|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
8.12.2006 13:08:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrnitev štipendije????
8.12.2006 13:10:06   
Strawberrie Cherrie
Ne...ker si koristila samo tisto štipendijo, ki ti je pripadala zaradi materinstva in to je 1leto...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
8.12.2006 13:24:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrnitev štipendije????
8.12.2006 15:07:18   
vidja
Nisem prepričana konkretno za tvoj primer, ampak kolegica, ki je ves čas študija prejemala štipendijo, je po izteku pogodbe sklenila aneks, ki je rok vračanja odložil za eno leto, če pa do takrat ne diplomira, pa je še možnost podaljšanja za kak mesec. Enako je pri meni, ampak sem imela Zoisovo. Najbolje da pokličaš in se prepričaš, lahko pa tudi podrobno prebereš pogodbo in mora not pisat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrnitev štipendije????
8.12.2006 18:42:15   
2 Sraki
Ma sploh ni panike. Sem diplomiral šele 1.5 leta po podaljšanem absolventu, pa mi ni bilo treba vračati štipendije. Vsako leto pa sem se moral javiti na Zavod, da še nisem zaključil šolanja in so mi vedno podaljšali datum, do katerega moram zaključiti. Vseeno pa mislim, da je omejitev največ 2-3 leti po zaključenem statusu študenta- preveri na zavodu.

(odgovor članu vidja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrnitev štipendije????
8.12.2006 18:52:23   
Anonimen
Jaz ti lahko konkretno povem.
Rodila v času absolventa, podaaljšala absolventa na račun materinstva.
Od oktobra lani sem brez statusa. Šele letos okrog maja meseca so se spomnili, kaj je z mojo diplomo. Dala sem prošnjo, za odlog do januarja 2007, kar so mi odobrili.
Če do srede januarja ne diplomiram, moram vrnit štipendijo. V istih zneskih kot sem jih dobivala, v 12 mesecih, brez obresti.

Kar pa se tiče diplome, pa mislim da moraš diplomirat v dveh letih.

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 8.12.2006 18:56:59 >

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrnitev štipendije????
9.12.2006 4:50:42   
crci06
jaz pa sem bila prepričana, da se državne štipendije (kao socialne) ne vrača, zoisovo pa, ampak tudi to le za tisto leto, ki ga nisi dokončal (za zadnje leto prejemanja štipendije) in tudi za to vračilo lahko prosiš za odlog, vmes poskusiš diplomirat in potem prosiš za eventuelni odpis ostanka dolga

ja, teorija, saj vem... meni je vsaj odleglo, ko sem zvedela, da ni treba vračat za  vseh 5 let...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrnitev štipendije????
9.12.2006 8:17:42   
Strawberrie Cherrie
Carmy, kolikor pišeš, praviš, da si bila uspešna v študiju, se pravi moraš samo malo stisnit in naredit diplomo -> kar je samo v tvoje dobro;
za vračilo tele rep.štipendije, ki si jo prejemala za tole 1leto, pa še vedno dvomim - > gre se samo za to, kar ti pripada v primeru materinstva, kot materi študentki....
Najbolje je , da se pozanimaš na ŠOU ali pa PIP

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrnitev štipendije????
9.12.2006 8:55:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

za vračilo tele rep.štipendije, ki si jo prejemala za tole 1leto, pa še vedno dvomim - > gre se samo za to, kar ti pripada v primeru materinstva, kot materi študentki....



Hm, ne vem, če štipendijo dobivaš zaradi materinstva. Štipendija je namenjena študiju. Za materinstvo dobivaš starševski dodatek in otroški dodatek.
Vrnit moraš štipendijo za letnik, za katerega si jo dobival in nisi opravil študijskih obveznosti. In absolvent je namenjen pisanju diplome.
Tudi jaz bom morala vrnit samo za letnik absolventskega staža, če ne diplomiram. Upam pa, da mi jih bo uspelo prepričat še za kak mesec odloga.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrnitev štipendije????
9.12.2006 14:34:48   
Strawberrie Cherrie
Nataša77: sej to je meni vse skup jasno, samo glej -> jaz prej kot študentka (normalna) niti slučajno ne bi mogla sanjat niti o enem letniku štipendije -> ko pa rodiš pa lahko v 30dneh zaprosiš za 'izredno' štipendijo, ki ti PRIPADA 1 leto

Saj pravim, najbolje, da se pozanima pri PIP ali ŠOU

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrnitev štipendije????
10.12.2006 11:39:49   
Anonimen
Ker dobiš otroka, se poveča število družinskih članov. In če si bila blizu cenzusa, sedaj padeš noter. Če pa že imaš štipendijo, pa rodiš med šolskim letom, se ti kljub povečanju števila članov štipendija ne zviša (kot sem jaz recimo predvidevala)user posted image .
Vsaj tako so meni razložili tam, kjer sem vlogo oddajala. Lahko pa, da je sedaj kaj novega, saj sem jaz te stvari urejala tri leta nazaj (pred Drobničevim vladanjemuser posted image ).
In ja, vsekakor se strinjam, da se mora še sama pozanimat.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?