|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   :/ Pomoč..
29.7.2009 10:47:17   
piiki.
Pozdravljeni..

prosim za pomoč pri moji težavi. ker upam na cim natančnejši odgovor, bom poskušala bit tudi sama natančna pri opisu problema..:)

Torej.. stara sem 19let, kont. tabletk še ne uporabljam, moja menst. ni najbolj uravnana.. ponavadi mi zaostaja kadar sem nervozna(npr:čas mature...) Tokrat sem jo dobila z manjšim zaostankom v nedeljo.. bila je šibka.. v torek(včeraj) skoraj neopazna..in v torek(včeraj) sem imela spolni odnos.. PRVI!.zaščita je bila(kondom). odnos sam ni bil boleč, ko me je začelo bolet sma stvar prenehala.. in takrat se mi je vlila kri. bilo je je kar nekaj.... in tudi danes je izcedek še rahlo krvav. boli pa me vhod v nožnico, ko uporabim tampon... rahlo tudi zapeče..bolečine čutim tudi više,vendar so zelo blage.. zanima me torej, če je to normalno(mogoče zaradi še ne končane mens.+ pretrganja dev.kožice)?? kako naj se stvari lotim, po možnosti sama.. saj me je zaradi moje skoraj "nevzdržljivosti" zaradi viška hormončkov obiska ginekologinje pošteno sram..:S

Upam na čimprejšnjo pomoč

Hvala že v naprej :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: :/ Pomoč..
29.7.2009 10:56:04   
summer410
mene osebno je tud bolelo po prvem spolnem odnosu, vendar sem jaz že pred njim in po njem bila pri ginekologu.
Naj ti ne bo nerodno, prosim, da se čimprej naročiš pri ginekologu in bodo strahi minili....

(odgovor članu piiki.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: :/ Pomoč..
29.7.2009 11:09:31   
Ajda A
Ko sem jaz izgubila nedolžnost sem ful krvavela - med in po spolnem odnosu, tako da nimaš kaj storiti razen da pokličes ginekologa in se naročiš za pregled.

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: :/ Pomoč..
29.7.2009 12:11:18   
miapia
tudi mene je bolelo in skelenje je čisto normalno, saj se deviška kožica raztrgala. To, da se ti je kri ulila, je verjetno od menstruacije, čeprav je nekaj krvi tudi prisotne ob izgubi nedolžnosti. Je pa le-ta čas, ko je zelo priporočljivo začeti obiskovati ginekologa. Naj te ne bo nič sram. Mogoče slaba primerjava, ampak G je samo zdravnik-ca, tako kot zobar, ki gleda v tvoje zobe. Če se po nekaj dneh skelenje ne bo umirilo ali pa da bi te še kaj srbelo, brž do ginekologa ali vsaj osebnega zdravnika.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Ajda A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: :/ Pomoč..
29.7.2009 12:12:13   
piiki.
verjetno bom tak tudi naredila..prej ko slej bom mogla h ginekologu..
vendar bom vseeno nekaj dni počakala, če vsaj krvavitev mine..

je možno da bi kjub krvavitvi takoj po odnosu oz takorekoč med odnosom tudi zanosila? namreč odnos ni trajal dolgo(cca 30min).. po je partner opazil, da mu je kondom počil.. vendar je ziher, da mu ni prišlo..

(odgovor članu Ajda A)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: :/ Pomoč..
29.7.2009 12:27:20   
Virtualna
Ja, ce mu ni prislo, mu pac ni prislo in ne bos zanosila user posted image  

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu piiki.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: :/ Pomoč..
29.7.2009 12:34:34   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

Ja, ce mu ni prislo, mu pac ni prislo in ne bos zanosila user posted image  


user posted image sej ni nujno, da moški doživi vrhunec za zanositev! v redkih primerih zanosiš tudi brez tega, saj med spolnim odnosom moškim že prej kakšna kapljica priteče. Ampak moraš imeti pa res (ne)srečo za kaj takega. Pikii, glede na to, da si ravno imela menstruacijo, je možnost za zanositev še toliko manjša, do ovulacije pride namreč kasneje v ciklusu.
Skratka, Pikii, čim prej se naroči h ginekologu, itak ne boš takoj prišla na vrsto. Na prvem pregledu te po vsej verjetnosti ne bo ginekološko pogledal, ti bo samo predpisal zaščito. Sej nam je bilo vsem nerodno prvič, pač je treba dati tudi to čez. Veliko poguma ti želim!

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: :/ Pomoč..
29.7.2009 13:03:15   
matejchy
Mislim da ni nič narobe če si krvavela, js sm tudi prvič pa je blo potem vse vredu. H ginekologu pa le pojdi na pregled.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: :/ Pomoč..
29.7.2009 13:37:24   
Februarka08
Se strinjam z vsem napisanim... tudi sama sem krvavela po 1. spolnem odnosu, vse me je peklo in bolelo... hodila sem kot račka še 2 dniuser posted image user posted image Tudi sama ti svetujem obisk pri ginekologu in user posted image za dolgo vzdržnost, takih je malouser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: :/ Pomoč..
29.7.2009 14:18:42   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: piiki.

verjetno bom tak tudi naredila..prej ko slej bom mogla h ginekologu..
vendar bom vseeno nekaj dni počakala, če vsaj krvavitev mine..

je možno da bi kjub krvavitvi takoj po odnosu oz takorekoč med odnosom tudi zanosila? namreč odnos ni trajal dolgo(cca 30min).. po je partner opazil, da mu je kondom počil.. vendar je ziher, da mu ni prišlo..


ja, če krvaviš, te itak ne pregleda. Če pa si v dvomih, da bi slučajno zanosila in si tega pač še ne želiš, potem obstajajo tabletke, ki jih zaužiješ v 3 dneh  po odnosu, in preprečijo morebitno vgnezditev jajčeca. Obrnit se moraš pa na osebnega zdravnika ali ginekologa. Sama sem se tega enkrat poslužila, ker živeti z mislijo cel mesec, da si morda noseč, pa si tega namanj želiš, ni fajn.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu piiki.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: :/ Pomoč..
29.7.2009 14:19:31   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: piiki.

verjetno bom tak tudi naredila..prej ko slej bom mogla h ginekologu..
vendar bom vseeno nekaj dni počakala, če vsaj krvavitev mine..

je možno da bi kjub krvavitvi takoj po odnosu oz takorekoč med odnosom tudi zanosila? namreč odnos ni trajal dolgo(cca 30min).. po je partner opazil, da mu je kondom počil.. vendar je ziher, da mu ni prišlo..


ja, če krvaviš, te itak ne pregleda. Če pa si v dvomih, da bi slučajno zanosila in si tega pač še ne želiš, potem obstajajo tabletke, ki jih zaužiješ v 3 dneh  po odnosu, in preprečijo morebitno vgnezditev jajčeca. Obrnit se moraš pa na osebnega zdravnika ali ginekologa. Sama sem se tega enkrat poslužila, ker živeti z mislijo cel mesec, da si morda noseč, pa si tega namanj želiš, ni fajn.


Aja, tudi če mu ne pride, obstaja možnost, sicer majhna, a vendarle, da zanosiš.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: :/ Pomoč..
30.7.2009 9:01:32   
soncnica 3
Verjetno je vse ok, prvi odnos je "znan" potem, da krvaviš, pojdi pa l eh ginekologu/inji, ker je prav da poskrbiš zase.

srečno

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: :/ Pomoč..
30.7.2009 11:38:02   
piiki.
Najlepša hvala za odgovore..

je že lažje.. h ginekologu bom tudi šla.. najbolj me je strah, da bi slučajno zanosila.. resda sem imela odnos med menstruacijo, oz. v njenih zadnjih dnevih.. danes mam še rahel izcedek, katerega nevem, če je od menze al dev.kožice. Strah me je bolj zato, ker vem, da nimam stalne menze.. namreč zelo rada mi zamuja.. sem že bila pri ginekologu, pa mi je dal tablete kere so potem sprožle.. pa je te blo en čas vredi, zdaj pa spet zamuja.. včasih po kak teden al kaj več..

Partnerju res ni "prišlo", saj tudi sama nisem opazila sperme.. me je pa vseeno strah misli na zanositev.. :( (ali je za nakup noseč. testa mogoče še rano? -2dni po odnosu..?)

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: :/ Pomoč..
30.7.2009 11:45:18   
KatMat
ce mene uprasas nisi noseca...bolecine in krvavenje je normalno...test po 2 dneh???joj to bi bile vesele vse ki nacrtujejo druzino...zal se kr en lep cas nebi pokazalo ce si oz ce nisi....pravi rezultat bi bil sele okoli datuma tvoje naslednje menstruacije...

(odgovor članu piiki.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: :/ Pomoč..
30.7.2009 13:41:33   
soncnica 3
Ma ja, verjetno res nisi noseča, pojdi pa le h G, pa previdna bodita vnaprej /mogoče celo tabletke, sploh, če imaš neredno user posted image , pa magari še poleg kondom/.

lp

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: :/ Pomoč..
30.7.2009 15:18:23   
KatMat
VEDI PA DA NOSECNOST NI NAJHUJE KAR TE LAHKO DOLETI....zato-kondom!!http://www.mavricni-forum.net/index.php?showtopic=1640

< Sporočilo je popravil KatMat -- 30.7.2009 15:21:19 >

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: :/ Pomoč..
2.8.2009 9:10:18   
piiki.
Kak je pa to z urgentno kontracepcijo? recimo pri Logest... ?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: :/ Pomoč..
2.8.2009 14:47:23   
Felicita
http://www.jutranja-tabletka.si/

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu piiki.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
3.8.2009 10:36:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: :/ Pomoč..
11.8.2009 8:30:52   
Anonimen
Pa kaj vam je, saj ne sprašuje, če je noseča!!!!! Ampak, če je normalno, da tako krvavi. Po moje da je... tudi sama sem krvavela en dan, pa tudi bolelo me je. Mogoče je boljše, če se poslužiš vložka, ker te ob vstavljanju tampona boli. Je pa normalna bolečina, ker prvi spolni odnos pač ni tako kot naprej, ko vse teče ven...gre bolj na suho in na silo, če se prav spomnimuser posted image .

Ginekologu se pa le naroči, že zaradi tega ker imaš neredne M. in zaščite za naprej. Že zaradi takšnih dilem je fajn, da ga imaš in se lahko kam obrneš.

user posted image  za vzdržnost!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: :/ Pomoč..
11.8.2009 11:30:57   
piiki.
no ja.. te dni sem spet dobila menzo(zaradi "jutranje tabletke").. zato sem obiskala gin. in dobila kt.. za 3mesce se pa naročim na pregled :)

hvala za vaše nasvete in odgovore na moja "panična" vprašanja.. ! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?