|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.11.2007 11:14:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 11:20:41   
total
Joj Bagi upajmo na najboljše,pomiri se in misli pozitivno,držim pesti da se bo vse izteklo pozitivno in da ni nič narobe...user posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 11:20:43   
Pingvinčica
Ojej Bagi. Tole je pa huda situacija. Še predobro te razumem, kako ti je pri srcu. Moji mami so tudi dobrega pol leta nazaj delali poseg na grlu. Tri tedne smo trepetali kaj bo. Na srečo se je vse dobro izšlo. So pa bili to trije najhujši tedni v mojem življenju. Držim pesti, da bo vse ok tudi pri tebi. Mora biti. Misli pozitivno.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 11:24:21   
Anonimen
ojoj....

Moja mami je imela rak na bezgavki. Ni šla na kemoterapijo, imela je operacijo in obsevanje. Sedaj je super. Od operacije je 3 leta.

Upam da se bo izkazalo da ni rak in da boš uredu.user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 11:33:05   
spacey
Joj Bagi. user posted image user posted image user posted image user posted image Boš vidla, da bo vse ok. Mora bit in ti moraš verjet. Ne mislit na najhujše, dokler še ni potrjeno. Misli pozitivno.

Mislimo nate, držimo pesti in tačke. user posted image user posted image user posted image

Bagi, drži se. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 11:39:09   
BLAŽIKA
Bagi vem  kaj prestajaš, ker sem bila jaz v isti situaciji, le da sem imela bulo na prsih in operacijo . Držim pesti za tebe in da se bo vse srečno končalo. Vem pa da je te tri tedne sedaj najtežje in najbolj dolgo.
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 11:46:17   
Anonimen
Ojoj, BAGI, upam, da bojo izvidi uredu.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 11:49:45   
cmokec
Ja Bagi no. user posted image Veš, da bomo držale pesti na rokah in nogah, da bo dober izvid. Saj bo vse v redu, samo čas bo tisti, ki bo tekel prepočasi. Kar glavo pokonci, pa probaj optimistično razmišljati. Že držim pesti, mislim nate. Saj veš, da te ne bomo pustile same, si le naša draga BAGI. Lansko leto si ti tak čas delala za druge, letos bodi ti tista, ki boš obdarjena z lepo novičko. user posted image

P.S. Še danes sem ti hvaležna, da sem lansko leto lahko sodelovala pri zbiranju denarja za oblačilca nedonošenčkov.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 11:50:34   
mika
 

BAGI držim pesti, da ni nič hudegauser posted image .
vse bo dobrouser posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
12.11.2007 12:06:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 12:16:51   
ZARA
BAGI, vse bo OK.  Več sem ti pa na ZS napisala.  user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 12:22:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Ojoj, BAGI, upam, da bojo izvidi uredu.user posted image user posted image user posted image



Se podpišem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 12:31:02   
kofetek2010
sem brez besed, draga moja bagi user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 12:47:41   
soncece24
Joj, BAGI, še jaz se tresem, ko to berem... pa res ne vem, kaj je z letošnjim letom, same slabe novice. Držim vse pesti kar jih premorem, in VEM, da bo vse Ok! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 12:48:47   
Anonimen
O hudiča no.....user posted image
Mislim nate in držim pesti za dober izviduser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 12:59:31   
Anonimen
Ojoj, bagi drži se in upaj na dobro. Enako sem doživljala in se spraševala septembra letos, ko so mi postavili diagnozo rak na črevesju. Vendar sem se že takoj odločila in verjela v sebi, da se meni to ne more zgodit, če pa se že bo, bom pa ena tistih, ki bo to zver premagala. Želim ti, da boš tudi ti tako močna, zavoljo sebe in zavoljo svojih fantov. Imej veselje do življenja in se ne pusti, misli pozitivno in bodi pogumna. Jaz ti pa želim srečo, srečo in srečo ter odlične izvideuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 14:02:15   
muki1
Joj BAGI, kaj to berem. Saj vse bulice pa že niso rak. Lepo se pomiri in globoko zadihaj. S tabo in tvojimi fanti pa bo vse v najlepšem redu. Vse zgodbe se ne končajo slabo, verjemi mi. Ti si letos že čisto dovolj trpela. Amen, pika vege.

Pa tukaj smo, če bo kriza le skoči na RR, bomo skupaj čakale 21 in se potem skupaj veselile, ko boš dobila dobre izvide,prav?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 15:05:16   
Maxica
user posted image user posted image user posted image  Saj človek ostane brez besed in se res težko dela pametnega v taki situaciji. Smo pa s tabo, če ti le kakšen milimetrček pomaga, da se bolje počutiš. Močno močno mislim nate in držim pesti, da bo 21.11. izvid tak, kot mora biti. Ti pa bodi v to prepričana!user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 15:21:29   
Seven*
Bagi, jaz mislim, da se nimaš kaj bati. Jaz res ne vem kak so se poleg spravli, da jim punkcija ni uspela. Bedaki.. user posted image user posted image

No, če boš karkoli rabila glede kakšnih izvidov al pa kaj, me lahko mirno pokličeš. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 15:29:19   
Pia73
BAGI! Vse bo dobro! user posted image

Jaz imam več takih bulic na vratu in me sploh niso poslali na punkcijo. Sem zadnjič še tirologu pokazala, da mi je eno pregledal z UZ in je baje ok.

Je pa tako, da rakaste bulice hitro rastejo. Torej pri tebi sigurno ne gre za raka saj praviš, da imaš to bulico že dolgo časa. Sumljive so bulice, ki se pojavijo v  večjem številu in jih je več na kupu in tudi na drugih delih telesa, kjer so bezgavke se pojavijo. Vsega tega pa ti ne omenjaš, tako da je pri tebi vse OK!!!

Te pa popolnoma razumem, da te je strah,......

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 20:53:03   
Jančika_
Bagi, prepričana sem, da je vse OK. Naj ti tile dnevi do izvidov čimprej minejo. Držim pesti in mislim nate.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 21:15:08   
Barbs
Bagi, mislim nate in VEM, da bo vse redu.. tak pozitivc kot si ti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 21:54:42   
Anonimen
Ojoj......user posted image user posted image

A si že kaj bolje?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 23:17:52   
šnucika
Bagi - držim pesti,da bo vse v najlepšem redu!user posted image

Vem,kako ti je....tudi jaz sem nekega dne odkrila bulo na vratu....potem pa punkcija,pa še ena, pa sem že slutila,kaj je.Ko je prišel domov izvid in je pisalo karcinom na levem režnju ščitnice.....je svet postal siv....nobene barve nisem videla nekaj minut od šoka.

Glede bezgavk pa tole - ena bulica,ki se ni v teh mesecih  nič spremenila ali zrasla lahko ne pomeni nič hudega.Jaz imam na vratu ,zadaj pod lasmi ,eno bezgavko,kjer je mala bulica že veliko let.Po operaciji ščitnice in zdravljenju je moj onkolog naredil paniko in me poslal na UZ,kjer mi niso hoteli niti punktirati,saj je bila bulica že na UZ pogled neaktivna.In jo imam še vedno,"zaslužna" pa je za to,da imam vedno natančne preglede bezgavk.

Drži se dokler ne dobiš izvidov!
Pa saj bo itak vse O.K.!user posted image user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bezgavka - strah me je
12.11.2007 23:42:44   
Raho
Bagi, da te potolažim - moja sodelavka je imela enako situacijo kot ti. In na koncu bezgavka ni bila rakasta. Pa so jo tudi tako pacali. Najprej ji ni mogla opraviti punkcije... Potem je bila na operaciji, da so ji izrezali celo bezgavko in potem je dobila izvide, da je vse OK.

Imela pa je bezgavko povečano več kot 2 leti, ker se je tudi tolažila, da gre za loojnico, dokler jaz nisem ponorela.

Držim pesti, da bo vse OK:

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?