|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
28.10.2004 9:35:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali lahko prepozno oddaš papirje za porodniško?
28.10.2004 9:42:01   
Anonimen
Tudi jaz sem malo zamudila, sicer ne toliko, pa vendar. Pa je gospa na centru samo z glavo zmajevala, kako da nam v porodnišnicah še sedaj (to je bilo že pred dvemi leti v Kranju) ne povejo, kdaj je treba nesti papirje, češ da so jim dali prav posebne zloženke, ki naj bi jih dali bodočim mamicam. Torej so tam dolžni nosečnice o tem obvestiti in naj ti ne bi bila nič kriva, kar tudi nisi. Pri teh uradnikih pa je tako: vse se da, če se hoče. Že večkrat sem doživela, da je kakšna uradnica naredila tako, kot se ji je (in tudi meni) zdelo prav, čeprav ni bilo čisto po predpisih. Kakšna pa je taka, da se ji nič ne da ali pa si ne upa. Pri meni se je takrat vse v redu rešilo, samo, saj pravim, nisem toliko zamujala, kot ti. Se bodo morali pač malo bolj podvizati in zavrteti kakšen telefon. Kakor rečeno, vse se da, če se hoče. Upam, da bodo hoteli...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali lahko prepozno oddaš papirje za porodniško?
28.10.2004 10:01:09   
KIRA
Se strinjam s Splišni. Vse se da če se hoče. Kaj pa naredijo tiste mamice, ki jih prezgodnji porod preseneti?
Pač povej, da so ti datum narob zračunali in da si šele sedaj dobila potrdilo...
Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali lahko prepozno oddaš papirje za porodniško?
28.10.2004 10:15:54   
dix
Jaz sem pri g dobila papirje pravočasno samo drugje pa ne. Vedno je nekdo nekje bil na dopustu. Tako sem oddala vse 25. 8. porodniška se mi je pa pričela 20. 8. No, samo je ženska na CSD bila fer, ker je vedela da je tudi ona bila med dopustniki, in mi je na odločbo napisala da sem vložila 18.8.

Vse se da zmenit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali lahko prepozno oddaš papirje za porodniško?
28.10.2004 10:45:41   
pika_
Vse papirje sem oddala 10 dni pred nastopom porodniške, pa mi ni nihče nič rekel.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali lahko prepozno oddaš papirje za porodniško?
28.10.2004 11:45:38   
ana1
Na CSD sem dostavila papirje 14 pred rokom in je bilo vse OK - CSD Šiška.

lp, :rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
28.10.2004 12:00:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali lahko prepozno oddaš papirje za porodniško?
3.11.2004 17:08:41   
SILVA
Moja prijateljica je oddala papirje en mesec pred porodom in ni dobila ene porodniške,ker je baje prepozno oddala papirje.Jaz sem ji rekla,da naj se pritoži,samo ona je taka mehka dušica,da ni šla v to.
Mislim,da nimajo te pravice,da ti ne dajo porodniške za en mesec.
lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali lahko prepozno oddaš papirje za porodniško?
3.11.2004 21:27:27   
Anonimen
Pa saj v tem je fora. Pravico imajo, predpisi so taki, da to lahko naredijo. Ampak lahko pa stvar čisto preprosto rešijo, če se jim le da. Jaz sploh ne razumem, kako je človek lahko tako grd, da ne naredi nečesa, kar bi nekomu veliko pomenilo. Pa tako malo je treba...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?