)
14.7.2006 20:52:33   
2ursae
52 sekund user posted image , pa še to sem ves čas tuhtala, da me bo mož fentu, k bom najbrž spet kakšno navlako na komp potegnila user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: :)
15.7.2006 7:34:01   
snorlax
Po 16. sekundah mi je potegnilo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?