|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ??? Ma...
24.3.2010 11:19:21   
Klemy82
... hbmti da je res ena strupena luna...al mars al karkoli že...user posted image
A se je res vsem sfrtajčkalo al kaaaaj????


_____________________________

Jst.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
24.3.2010 11:28:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ??? Ma...
24.3.2010 11:28:25   
Luni
kaj je pa tebe razburilo user posted image  ali prizadelo user posted image
Ne daj se klemy!

_____________________________



(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ??? Ma...
24.3.2010 11:32:39   
pridna_janja
mene tudi jezijo določene stvari recimo:neke cudne sms iz cudne stevilke na primer 3883,....,prej so me zaparkirali pa nisem mogla z avto ven uglavnem nekaj se dogaja 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ??? Ma...
24.3.2010 11:37:16   
Klemy82
Ok, da se spiham, ko sem že temo odprla:
*moj bo začel s puško hodit v službo, ker to kar se dogaja, je pa res že too much, pa še jst mu bom šla pomagat streljat, ma, res, vsi so znoreli, eni pa še bomo, izgleda!!
*čist cel dan mi že mori en folk po telefonu, ma da ga bom v kanto vrgla, nouser posted image ,

*name se je spomnil en debil, s katerim 5 let nisem imela opravka, ma deeej, če si me pet let imel na ignore, lahko nadaljuješ, me ne moti spljohuser posted image
*očitno je neka nova moda, da se za vsak drek in jajc pošilja vabila... ma dejte no, a je treba bit kvazi fensi šmensi, povej lepo da bo fešta, kdaj pa kje se dobimo, ne pa trikrat klicat, kok mam zdej naslov, da bo poslala tisto bedno pesmico da se bomo veselili in kaj popili in... user posted image in ali mora mojega posebej povabit ker..hm... no, nisva poročena...user posted image ...
*in pol naj se človek še uči al kaj?
*aja, no, očitno se je še Miška zbrisala.... res huda luna al mars al karkoli že... jst grem pa mal na LUFT, ker če ne bo šlo nekaj V LUFT!

Hvala, ker ste prebrale, lep dan želim vsem! user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ??? Ma...
24.3.2010 11:42:41   
liliana
Tudi tebi lep dan.....user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ??? Ma...
24.3.2010 11:47:38   
Klemy82
Ok, zdej je pa izpadlo, kot da sem malo wiiiwiii in pizdim zarad takih bednih reči... ma, ja, v bistvu sem živčna kot satan, pa vse zaradi mojega in njegove službe. On že cel teden hodi domov kot zombi in živčna razvalina, pol ga jst poslušam in posledično me vsaka ici bici reč spravi iz tira. user posted image Situacija na kratko: on je prišel eno leto nazaj na firmo, da bi pač en oddelek malo spravil v red, pogruntal nov sistem dela, etc... in to je naredil. Super služba, rad gre, brez pripomb. Konec prejšnjega meseca pa njegov šef oddide na drug oddelek in dobi novega šefa. Super, ni pripomb, vse poteka normalno naprej, do prejšnjega tedna, ko se začnejo dobesedne vojne med njegovim bivšim in sedanjim šefom, ker bi bivši šef rad, da gre on z njim na nov oddelek. Novi šef ga rabi tu! Ne, jst ga rabim tam! In tak ping pong cel teden. user posted image Moj pa čist usran, ker ne ve, kaj se dogaja, kje bo, kaj bo, kdo mu je šef. Potem pa delaj, če veš, koga poslušat in karkoli narediš ni kul, ker bi vsak rad po svoje nekaj... No, včeraj je pa orng počilo  in navsezadnje bo šel na drug oddelek k bivšemu šefu, s tem da POJMA NIMA, kaj bo tam sploh počel. In do konca meseca mora enega drugega uvest v njegovo delo na tem oddelku. Ful fajn, cca eno leto se matra in vzpostavlja sistem, pol pa tkole... in nihče te ne vpraša nič... ja, pa čez 2 meseca se mu izteče pogodba...juhuuu, pri takileh izpadih nadrejenih res ne veš, kaj bo čez en teden, ne čez dva meseca!!!

Eto, zdej grem pa res ven ne luft. Lep dan!


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ??? Ma...
24.3.2010 11:54:22   
picola1
Ok, štekam, da je to mal težka situacija za tvojega...sam zakaj je pa tebe to tolk iz tira spravilo???? A se s tvojim zdej kregata zarad tega al kaj pa si še ti hočeš nočeš čustveno vpletena v to? V nasprotnem primeru ne vidim razloga, da bi se ti tolk s tem obremenjevala. Matr, kam pa pridem, če bi se za vsako stvar, ki jo ima mož, še jst na trepalnice postavljala...Bo že rešil, zaupaj mu, saj ni otrok.


(dobronamerno rečeno, da te ne bo še moj komentar iz tira vrgeluser posted image )user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ??? Ma...
24.3.2010 11:59:01   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Ok, štekam, da je to mal težka situacija za tvojega...sam zakaj je pa tebe to tolk iz tira spravilo???? A se s tvojim zdej kregata zarad tega al kaj pa si še ti hočeš nočeš čustveno vpletena v to? V nasprotnem primeru ne vidim razloga, da bi se ti tolk s tem obremenjevala. Matr, kam pa pridem, če bi se za vsako stvar, ki jo ima mož, še jst na trepalnice postavljala...Bo že rešil, zaupaj mu, saj ni otrok.


(dobronamerno rečeno, da te ne bo še moj komentar iz tira vrgeluser posted image )user posted image


Mah...sej vem, ma kaj ko se mi tolk smili, ko ga gledam, kak mi domov pride, pol se malo pogovarjava in si olajša dušo, te popade sveta jeza, aja, uffff, čaki, morm it gledat... Jaaaaaaaaaaaaa, itaaaaaaaaaaaaaaaaaak, spet bo čas za PMS. U, mater...user posted image ...


_____________________________

Jst.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ??? Ma...
24.3.2010 12:52:25   
puncica
ti živčna, PMS, ni čudno da se ti zdi da je cel svet okol tebe nor user posted image

Najprej sama s sabo počisti, pa bo svet zher kar na enkrat postal lepši in defnitivno te ne bo spravl s tira to da te nekdo po 5 letih pokliče ali drug kliče da nima tvojga naslova da naj ti pošlje vabilo, al se pa zakopl v lukno, se tam zder, pa zboksi po stenah in boš ven prišla prerojena user posted image

Pa lep dan ti želim.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ??? Ma...
24.3.2010 13:00:22   
Klemy82
user posted image en sprehod naredi čudeže, bo treba bolj redno ponavljat. Priporočam!user posted image



_____________________________

Jst.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ??? Ma...
24.3.2010 17:34:35   
Abbey
danes je pa res en klinčev dan, madona da je res...še dobro da bo jutri materinski dan, ko bo ves lep in prijazen in topel in sončen in nasmejan in čudovit user posted image user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ??? Ma...
24.3.2010 17:58:53   
Anonimen
A se je res vsem sfrtajčkalo al kaaaaj????



Ja.
1.aprila bo bolje.

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ??? Ma...
24.3.2010 21:02:41   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

A se je res vsem sfrtajčkalo al kaaaaj????



Ja.
1.aprila bo bolje.


Ne verjamem.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ??? Ma...
24.3.2010 21:06:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

A se je res vsem sfrtajčkalo al kaaaaj????



Ja.
1.aprila bo bolje.


Ne verjamem.



Lahko tudi 2.
1. je en tak nezanesljiv datum.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
24.3.2010 21:48:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ??? Ma...
24.3.2010 22:25:09   
CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

1.aprila bo bolje.



Ziher.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?