|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
24.4.2007 22:47:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sesalec Bosch logo bagless
25.4.2007 13:20:42   
mala Zala
Ja, jaz sem ga kupila s pomočjo prijaznih deklet, ki so mi dale nalepke (no, kar nekaj sem jih "zaslužila" tudi sama). Sesalnik je za moje pojme ENKRATEN, ne vem pa, kake kriterije imaš. Je zelo močan, luštkan (ne prevelik), lep za pogledat, sesaš lahko brez vrečke ali z njo.

V glavnem - zelo dober nakup (kako bo pa dolgoročno, pa žal ne vemuser posted image ).

Pozdrav!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
26.4.2007 14:02:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala Zala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sesalec Bosch logo bagless
26.4.2007 14:33:17   
mala Zala
Mi imamo za osnovni sesalnik Batagela - vodnega. Ravno zaradi tega, kar si rekla, da je zamudno ga čistiti, sem si omislila še enega - za vsak dan. Globinske krtače nima, kot si že sama ugotovila, ima pa eno večjo krtačo s takimi gumijastimi ščetincami, ozko in dolgo za parket (svetovn, ker pridoš skor povsod zraven), tako miceno za kak kavč na hit posesat, pa taozek nastavek.

Moja pričakovanja izpolnjuje. Upam, da boš tudi ti zadovoljna, če ga vzameš.

LP,
B

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sesalec Bosch logo bagless
21.7.2007 13:19:08   
hubibubi
oj

mene pa zanima kako se odnese boshov sesalec po mesecih uporabe. ali ta sesalec posesa tudi tusti drobni prah tudi. namreč mi ga nameravamo kupiti pa se ne moremo odločiti ravno ali naj ga kupimo ali pa naj damo še nekaj denarja zraven pa kupimo kaj drugega.

nimam pa visokih kriterijev. pomembno mi je da dobro posesa laminate in ploščice ter, da ko je posoda do polovice napolnjena oziroma ko je filter malo prašen ne izgubi svoje moči. ker se mi ne da po vsakem sesanju čistiti filtra.

hvala za vaše izkušnje


(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
31.7.2007 17:40:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hubibubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sesalec Bosch logo bagless
11.2.2008 9:55:19   
Purly
imamo ga cca 4 mesece in je bil ža 2 krat na servisu, ker slabo vleče.
Popravili niso nič. Najraje bi ga vrgel v kanto za smeti !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?