|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
13.2.2008 19:03:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako dojiti v slingu?
13.2.2008 19:08:02   
Lunc_a
Jaz sem malega imela notri vedno na boku,sem potem samo malo majčko dvignila in to je touser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako dojiti v slingu?
13.2.2008 19:58:11   
skuštrana
Jaz ga nisem nikoli mogla dojit v slingu, kot novorojenčka...prvo kot prvo ni tamali hotel biti v položaju zibke, se je drl kot jesihar, pa še naštimat se nisva nikakor mogla.   Bom mogla spet malo probat, sedaj ko je malo večjiuser posted image

Nalin, na filmčkih otroci niso v zimskih kombinezonihuser posted image , pa tudi tiste ženske so bolj malo oblečene. Probaj brez kombinezona, doma, pa boš videla če bo šlo lažje...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
13.2.2008 21:16:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako dojiti v slingu?
14.2.2008 13:41:16   
shooo
mi smo probali dojiti v pouchu ko je bila še par mesecev stara pa  ni šlo.
ko je že sama sedela in je bila v pouchhu na boku je pa slo čist izi.ja, pa poletje je bilo in mami pomankljivo oblečenauser posted image

lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako dojiti v slingu?
14.2.2008 20:18:55   
skuštrana
Nalin, tule si poglej če še nisi http://zolowear.com/WearingNursing.aspx

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako dojiti v slingu?
14.2.2008 23:20:22   
jasna
Koliko pa je pikec star?

Jaz imam 4 mesečnico in naredim tako da se vsedem, sling razrahljam in jo odmaknem. Ko se slečem (odpnem jakno, dvignem majico) jo spet približam, se priklopi in okoli nje spet zategnem sling. V bistvu jo še enkrat naštimam. Potem jo še zagrnem z repom. Lahko pa hodim z njo okoli le, če se doji na strani kjer ni obročev. Če ima glavico pri obročih sem bolj nerodna in jo raje podojim sede. Uporabljam pa to večkrat doma, če bi bila ona dalj časa priklopljena, meni se pa mudi opravit še druge stvari. Ali pa npr. v javnosti in se sploh ne vidi, da dojiš. Aja dojiva se še v položaju zibke.
Ko bo bolj toplo bo pa definitivno lažje. Dojenčka v kombinezonu je pa tudi brez slinga meni težko dojit, saj je kot ogromen paketekuser posted image
LP

< Sporočilo je popravil jasna -- 14.2.2008 23:22:11 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako dojiti v slingu?
21.2.2008 22:51:14   
žanai
Ojla!

Našo starejšo sem nekajkrat dojila v štorklji, ko je bila stara že pol leta. Je imela pač obdobje, ko brez zize ni mogla zaspati, tudi v vozičku ne. Sva bili na sprehodu, nikjer nobene klopce... pa sem probala.

V bistvu je ležala vodoravno v štorklji, da so ji nogice ne drugi strani gledale ven, obrnjena pa je bila malo proti meni, a ne čisto (bolj z glavo kot s telesom). Bilo je že proti poletju in nisem imela veliko obleke ne sebi. Videlo se pa sploh ni, da jo dojim. Sem pač hodila naprej in pred sabo potiskala voziček tistih 5 minut, da je zaspala, potem pa sem jo dala v voziček.

Ne vem pa, kako bi dojila manjšega otroka. user posted image  A bom kmalu morala razmišljati o tem, ker dobi naša zahtevna punčka kmalu družbo. Se mi zdi, da štorklja ne bo najbolj primerna za to, si bom mogla omisliti kak drug sling, mogoče pouch.

Saj vem, da je sitno... pobajta še nekajkrat, pa se bo dojenček mogoče navadil. Sporoči, kako vama bo šlo.  Pozdravček!

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako dojiti v slingu?
22.2.2008 22:24:48   
laruska
Tudi jaz sem na sprehodih večkrat dojila mojo pikico v  štorklji. Takrat je bila stara kakšna dva meseca ali tri in ni zdržala cel sprehod brez vmesnih "postankov" user posted image . Zvezdico sem si naštimala tako, da je imela glavico višje, malo spodvihala notranji rob blaga in evo smo že papcali. Meni ni bil nikoli problem, je pa res, da je bilo takrat toplejše in niti pod razno nismo bili zaviti v kake debele bunde. Pozimi pa verjamem, da zna bit problem. Ampak saj samo še malo pa bo toplejše in vse skupaj lažje. user posted image

(odgovor članu žanai)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?