|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.2.2008 13:09:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: telesna teža dvojne nosečke
5.2.2008 13:20:07   
GoYa
Lahko ti povem svoje mere. Štartala  sem s 54 kg (162cm višine), sedaj jih imam 61, torej +7kg. Noseča pa 25t. Trebuh tudi precej velik. Takega sem imela skoraj da na koncu prve nosečnosti. Takrat sem se v celi nosečnosti zredila za 8kg in sem bila takoj po porodu nazaj na svojih kg. Kako bo tokrat, ne vem. Verjetno ne bo šlo tako po maslu kot prvič user posted image . Mislim, da bom še kar nekaj kg dobila.

Našla sem tole:
  • Doctor recommendations vary, but most women gain about 35 to 45 pounds during a twin pregnancy, with about 10 additional pounds for every additional baby in a higher order multiple pregnancy. In most cases, about a third of the weight belongs to the babies, and Mom is left with the rest.

 
  • If you're expecting twins
    You should probably gain a total of 35 to 45 pounds. That translates into about 1 1/2 pounds a week in the last two trimesters. Early weight gain during pregnancy is especially important for twins as it helps ensure that they will not have low birth weights.

 
  • Most women carrying twins, triplets or more will put on more weight, however it is not 'double' or 'triple' the expected amount. Many women carrying multiples find that their weight gain is not that much different from women having a single baby. As a guide for twins you may put on up to 15 to 20 kgs (or more) and for triplets it may be up to 20 to 25 kgs (or more).

(1 pound = 0,454 kg)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: telesna teža dvojne nosečke
5.2.2008 13:43:36   
sayuri
rebeca, mene tudi malo skrbi tole glede teže. Sama sem v minusu pri 15. tednih user posted image . Prej sem imela 70kg pri 180cm višine. Sedaj imam 68kguser posted image . ZAradi stalnega bruhanja izgubljam na teži. Sploh ne vem, kdaj se bo to ustavilo. user posted image

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: telesna teža dvojne nosečke
5.2.2008 15:14:03   
emaa
Jaz sem zgubljala na teži do 14-15. tedna zaradi bruhanja, do morfologije sem prišla na začetno težo (dol sem šla pa 2-3kg), do konca pa sem dobila gor 10-12kg (to je relativno od tega kdaj so me tehtali). Pa mi je še ostalo 2kg. Jaz imam pa neidealnih 69kg na 164cm, pa ni kaj, pa trebuh mi je ostal.

Aja dvojna nosečka se lahko zredi kot je napisala Goya med 15-20kg, je pa vse spet odvisno od zgradbe, kg prej, itd.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: telesna teža dvojne nosečke
5.2.2008 18:23:43   
rokapi
Jaz sem v 24.tednu in sem pridobila že 15 kg. Prej sem imela 59 kg, zdaj pa 74.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: telesna teža dvojne nosečke
6.2.2008 11:35:16   
MARTINŠČICA
Jaz sem noseča dobrih 19 tednov in sem pridelala dobre 4 kg. Preden sem zanosila, sem imela pri 163 cm 53 kg.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: telesna teža dvojne nosečke
6.2.2008 12:54:41   
sasi13
jz sem noseča 18 tednov in je bila začetna teža 59 kg (velika 160) od začetka sem zelo bruhala in je šla teža dol tako da sem bila na 57 kg, zdej pa jih imam 58.5! dobila sem gor celo kilo in pol -jupiiii user posted image res pa je da jem vsake 3 ure in ne veliko! 

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 13:15:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sasi13)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: telesna teža dvojne nosečke
6.2.2008 14:21:16   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

Knjigo si že preštudirala, po dolgem in po čez?


Ja, je že preštudirana in podčrtana tam, kjer si je treba kaj bolj zapomnit, da bom potem hitreje našla user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: telesna teža dvojne nosečke
9.2.2008 21:22:55   
l.daisy
jaz imam pri 22t5d +6 kg (menda samo v trebuh), sem pa še vedno 2kg v minusu od bruhanja v začetku nosečnosti...  

_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: telesna teža dvojne nosečke
10.2.2008 7:54:47   
mišeka2
Jst mam pa pri 23t4d že pridelanih 10 kg... Malo me sicer skrbi kaj bo bolj proti koncu, vendar mi je bolj pomembna misel, da bosta mali zdravi!!!!

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: telesna teža dvojne nosečke
10.2.2008 22:14:01   
neli123
živjo, sem mamica že leto in pol malih punčic, naj povem, da sem se v nosečnosti, rodila sem z 36. tedni, zredila za 29 kg. Groza. Povem, da sem bila polna vode in punčici sta zahtevali svoje, nista bili pa preveč majhni, 2100 in 2450 g. Vendar v roku 6 mesecev izgubiš SKORAJ vse. Telo ne počiva, ne more počivati. Imam nekaj odvečnih kg na trebuhu in stegnih, drugega nič. Lahko oblečem tudi stara oblačila. Ni hudo, pomembno je le, da sta dojenčka zdrava. Poskusi jih donositi čim dlje, ko pa več ne boš mogla, in se boš počutila kot baloon, potem bo čas. Do takrat pa pridno papcaj, veliko vitaminov in zdrave hrane.Srečno.

(odgovor članu mišeka2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: telesna teža dvojne nosečke
11.2.2008 14:05:12   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: mišeka2

Jst mam pa pri 23t4d že pridelanih 10 kg... Malo me sicer skrbi kaj bo bolj proti koncu, vendar mi je bolj pomembna misel, da bosta mali zdravi!!!!


Enako...no ja zdaj je že zopet kakšna kilca večuser posted image

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu mišeka2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: telesna teža dvojne nosečke
4.3.2008 15:12:54   
MARTINŠČICA
No, jaz sem noseča dobrih 23 tednov in imam 7,5 kg plusa.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?