|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.9.2007 11:12:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AVON kozmetika
15.9.2007 0:11:13   
* Mateja *
Jaz kupujem preko ene ženska, imamveč avonovih stvari, ravno prej sem listala tanov katalog. Naročila bom parfume zame in za mojga. Zanima me če je že kjera kupila farfum z naslovne strani, ker mi zgleda da dobro diši!

Drugače pa jaz ne zapravljam veliko za kozmetiko, sem bolj za cunje, kozmetiko pa le ko jo rabim!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AVON kozmetika
18.9.2007 10:18:31   
tina104
Do sedaj sem samo 1x naročila pri Avonu - preko mamine znanke. Naročila sem kremo za noge in je res ne morem prehvaliti. Je naredila iz mojih groznih stopal pravi čudež.

Drugače ne uporabljam veliko kozmezike. Ličim se samo za posebne priložnosti. Največ porabim za kreme za roke, balzam za ustnice. Kaj pa vem, nič kaj veliko kozmetike ne uporabljam, če odštejemo šampon, gel za tuš in take osnovne stvari. Kupujem pa, kjer pač sem - Muller, DM, Tuš, Interspar. Ne vem, mogoče na mesec porabim 20 evrov. Ne vem, to je zeloooo približno. Lahko kak mesec tudi nič ali kak mesec 100, nikoli nisem računala.
Moj dragi pa niti ne uporablja kozmetike. No, poleg šampona oz. gela za tuš uporablja samo gel za britje, deo proti potenju ter občasno balzam za ustnice in kremo za roke.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AVON kozmetika
18.9.2007 12:54:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

... ker mi zgleda da dobro diši!



Ta me je pa nasmejala user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AVON kozmetika
18.9.2007 17:02:04   
Anonimen
Tiste, ki ste v Avonu .. jaz bi nov katalog, prosim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AVON kozmetika
18.9.2007 20:24:04   
natasarobi
rebeca - a pa sploh lahko Avon sam naročaš, da nisi član? Jaz mam sodelavko, ki mi to rihta.

Naročam pa različno, ampak ne pogosto: lak za nohte, senčilo, kakšna šminka,... Najbolj sem zadovoljna s kremo za noge. Se težko odločim zaradi barve.

Koliko zapravim? Odvisno, zadnje časa kar nekaj - še iščem stil. Ampak manj kot 50,00 EUR na mesec, razen, ko grem k frizerju ali pa k kozmetičarki.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AVON kozmetika
18.9.2007 20:26:12   
natasarobi
ribicarr - katalog si lahko ogledaš na njihovi internetni strani (vsake tri tedne je nov) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AVON kozmetika
18.9.2007 22:17:55   
* Mateja *
Ja meni mora najprej lepo zgledat, da mi bo kasneje dišal, ni kaj!!user posted image user posted image user posted image

Je vidt da sem primorka, ker take klafam!! Se smejem sama sebi!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
18.9.2007 22:50:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AVON kozmetika
20.9.2007 17:13:35   
doris.
živjo!
sem videla tvoje sporočilo glede parfuma, pa me zanima iz kje si, ker imam jaz doma več testrov tega parfuma in bi ti kakšnega komot dala.glede naročila parfuma bi ti pa povedala da ti moški parfum lahko naročim že v tem katalogu, saj kot članica lahko določen proizvod kupim vnaprej. moščki parfum pride namesto 32,40€ samo 18,10€. ženski parfum pa je 35€, vendar dobiš kot darilo uro v vrednosti 27€. če karkoli te zanima mi lahko pišeš na doris.sumiga@gmail.com.bom zelo vesela kakršnegakoli vprašanja: lep pozdravček

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AVON kozmetika
22.9.2007 0:01:17   
* Mateja *
Oj doris.!
Sem si sicer naročila pri kolegici parfum little dlack dress, upam da bo za kakšno rabo. Mi pa tisti prvi, ta rdeč ful noro diši. Če imaš kakšen tester odveč bi se priporočala, ja. Sem pa s Primorske, verjetno nisve z istega konca!

(odgovor članu doris.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AVON kozmetika
22.9.2007 0:15:22   
MamiBom
Ja od Avona uporabljam nekaj stvari, mislim da imam nekaj njihovih šmink in senčil. Kar se tiče maskare, še vedno prisegam na Max Factor, kreme imam od Garnierja, lak za nohte je običajno znamke Oriflame ali S-he.

A koliko zapravim za kozmetiko? Različno. Kupujem ko mi nečesa zmanjak, parfum si redko kupim sama, ponavadi jih dobim v dar. Za tuširanje imam ponavadi Niveo, v Mullerju si včasih nabavim kak lepo dišeč bodybutter ker imam precej suho kožo. Mislim da je mesečni strošek za kozmetiko nekje med 30-50 eurov... tako nekako.





(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AVON kozmetika
22.9.2007 18:16:38   
Moyca_
šminke in laki so zanič, prav tako pudri, nekaj stvari pa je kar vredu. Krema za roke je super.
Koliko denarja toliko muzike,...

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?