|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
22.2.2010 10:16:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SIn ne žveči hrane
22.2.2010 11:56:16   
kristinaj
ne .... jaz sem našim stalno ponavljala grizi grizi,,, kako delajo zobki... miga brada. in to počnem še danes .. pri malemu itak,ta veliko pa samo občasno, če je npr. najprej pire in potem ji dam meso, jo opozorim da mora gristi... moč navade :=)

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SIn ne žveči hrane
22.2.2010 13:41:11   
teja28
naš tudi bolj tako, tako grize. Ko je npr. kruh ali kaj podobnega, mu gre, če pa je kaj manjšega, pa dvakrat ugizne, po pogoltne. tako da tudi jaz kar naprej ponavljam 'grizi, grizi' user posted image .  Se mi zdi, da ima toliko drugega 'dela', da kar pozabi na grizenje. Seveda se mu potem tudi zaleti, ampak ni hujšega. Se bo že navadil. user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SIn ne žveči hrane
22.2.2010 18:04:26   
Katy78
Naš se tudi zadnje čase nekaj upira, npr. banano ni šans, da bi jo jedel, pljune košček ven, če pa jo malo pretlačim, bo pa jedel. Isto s pomarančo. Nasprotno je pa s kruhom - obožuje skorjo in je lahko še tako trda, pa jo bo valjal po ustih, namakal v slini in orenk žvečil. Mu pa tudi jaz ponavljam, da naj grize, naredi pa itak po svoje. user posted image

(odgovor članu teja28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
23.2.2010 10:52:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SIn ne žveči hrane
23.2.2010 21:10:47   
Leela
a ima že vse zobe. Kaj če mu petica raste in ga boli?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?