|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
31.8.2007 12:31:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lasje
31.8.2007 12:35:46   
Anonimen
Ja, izpadanje je normalno, če imaš las skozi isto, nič manj. Imaš pač dolge in najbrž bolj debele lase, pa se to bolj opazi. Najbolje, da si jih čimvečkrat počešeš, ker takrat gredo ven tisti, ki mislijo iti. In to z v glavnik ali v roko, če čreš skozi, ne pa po tleh.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
31.8.2007 12:38:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lasje
31.8.2007 12:38:57   
Miss Piggy
Tudi jaz sem imela podobne težave, sploh po porodu, malo zaradi dojenja največ pa zaradi drastične izgube kilogramov. Vendar se izpadanje las ni in ni hotelo končati dokler- pazi to - nisem v smeti vrgla balzama.
Sedaj uporabljam od Gliss kur novo linijo za poškodovane konice (neki na oljni bazi) pa dvakrat na teden masko za lase iz iste linije. Počešem se samo, ko si lase umijem, pa še to z glavnikom, ki ima vsake kvatre en zob. No sedaj sem hvalabogu zadovoljna s svojimi lasmi, stanje se mi je ful izboljšalo, sem pa bila zaradi svojih las že ful na tleh. Tudi jaz imam temno rjave goste, skodrane lase do sredine hrbta in vem, kako je, če se zapletaš z nogami v lase user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lasje
31.8.2007 12:40:36   
Miss Piggy
No šele zdaj vidim - naj omenim, da so se meni ful zredčili. No, sedaj so pa spet tko kot morajo bit user posted image .

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lasje
31.8.2007 12:46:00   
Anonimen
Meni isto ful ven letijo, ampak jih imam skozi več kot dovolj. A tebi tudi hitro rastejo? Meni nenormalno. V enem letu sem iz čisto čisto kratkolaske zdaj že dolgolaska.

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lasje
31.8.2007 12:46:42   
kofetek2010
Meni so po porodu ful izpadali, na srečo se je poznalo le po tleh in ne na glavi. user posted image  
Uporabljala nisem ničesar, le čakala sem, da mine.


Moji so blond in največ jih je v avtu... sem glih prej gledala, da bi bilo fajn, da grem avto posesat, ker jih mečem kar na tla ob sedežu. user posted image   Zgleda kot, da bi nekdo lasuljo izgubil. user posted image  

Saj prve tri dni, ko pridem od frizerja je OK in si ne popravljam frizure non-stop, ampak naslednje štiri dni pa to non-stop počnem. user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lasje
31.8.2007 12:52:29   
Miss Piggy
Ja, men tud ful hitro rastejo, lani sem se ostrigla do ramen (sem mislila, da se bo stanje kaj izboljšalo), no zdej so mi zrastli  do sredine hrbta, z vmesnimi striženji konic.

Jana, moja stara mama je enkrat moj las vtikala v iglo, je mislila, da je sukanec. user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
31.8.2007 12:54:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
31.8.2007 12:55:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lasje
31.8.2007 12:56:47   
kofetek2010
meni zrastejo od 1,5 do 2 cm na mesec user posted image  

še dobro, da imam pramene, ker drugače bi si jih lahko barvala na 2-3 tedne user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lasje
31.8.2007 12:57:32   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

IZVIRNO SPOROČILO: Elis@

Jana, moja stara mama je enkrat moj las vtikala v iglo, je mislila, da je sukanec. user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


ampak una je pa še boljša: "Mami, imaš takšne lase kot trava, sam da niso zeleni..."


Ja...to da človeku misliti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lasje
31.8.2007 12:57:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

IZVIRNO SPOROČILO: Elis@

Jana, moja stara mama je enkrat moj las vtikala v iglo, je mislila, da je sukanec. user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


ampak una je pa še boljša: "Mami, imaš takšne lase kot trava, sam da niso zeleni..."


user posted image user posted image , oh ja, ene že vemo, o čem govorimo.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lasje
31.8.2007 12:58:35   
smigli
Imam tudi dolge lase in že dolgo uporabljam Elseve  linijo, sam jo pa vsaketolk zamenjam, npr. enkrat linijo za dolge ravne lase, enkrat za barvane, drugič za krhke. Šampon + balsam vsak drugi dan, enkrat tedensko pa še masko. Sem preizkusla že ogromno izdelkov pa sm ugotovila, da so mi tej res ok.
Glede izpadanja pa verjela al ne, sam to je odvisno od posameznika (vzrok izpadanja) sem preiskusla več izdelkov (zapravla en kup denarja) in na koncu, ko ni nič pomagalo, sm si kupla  in glej čudež, nism mogla verjet.
Meni je to pomagalo, srečno! bai

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
31.8.2007 13:03:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: lasje
31.8.2007 13:10:20   
smigli
Ne ne, sori prehitri prsti! user posted image user posted image

Vitaminske tablete, ki vsebujejo celo paleto vitaminov + mineralov, vsak dan spiješ eno tabletko.

bai

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: lasje
31.8.2007 13:11:31   
mojsoncek
Meni so tudi po porodu zaceli ful izpadati lasje (se HB vidi tudi samo po tleh) . Ponavadi pa mi zacnejo izpadati, ko pridejo de neke dolocene dolzine. In zato naredim sledece. Grem k frizerju in se ostrizem na kratko, vsakic ko se na tleh zacnejo "zbirali kupcki" las. Ja, imam zelo skodrane lase in zato na tleh ne vidi posameznih las ampak male skupki prepletenih las user posted image

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: lasje
31.8.2007 13:16:01   
ona
jaz imam tudi dolge lase in so mi ful izpadali po porodu,zato sem začela se umivat s šamponi ki jih dobiš izključno v frizerskih salonih in vse te variante v drogerijah pri meni odpadejouser posted image
Umivam pa si s šamponom od Swarckof(user posted image user posted image ,saj en vem kako se napišeuser posted image )
in neko masko imam tudi za vlažit lase in učinek je fenomenalen,lasje ne izpadajo in so super na izgleduser posted image
V glavnem variante ala pantene,dove pri meni ne palijo večuser posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: lasje
31.8.2007 13:30:31   
orhideja75
poskusi s koprivnim šamponom. baje, da pomaga.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: lasje
31.8.2007 15:24:58   
Anonimen
Taka sem bla jest. Prvič v življenju sem imela dolge lase, to je do ramen. In ko sem šla junija na laparoskopijo in prišla iz bolnice, se mi je hormonsko ravnovesje tako porušilo, da so mi lasje začeli izpadat v šopih. Drugega mi ni preostalo, da sem se šla ostrič na kratko.user posted image user posted image user posted image
Pa seveda Fitoval tablete sem jemala 2 meseca, da se je lasišče popravilo.

Zelo pomaga tudi orehovo olje, da si daš masko 1x tedensko olje na lase. Pa uporabljaj tiste stare šampone, ki so jih uporabljale naše babice: breza, kopriva, šipek. Pa kakšen jajc si dej na glavo, da dobi lasišče vitamine.

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: lasje
31.8.2007 15:28:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ona

V glavnem variante ala pantene,dove pri meni ne palijo večuser posted image


Tud pri meni ne, še najhujš je pri frizerskih šamponih, ko dobim po njih prhljaj. Ko pridem domov od frizerja, se moram takoj umit lase še enkrat, tak da me ponavadi sploh ne fenira frizer, ker ve, da se bom umila lase doma še enkrat.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: lasje
31.8.2007 18:56:00   
Muca83
Kakor je meni znano naj bi človeku na dan izpadlo 100-150 las. Meni izpadajo že leta in leta in tudi izgleda, kot da jih je izpadlo 50 naenkrat (npr. na krtači, ko se počešem). Ampak če bi jih šla štet bi jih bilo pa mogoče 10. Tko je pač pri dolgih laseh. Moji so blond in se ful vidijo na vseh temnih podlagah. Ponavadi se zbirajo na robu tepiha v dnevni, ki je temno rjav user posted image Pa pač malo večkrat posesam pa je. Potem se pa ovijejo okrog rotacijske krtače na sesalcu in jih ne dobim drugače dol, kot da jih odstrižem.

Med kuhanjem imam pa obvezno spete, drugače bi se še kdo zadavil. user posted image

Moj bivši je bil obseden s svojim avtom in je vedno pizdil name, kadar ga je sesal. Potem si je pa zamislil, da brez močne elastike sploh nimam vstopa v njegov avto. user posted image


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?