|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
16.4.2007 21:57:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
16.4.2007 22:00:03   
Anonimen
To je pa čudno, meni se pa zdi, da imaš prav zdaj toliko izbire, kot že dolgo ne. Se mi zi, da se čisto vse nosi, da si z lahkoto izbereš svoj stil, ki je še vedni IN. Pa meni je večinoma vse zelo všeč. Jaz bi lahko zapravila za cela stanovanja za  cunje in cunjice.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
16.4.2007 22:02:58   
marsovcek
Še ena za luno, se pridružim. Hlače na korenček, enkrat v življenju je bilo čisto dovolj. Bljek, fuj,... da ne bom še korenja nehala jest. 

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
16.4.2007 22:05:56   
Anonimen
Meni se pa zdi, da je letos moderno prav vse, kar nase potegneš. Je pa res, da pa prednjačijo razne mini oblekce in tunike.

Hlače na korenček??? Jaz nisem v nobeni trgovini videla še nobenih.user posted image

(odgovor članu marsovcek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
16.4.2007 22:16:29   
muki1
Hlače na korenček so meni res tudi mimo. Ampak vse ostalo, kar se letos nosi pa je user posted image .
Jaz sem ravno danes priromala domov z eno veliko vrečko cunj. Sem kupila bele hlače, ravne, tri mornarske majce user posted image , kapo s šiltom zraven k majcam, eno modro oblekco za čez hlače, tako športno in eno rjavo oblekco z dekoltejem, tudi za čez hlače. Jaz se bom ubila, koliko sem že nabavila cunj v letošnjem letu user posted image  user posted image  . Tokrat sem prvič v življenju možu zamolčala svojo nakupovalno seanso, pa mi nikoli še ni nič rekel, ampak kaj ko sem pred dvema tednoma oropala Zaro user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
16.4.2007 22:21:34   
solatja
meni tudi vse bljak in bljak in bljak.. user posted image user posted image user posted image

sem kupovala zadnjič eno kratko majco in je vse v nekih pikicah in črtah.... sploh se ne dobi ene normalne kratke majce brez kakega vzorca. pa vse so tako dolge... sicer so mi všeč tunike, ki so zdej moderne, predvsem tiste ta pisane, ki so oprijete čez prsi in potem padejo, ampak samo čez hlače in ne čez neke žabe user posted image user posted image   to mi je mim...

sem pa tud mela težave s kavbojkami, ki sem jih iskala ravno po koncu zimskih razprodaj  - v upanju, da bom dobila kake še dodatno znižane, optimist... je rekla prodajalka: mamo sam take oprijete, zelo ozke po nogah, za v škornje, ravnih ni, kaj šele na zvonc. in to v sportini (res pa, da v KP, ki je miniaturna, niti esprita nimajouser posted image ) !!!! sem pol vzela ene, ki z veliko domišljije sličijo na zvonc user posted image

aja, pa v letošnji modi so mi prav obupni čevlji, s temi bljak petami in spredaj še bolj bljak ... špic mi je bil bolj všeč. kot bi bla mal mešanca mode za stare mame in tiste iz 80. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še sreča, da z malo user posted image najbolj palijo superge user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mam pač rajši krajšo majco (ne poglejte-vsi-moj-najlepši-popek prekratko!) in hlače na zvonc. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
16.4.2007 22:28:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
16.4.2007 22:40:22   
Anonimen
Ej, hlače na zvonc so že 2 leti totalno out. Nosijo se hlače ravnega kroja. Meni so hlače na zvonc bile totalno bljak, ker so nas, ki smo majhne še bolj potupkale. Ženska, ki ima manj kot 170, si tako ali tako ne sme oblačiti hlač na zvonc, ker zgleda ko palček.

Špičakov pa tudi k vsakemu outfitu ne smeš imeti.

Kavbojke pa imaš v Mega outletu kakšne hočeš - večinoma ravni kroj. imajo celo Rock&Republic. Sam to so pa res svetovne, fenomenalne kavbojkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
16.4.2007 22:44:36   
Naja31
Jaz sem pa končno ppišla na račun pri letošnji modi čevljev.
Špičake sovražim, ker imam nogo 41 in sem s špičaki prav smešna. Kot da bi imela plavutke. Visokih petk pa tudi ne nosim, ker sem že tako med višjimi.
Zdaj sem pa navdušena nad balerinkami. Imam že dva para, zlate in srebrne user posted image

Hlače na korenčka pa tudi jaz ne maram, ker res samo redkim pašejo.

Drugače pa v trgovinah vedno najdem kaj zase. Nimam težav na kaj zapraviti denaruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
16.4.2007 22:49:45   
solatja
po mojem so špičaki glih tok neuporabni kot tele okrogle zadeve, ki majo še čudno peto user posted image user posted image za vsak outfit, mislim. nobenih ne moreš met na vse. ampak špičake imaš lažje user posted image user posted image user posted image  

balerinke so že dolgo. moje najstarejše štejejo častiljive 3 leta user posted image user posted image user posted image user posted image pa še jih kdaj obujem.


< Sporočilo je popravil solatja -- 16.4.2007 22:51:03 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
17.4.2007 0:04:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
17.4.2007 0:06:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 0:15:19   
Anonimen
Nisem se prebrala vseh komentarjev, bom jutri ..

Meni je letosnja ''moda'' grozna - clovek lahko nase dejansko navlece kar hoce, pa bo se vedno moderen .. In nekatere to pridno izkoriscajo.

Meni te legice/najlonke/pajkice zal niso vsec in sem zadnjic videla dve nosecnice v tem + eno po porodu (ki ZAL ni bila za v take pajkice) in mi je se bolj grozno zgledalo user posted image  Pol pa kake okrogle balerinke spodaj in smo na konju .. gor pa kako cudno majico, daljso ..

Danes sem se eni v soli prav nasmejala user posted image  Milslim, pri nas najdes svasta .. ce se nekdo usede pred naso gimnazijo pred ali pa po pouku, ima zastonj modno revijo - od barbik, maskar, klovnov, znanih oblikovalcev, do tistih, ki pridejo v solo v trenirki (ja, tudi take se najdejo) in nekaj takih, ki pac ostajamo pri klasiki - jeans  ... user posted image  

Dnasnje cvetke:
-lakasti rdeci sandali z odprtino za en prst ("A taki, kt jih majo kuharce?!" me je ena vprasala)
-krilo mal cudnega, sirokega kroja, do pod kolen, spodaj SKORNJI (med jahalnimi in Miklavzevimi nekje)
-siroke lanene 3/4 hlace (cist tak simpl kroj, bolj sporten), kao fensi crna majcka in japonke s polnim plutastim podplatom

Njam. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 0:17:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Ej, hlače na zvonc so že 2 leti totalno out. Nosijo se hlače ravnega kroja. Meni so hlače na zvonc bile totalno bljak, ker so nas, ki smo majhne še bolj potupkale. Ženska, ki ima manj kot 170, si tako ali tako ne sme oblačiti hlač na zvonc, ker zgleda ko palček.




Zakaj pa ne? user posted image  Meni cist lepo podaljsajo noge .. medtem ko v korenckastih zgledam za zjokat .. oz. raje recem v ravnih, ker korenckastih hlac ne nosim ze hmm .. 10 let MINIMALNO ..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 5:52:10   
Anonimen
Ja,če se bomo oblačili po modi,bomo rešili svet a ne?user posted image
Vsak naj obleče tisto kar mu paše.Nikoli ljudi ne ocenjujem po tistem kar nosijo na sebi,ampak po tistem kar nosijo v sebi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 6:20:52   
arielca
Jaz se pa s tem niti ne obremenjujem. Oblečem tisto, kar mi je všeč in mi je edino merilo, da se dobro počutim in da sem oblečena priložnosti primerno.

Danes obstaja res ogromno različnih trgovin in ogromno cunjic, tako da vsak najde nekaj zase. In nikakor ni treba upoštevat vseh modnih zapovedi, ker hitro izpadeš kičast. Če pokombiniraš klasiko in kak moden kos oblačila, lahko izpade prav luštno. Finta je v kombiniranju in v lastnem slogu ne pa v 'modnih' zapovedih.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 6:39:57   
lelaval
Meni pa je še kar všeč takšna moda - ase izbeeš le, ka ti paše. In pajkice pod koleni - so mi res ful svetske - moram jih nabavit za moji dve fajli (jaz imam malce preširok obseg nog zanje user posted image , sicer bi jih imela še sama.user posted image ). Špičaki so mi bili zakon, balerinke so mi tudi všeč, a kaj, ko imajo tako nizko peto (in podplat tudi, potem pa me cel podplat boli), višje pete na balerinkah pa mi niso niti najmanj všeč.
Bomo že preživeli.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 6:46:09   
srki
Nalin, se čisto strinjam s tabo in kaj, če so v modi hlače na korenček. Prava reč, če mi niso všeč, jih ne oblečem. Oblečem pravzaprav tistio, v čemer se dobro počutim in ko se pogledam v ogledalo, da si ne rečem, da sem čudnauser posted image .

Skratka, če je nekaj "in", pa če mi je všeč, se ne bom oblekla, pa če je obleko ali hlače skreiral še tako znan "modni poznavalec".

Roko na srce, nekatera oblačila oz. moda je tako čudna, da jo za nikamor ni mogoče obleč, razen za v maškare.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 6:55:12   
Anonimen
Pa saj so meni tudi grde čisto oprijete hlače (vsaj zame), pa tisti čevlji, ko spredaj en prst ven gleda, pa pajkice ... ampak saj je še toliko drugih stvari po trgovinah, ki so pa flete.

Npr. cargo hlače so meni zakon, balerinke v tisočih izvedbh, superge tudi, majčk kot dreka, jopic, bluzic, kril v vseh izvedbah ... ni da ni. Jaz bom šla danes prav v Takko pogledat za ene lepe bluzice, ki so bile na prospektu. Saj menda, da take stvari še isti dan zmanjkajo, ampak vseeno. Pa še Benetton je tam zraven ...

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 7:56:10   
Magi*
letošnja moda niso 60-ta, pač pa bolj 50-ta. hlače na zvonec pašejo v 60-ta:-)

meni je letošnja moda zakon in sicer zato, ker si bom kot nova nosečka lahko kupila navadne oblekice/tunike in ne bom rabila brskati za kako lepo nosečniško oblekco.

legice pod krilom so mi pa zakon že od lani - ker me v rit ne zebe - samo, da so me lani gledali, kot bi z lune padlauser posted image

pajkice kar tako pa si ne bi oblekla, ker moja postava tega ne dovoli - za kaj takega moraš pa imeti postavo ala Olivia Newton John, ampak v najboljših letih:-)

saj jaz tudi precej pobrskam po trgovinah, ker mi čisto vse ne potegne in pač furam neki svoj stil (že od nekdaj), ki ga malo popestrim s kakim trendi dodatkom.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 8:11:24   
pety78
Meni so pa hlače na korenček super. Sicer ne vsak kroj. Pa čevlji morajo biti primerni, pa prav hudo zgleda. user posted image

Se pa spomnim, ko so se začele nositi hlače na zvon...sem rekla, da tega pa živa ne oblečem...Nisem dolgo potrebovala, da sem jih vzljubila.

Saj te korenčkaste hlače niso taki kmečki modeli, ki smo jih vajene izpred kar nekaj let. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 8:20:00   
Anonimen
Ja,ampak hlače na korenček in pajkice ne z kratkimi majčkami,ampak z oblekami do kolen.Sicer pa nas nihče ne sili se oblačit po trenutni modi.
Tudi pri kavbojkah se je zamenjala moda.Nič več zlizane ali srgane in z niskim pasom,ampak visok pas in temno plave barve.Jaz že ne bom,visokega pasu ali kavbojke na korenček ni šans.Pa tunike so spet moderne,to pa mi je všeč.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 8:30:46   
Strawberrie Cherrie
Ne da se mi vsega brat, ampak meni je letošnja moda fenomenalna user posted image
Nasploh sem zaljubljena v vse karirasto in čipkasto, pa rožasto. Všeč mi je stil A kril, napihjenih ril, legic user posted image , hlač nad koleni, čevljev s polnimi podplati (platforme), plute, usnja, vrvic, itd itd itd.
Hlač na trapez pa ne nosim že kakšne 3leta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 8:33:18   
Anonimen
Nekaj utrinkov za letošnjo modo.


http://lei.excite.it/news/1792/Secondo_Lagerlfeld_vestiremo_cosi
user posted image



user posted image









user posted image



user posted image


In še stran za kavbojke,ki se ne drži modnih zapovedi_

http://abbigliamento.listings.ebay.it/Uomo-abbigliamento_Jeans_W0QQfromZR4QQsacatZ24071QQsocmdZListingItemList




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 8:46:39   
tanikaa
Tunika in še posebej tiste srednje balerinke so hudeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?