|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.5.2008 12:51:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
5.5.2008 13:00:34   
*alja*
Moja mama nosi št 44 gornji del in hlače 42, pa si vse kupuje v Vogele (nevem če sem prav napisala),pa ji res lepo stoji skoraj vse kaj si kupi. Bolj športna oblačila (kake tranirke) pa v Hervisu kupi in to je to.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
5.5.2008 13:13:36   
nuala
Sicer nimam 44 št, ampak opazila sem, da imajo v H&M-ju velike številke in veliko izbiro. Kako pa potem obleke stojijo, pa seveda težko rečem.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
5.5.2008 13:18:24   
Majuska
Ja sem ter tja se v H & M kaj najde, pa tudi C & A ima nekaj izbire ... sicer pa iščem kar tako, kamor me pot zanese. No, v miss Sixty sigurno ne bi našla nič zame user posted image

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
5.5.2008 13:21:11   
Anonimen
H&M, C&A, Takko, Evans....
Evans ima še najlepše in najbolj kakovostne stvari. Sam so pa majčken dražje.

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
5.5.2008 15:24:09   
gojska
v modni hiši majo outlet od različnih firm. Ugodno in kvalitetno.
Potem je pa še ena trgovina v pasaži plave lagune, vizavi coffe pointa. Sam tam zgleda bolj pofl majo pa malo večje številke.
Sploh pa 44 ni tolk, da bi ti delal kakšne probleme.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
5.5.2008 15:24:32   
Spark
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

H&M, C&A, Takko, Evans....
Evans ima še najlepše in najbolj kakovostne stvari. Sam so pa majčken dražje.


Kje pa je ta Evans?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
5.5.2008 15:28:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

H&M, C&A, Takko, Evans....
Evans ima še najlepše in najbolj kakovostne stvari. Sam so pa majčken dražje.


Kje pa je ta Evans?



Emporiumuser posted image

Tukaj si pa lahko malo njihove kolekcije pogledaš:
http://www.evans.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/TopCategoriesDisplay?storeId=12553&catalogId=20554

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
5.5.2008 18:21:54   
želva
ne vem no, kaj ti dela probleme...jaz sem tud bolj okrogla, pa vse najdem  kar povsod malo,h&m, new yorker(čeprav je bolj šara), pa tud po kakšnih lokalnih trgovincah.
ja, h&m, ima pa res bolj velike cifre, lahko vsaj tam kupim hlače M, pa majico Suser posted image pol se pa fajn počutim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
5.5.2008 19:51:46   
Anonimen
Halo ... imam podobne probleme ... konfekcijska 44 ali 46, joški (85E), široki boki in ozek pas (no zdaj se ta pridno širi user posted image ), noga 42 ... pa še velika sem 180 cm ... in si lahko predstavljaš ko grem v šoping, kako vedno vsa zdepresirana domou pridem. Sploh ko kupujem modrčke in prodajalke ne razumejo, da pri svojih 25 letih nočem nosit modrčkov za stare mame, ki te pokrijejo od popka pa do vratu. Ali pa ko kupujem čevlje in mi prodajalke vstrajno ponujajo moške modele user posted image ! Tako da ponavadi zaidem kvečjemu v kak H&M, C&A, včasih se kaj dobi v Takkotu in Outletu na Rudniku, pa Yello, ... potem mi pa že zmanjka idej kam ... aja, zadnjič sem si v Domžalskem Mercator centru v trgovinici Top Shop  (Doroty Parkins al kako se že nepiše) kupila par majic s kratkimi rokavi ... imeli so velike številke (do 48 - pa ne italjanskih) pa še kroje take, da mi majice ne segajo samo do popka, ampak do bokov.

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
5.5.2008 20:02:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
5.5.2008 20:18:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: želva

ne vem no, kaj ti dela probleme...jaz sem tud bolj okrogla, pa vse najdem  kar povsod malo,h&m, new yorker(čeprav je bolj šara), pa tud po kakšnih lokalnih trgovincah.
ja, h&m, ima pa res bolj velike cifre, lahko vsaj tam kupim hlače M, pa majico Suser posted image pol se pa fajn počutim



Ja sori sam če nosiš H&M hlače M pa majico S nisi nič okroglauser posted image user posted image To je številka 38-40. Nemške cifre itak. Italjanske, oz. kitajske so itak kar neki. Tam so pač vsi miniaturniuser posted image


Modrčke za močnejše oz. večje številke majo pa v nami v lj., se najde kar kakšen lep model. Jaz sem jih nazadnje pa v beti kupila, ciklamnega, ful dobrega.

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
5.5.2008 20:54:28   
želva
Karin24, sem te hotla citirat pa mi je tok neki mežlal
Pa vseeno odgovor. v večini trgovin kupujem hlače, kavbojke, trenirke L oz.42 - 44, v H&M so mi pa kar M provuser posted image .Je pa res fajn, ki mi ponavad ni treba krajšat.
Recimo v Clarku tud enih kavbojk nase ne spravim, ker nimajo tok velikih, pa si gor tlačim 44 št. Vrjetno je tud od kroja veliko odvisno. Sej se jest tud včasih čudim oz. se fajn počutm ko kaj manjših številk kupim.
Mislim pa, da lahko pri svojih 60kg in 160 cm kar rečem, da sem okrogla

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
6.5.2008 8:32:36   
maja1488
Jaz sem tudi baročna, pa najdem zdaj več lepih cunj kot takrat, ko še nisem bila. Kupujem pa v mango, h&m, po celem emporiumu, kostime v kroju, marks&spencer...


(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
6.5.2008 8:47:08   
Anonimen
Mislim pa, da lahko pri svojih 60kg in 160 cm kar rečem, da sem okrogla


Joj to pa res nisi okrogla punca. Glih tapravauser posted image

Drgač pa ti običajno 44 ni prou zato k so italianske cifre. Niso realne. H&M ma pa čist realne cifre. Sam fora da smo vsi te italianske šare vajeni, zato se nam zdijo velike. Je pa tud v H&M odvisno od kroja do kroja kaj ti paše in kako stoji. So tud razlike v cifrah.

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
6.5.2008 11:27:49   
srki
Želva, postave so različne, v tem je verjetno štos. Moja sodelavka tudi ni močna, samo ima ozek pas in bolj veliko rit, pa si je res težko kaj najdla, sploh hlače, zaradi ozkega pasu. Pri tvoji veličini in kilaži pa se tudi meni ne zdi, da bi bila tak okrogla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
6.5.2008 16:34:55   
citrončica
Ja, tud jaz...H&M,C&A,sicer pa vedno vsak del posebej, kostim ne pride v poštev,
modrce od ZU-JE, ima v Domžalah tud trgovino, sicer je na Gorenjskem,
pa velik od firme GS in Viktor, to se pa pri nas nekje??? šiva, je telirano, in "normalno", ne pelerine,
verjemi, sem imela prej št 48-50, pa sem edino to lahko kupila, no zdaj malo lažje....user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
7.5.2008 12:48:25   
Anonimen
c&a, voegele, lidl, hofer,...

(odgovor članu citrončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kje kupujete, ce ste st. 44...
7.5.2008 14:48:27   
dana
Moja svakinja dosti nabavlja v Marks&Spencer v CP.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?