|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
24.7.2007 14:31:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 14:33:48   
Anonimen
enim pa to povzroča taaaaaaake preglavice



Ah ne, eni so radi malo pomembni, pa potem tle sprašujejo, kako naj dajo ime svojemu otroku user posted image user posted image  Kaj čmo, samo, da se razpreda.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 14:40:52   
Anonimen
men tud ni čist jasno..

Jaz mam za svoje user posted image user posted image imena že določena - v grobem - pa otrok še ne mislim imet.. user posted image   Sem pač kmalu začela razmišljat.. user posted image user posted image

To al je pa komu ime všeč al pa ne.. dol mi visi... Tud men niso všeč imena od otrok prijateljev, sosedov .. Tako da mi je vseeno če njim ne bo moja izbira všeč..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 14:45:00   
Magi*
heh, eni razpredajo kr tja v en dan, drugi pa se res težko odločimo za otrokovo ime. se mi izbira imena vseeno zdi bolj pomembna, kot npr odločitev o nakupu sesalca ali kreme za roke, pa glih tko o tem razrpedamo, knede?

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 14:46:49   
ElaM
Ja, nama je težko, predvsem za fanta,  pa se nimava za pomembne, pač vprašaš za mnenje.user posted image Saj zato  so forumi. Komur so  taka vprašanja brezvezna, pa naj tega, ne bere. In je problem rešen.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 14:50:19   
nuala
Ma kaj češ, eni vejo imena takoj, drugi ne.
Nekaterim je pomembno, kaj si o imenu otroka mislijo drugi.
Ampak meni je tako fletno "pomagat". In padajo ideje.

Sama se nebi odločila za iskanje mnenja o imenu na forumu, zlasti, ker se mi zdi tudi priimek pomemben faktor.



_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
24.7.2007 14:50:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 14:55:42   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

ma ne, saj nobenga nič ne obtužujem. samo eni naštejete 5 imen, pa naj ljudstvo izbere najbolj všečnega - to se mi malo mimo zdi.... konec koncev se gre za vašega otroka in ga pač poimenujtete kakor VAM paše - ne ljudstvu user posted image

zarad mene. če so se vsi v okolici na glavo postavljali, midva sva najini punčici dala ime takšno, kot je nama všeč....



Se strinjam s tabo, samo mene pač zanima kaj ljudje mislijo o določenem imenu. Če bi mi bilo všeč xx ime, pa bi 30 ljudi napisalo, da je grdo, čudno ali karkoli, ga otroku zagotovo ne bi dala.
Je pa to moje mnenje in osebno zelo rada berem in sodelujem na  forumu o imenih.

_____________________________

:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
24.7.2007 15:01:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 15:01:38   
murkica
Tudi jaz se strinjam z EmoL, včasihkakšna stvar, ki je NAM zelo všeč, malo zamegli pogled in ne pomislimo kaj si drugi mislijo o tem. Pa saj tukaj ne gre zaradi starejših ljudi, ki bi MENI rekli, da jim ime ni všeč, ampak gre bolj za to, kako bo potem otrok obravnavan v družbi. Lahko bi bil zaradi moje in fantove neumnosti, če bi mu na primer izbarala kakšno butasto ime, zaznamovan in bi imel uničeno otroštvo.

Tako, da meni se zdi čisto fino, da lahko tukaj počvekamo, vprašamo za mnenje in tudi napišemo svojega. Jaz sem vedno odkrita in napišem točno to kar si mislim, čeprav včasih izpade grdo ampak tudi jaz ko sem sprašavela za imena in je kdo napisal slabo mnenje, tudi nisem zamerila ampak sem vzela kot mnenje nekoga, po katerem sem sama spraševala.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 15:09:09   
Anonimen
Se čisto strinjam. Midva sva imela za user posted image  izbrano že zdavnaj preden sem sploh zanosila, če bi bila user posted image  pa sva tuhtala med par imenih in se v enem pogovoru odločila. In nama je ravno do Pakistana kaj si kdo o najinem izboru misli.

Meni je to tudi malo mimo, da se da tukaj gor seznam imen in naj ljudstvo glasuje. Ne morem verjeti, da med vsemi imeni nimaš najljubšega, tistega ki vsaj malo izstopa od ostalih, tistega ob katerem ti obraz razveče v nasmeh.....In se o temu imenu pogovoriš s partnerjem in če ta res ni čisto zgrožen je ime tukaj.

Res ne vem kaj naj bi izbirala celih 9 mesecev in se obremenjevala z mnenjem drugih. Ker bo VEDNO nekdo ki mu ime ne bo všeč in nekdo ki mu bo. Ampak ko ima user posted image  enkrat ime se ga takoj navadimo in nam čez en teden ni niti najmanj čudno več.

In ko te user posted image  enkrat vpraša, mami, kako pa si prišla na idejo za moje ime mu boš odgovorila, da je ta izbor zmagal na glasovanju na enem forumuuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 15:22:58   
Magi*
srček, sicer ti ne morem odgovoriti v imenu tistih, ki jih zanima kako se drugim "vidi" ime ali tistih, ki dajo sezname na glasovanje. lahko ti pa povem, da nekateri nismo imeli izbranih imen preden smo sploh zanosili, pa se bomo pač zdaj teh nekaj mesecev s tem ukvarjali. in ker več glav več ve, povprašamo še za kako idejo tule gor.

in ne morem razumeti zakaj je potrebno vedno razprave o tem in onem odpirat. na forumu lepota in moda se čveka o kremah, strijah, kratkih hlačah itd. na partnerskih odnosih o vsem živem. na forumu imena, pač o imenih. če se komu zdi, da je tolk cool in alter, da je njemu/njej pod nivojem razpravljat o izbiri imena, naj pač ne razpravlja.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 15:39:04   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Meni je to tudi malo mimo, da se da tukaj gor seznam imen in naj ljudstvo glasuje. Ne morem verjeti, da med vsemi imeni nimaš najljubšega, tistega ki vsaj malo izstopa od ostalih, tistega ob katerem ti obraz razveče v nasmeh.....In se o temu imenu pogovoriš s partnerjem in če ta res ni čisto zgrožen je ime tukaj.

In ko te user posted image  enkrat vpraša, mami, kako pa si prišla na idejo za moje ime mu boš odgovorila, da je ta izbor zmagal na glasovanju na enem forumuuser posted image .


Ne boš verjela, jaz za fanta nimam najljubšega imena, mi jih je par všeč, nobeno pa ni, da bi rekla to je to. Pač tako je, če sem zato čudna, tudi ok.

Glede druge trditve, najbrž nihče ne da otroku določenega imena samo zato, ker je zmagal na glasovanju na nekem forumu.user posted image  Je pa fino vedeti (vsaj meni), da je ime všečno še komu drugemu, ne samo nama s partnerjem.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 15:47:39   
Anonimen
Magi, sj ne iščem odgovora, še manj pa kregauser posted image .
Da sem imela ime za user posted image  izbrano še veliko preden sem razmišljala o user posted image  je naklučje. Za user posted image  ga recimo nisem imela, ampak se ga hitro našla. Preprosto zato, ker mi je med vsemi imeni izstopalo in sem ob tistem imenu nekaj začutila.
Zato menim, da je to zgolj izbira staršev in ne glasovanja na RR.
Ampak vsak ima svoje mnenje, če bi bili vsi enaki, potem te teme Imena sploh nebi bilo.....

In kdo pravi, da je 9 mesecev dovolj za najti pravo ime? Lahko se ti zgodi da boš slišala za kakšno ime prvič ko bo porod že za teboj in ime že odločeno....In se boš potem tolkla po glavi zakaj nisi tega slišala že prej...
Zato pravim, da se mora staršem ime res dopast in ne širnemu svetu skozi neko glasovanje.....

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 16:05:22   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

ampak gre bolj za to, kako bo potem otrok obravnavan v družbi. Lahko bi bil zaradi moje in fantove neumnosti, če bi mu na primer izbarala kakšno butasto ime, zaznamovan in bi imel uničeno otroštvo.



Sory, ampak to je bedarija, da bi imel otrok UNIČENO otroštvo zaradi imena? user posted image
Tak bedast folk pa tudi ne more biti, da bi dal otroku ime Kanta, Smet, Pimpek,...

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 16:27:20   
Zasanjana
Če bi jaz sama izbirala ime za otroka, bi ga imel v manj kot minuti.user posted image  Ampak je seveda treba upoštevat tud partnerjeve želje, pri nas se tukaj zatakne, ker imava čist drugačen okus za imena. Zato so potem polemike.

Mislim da ni nič narobe, če človek vpraša za mnenje o imenu ali prosi za kak predlog(npr. v našem primeru so čisto vsi predlogi zelo dobrodošli...mogoče pa kdo predlaga ime, ki se ga midva ne bi spomnila nikoli in nama bo noro všeč).user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 18:25:21   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: murkica

ampak gre bolj za to, kako bo potem otrok obravnavan v družbi. Lahko bi bil zaradi moje in fantove neumnosti, če bi mu na primer izbarala kakšno butasto ime, zaznamovan in bi imel uničeno otroštvo.



Sory, ampak to je bedarija, da bi imel otrok UNIČENO otroštvo zaradi imena? user posted image
Tak bedast folk pa tudi ne more biti, da bi dal otroku ime Kanta, Smet, Pimpek,...


No čisto neumen primer Jaka Racman, sicer gre tukaj za sestavljanko imena plus priimek ampak vseeno (bil je moj sošolc) in kaj misliš kako mu je bilo?
Profesorica za geografijo, ko smo jo imeli prvič je hotela, da se vsi predstavimo. In ko smo prišli do njega je on vstal in rekel, da mu je ime Jaka Racman in mu je profesorica odgovorila:  "Jaz sem pa Miki MIška, sedaj pa res povej kako ti je ime". Tako, da mu je v otroštvu na uho priletelo kar nekaj opazk, ki bi mu lahko bile prikrajšane, če bi starši bolj spametno ravnali pri imenu. Pa saj ne rečem, sedaj mu lahko to ime pride še prav, ampak kot otrok, pa je bil deležen marsikatere slabe besede in zafrkancij na račun imena.

Kar se pa tiče Kanta, Smet itd. Že BRUSLI, je recimo registrirano ime v SLoveniji ali pa MAMA(ja mamauser posted image ), pa če se to vam zdi ok, potem pa res ne vem?


Pa še to, glede na to, da so nekateri starši tako neumni in zaradi gledanja telenovel potem svojo hčerko poimenujejo Esmeralda, ki jih je v Sloveniji kar 21, potem mislim, da to pove vse o bistrosti odločitev nekaterih staršev in zaznamovanju otrokovega življenja.

Pa kar se tiče glasovanja: Sicer jaz nebi dala na podlagi glasovanja na RR ime otroku, ampak tukaj se pogovarjamo bolj o  mnenjih, ki bi ti mogoče malo priskočila na pomoč, če se ne moreš odločiti med dvema imenoma. Na koncu koncev pa vseeno raje dam ime otroku na podlagi nekega glasovanja, kot pa da ga poimenujem po nekem neumem, pocukranem liku, ki čudežno spregleda in ima rada zeleno barvo. user posted image user posted image

Drugače pa punce hvala bogu, da imate že izbrana imena, ker pri nas se tudi odločamo med dvema, tako za fantka kot za punčko.user posted image

< Sporočilo je popravil murkica -- 24.7.2007 18:32:17 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 19:04:26   
LuLu
Taki Brusliji, pa podobni so med Romi pogosti... ampak, da ima UNIČENO otroštvo, to pa se ne strinjam. Imeti UNIČENO otroštvo, jaz razumem prej razne zlorabe...
Moj brat tudi ima zelo smešno in čudno ime, da so mu tudi vedno govorili, ja ja zdaj pa še ime povej user posted image  ampak je imel zelo lepo otroštvo in je tudi zeeeelo uspeše danes. So se tudi norca delali, pa je preživel... še danes nam je to smešno.
Mislim pač, da ime ne more vplivati na njegovo življenje, dokler starši uredijo vse potrebno, mu razložijo zakaj takšno ime...

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 19:24:56   
murkica
No pa saj se ne želim prerekati. Tudi pod uničeno otroštvo ne mislim, da bo otrok zaradi imena storil samomor, konec koncev saj si ga lahko, ko je polnoleten spremeni, je pa dejstvo, da so nekateri otroci močnejši, druge pa veliko bolj prizadenejo stvari. In dejstvo je, da so dan danes otroci vedno bolj kruti, in vedno bolj iščejo na vrstnikih napake, s katerih se lahko potem delajo norca. In jaz govorim samo o tem, da če bom otroku zaradi izbire imena zagrenila življenje samo malo , mu tega nočem. user posted image

Sicer pa verjamem, da vsak, ki podari ime svojemu otroku vseeno premisli in je to ime  v tistem trenutku za njega najboljša izbira in ima podelitev imena najboljši namen, samo včasih pa žal ni tako posrečeno. user posted image



_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 19:55:51   
LuLu
Bog ne daj, da bi se prerekali.  user posted image  Meni tudi ni to v interesu, malo ponesrečen izraz je bil izbran.
Lahko pa mamice in atiji izberejo ime, ki je tak pogosto, npr. Lana, pa bo toliko Lan, da se bi že Lana morala iz Lane delati norca. Jaz sem že razmišljala, da bo moj mali ziher imel kako Lano ali pa Brino za ljubico, ker jih je enostavno toliko, da bo morala ena od teh prit na vrsto.
Meni je je res ravno, kak se vaša deca imenujejo, samo, da bodo imela srečno otroštvo user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 20:18:16   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa
to se zdajle sprašujem: a je res tolk težko zbrati ime za svojga otroka??

Jst se to sprašujem že odkar ta forum obstaja. Men je kapnil, da bo moj otrok Zara in Zara in pika, pa me živ bog ni premaknil. Pa nisem vedala, da bom imela punčko. Še dobro, če bi bil fant, bi moral biti Zoro. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 20:24:13   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Še dobro, če bi bil fant, bi moral biti Zoro. user posted image

user posted image

Tak se je meni obrnilo. Imela sem izbrano ime Jana za punčko, za fantka pa nisem imela pojma kaj bi bil. Nobeno ime mi ni bilo  všeč. Pa je prišel fantek in iz Jane je nastal Jani user posted image
Hitro smo rešli problem user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 21:00:17   
Magi*
hehe, naša nesojena pupa naj bi bila Viva (ime je določila naša Zarja). ker bo, kot vse kaže fantek, pravi mož naj bo Las Vegas user posted image  a me zdaj razumete zakaj zbirama še druge ideje?

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a je res tolk težko???
24.7.2007 22:23:55   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

... pravi mož naj bo Las Vegas user posted image   

A to se bi naj skupaj pisalo Lasvegas ali ločeno? user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a je res tolk težko???
25.7.2007 8:03:53   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

... pravi mož naj bo Las Vegas user posted image   

A to se bi naj skupaj pisalo Lasvegas ali ločeno? user posted image


sem ga vprašala, pa je rekel, da seveda tako kot se napiše Brusli ali Jamesdin, torej skupaj. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?