|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.6.2009 10:31:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otok Čiovo - kam?
5.6.2009 14:04:34   
suzolinka
Kolikor se jaz spomnim je Okrug Gornji (ta notranji del, ki gleda proti celini) dolga peščena plaža iz takih večjih kamenčkov. Mislim, da je tam tudi en kamp. Za otroke je primerno, ampak ni sence. Na plažo moraš čez cesto.
Na drugi strani (kjer gleda na morje), je plaža bolj divja in takoj globoka, ampak je urejena. Najdeš tudi kak zaliv, ki je primeren za otroke. Men je bil ta del veliko bolj všeč že zato, ker je bilo bolj čisto morje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otok Čiovo - kam?
5.6.2009 14:25:25   
sonce21
mi smo bili v Slatinah z takrat 1 letnim otrokom
- super zadovoljni z namestitvijo - tik ob morju, cene so bile takrat kar ugodne, sedaj nisem nič gledala
- v kraju sta 2 trgovini, pizzerija, kafič na plaži
- ni stojnic s kičem in nekega nočnega življenja
- plaža je iz malo večjih kamenčkov, drobirja, za čisto male otroke ni preveč primeren, ker so kamni dokaj ostri (naša punčke niso preveč motli, je pa hudič če fajn pade), morje čisto
- če si želiš kakšen sladoled, večji nakup v diskontih, sprehod ob rivi, pa pride v poštev Trogir- cca 10 min vožnje z avtom, krasno mesto, v sezoni ful gužva ali Split cca 25 min vožnje
Aja pa še to, na otok se pride samo preko dvižnega mosta, v sezoni je baje ful gužva, se baje čaka tudi eno uro, da prideš čez. Mi smo bili v predsezoni in ni bilo neke panike.
Skratka, mi bomo verjetno še šli kdaj, nam je bilo tam zelo všeč.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otok Čiovo - kam?
5.6.2009 14:44:09   
Anonimen
Jaz sem bila lani v Slatinah in je bilo super (če odmisliš gnečo, da sploh prideš do otoka). Sicer na plaži ni mini kamenčkov ali mivke, so malo večji kamni (tak da so čevlji za v vodo zelo priporočljivi), samo je pa ful sence pa lokalček s hrano in pijačo zraven.

(odgovor članu sonce21)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
5.6.2009 19:15:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otok Čiovo - kam?
6.6.2009 12:37:51   
suzolinka
Jaz vem samo za kamne - nekatere divje plaže so pruredili in tam so nasuli pesek.
Se pa spomnim, da smo najdli en zaliv, v katerem so bili še manjši zalivči in tam je bilo malo mivke. Vmes so še pomoli in privezani čolnički. Pa ena dobro gostilna je, ampak nikjer pa apartmaja. V tej bližini je ta mali kamp, o katerem sem zgoraj pisala. Ne morem se pa spomnit kje??? Mislim, da gre za predel Okrug donji.  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otok Čiovo - kam?
7.6.2009 19:59:03   
pf
Okrug Gornji.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?