|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
28.7.2005 13:20:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktober
28.7.2005 13:44:18   
nana 27
Oj,

tudi jaz doma (malo po forumih klepetam), pospravljam in pridno počivam. Zunaj pa taka vročina :( Energije je vse manj..v bušiju se :duda: ful dogaja in akrobacije zganja, ni pa prav nič hudih brc v rebra tok tok..

Božajte se!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktober
28.7.2005 13:51:55   
bebika
Nalin jest sem spraševala za injekcijo - za Rh faktor, če si to dobila. Sam jest sem slišala, da jo dobiš v rito. Al pa mogoče ni pomembno?
Dons je pa res vroče! Kaj bo šele, ko bom stopila ven iz pisarne, kjer imamo klimo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.7.2005 15:35:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktober
28.7.2005 17:41:11   
bebika
Nič hudega Nalin, tukaj nas je zlo veliko in si je res težko zapomniti, kaj je kera napisala. Hvala ti za odgovor.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
28.7.2005 17:45:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktober
28.7.2005 18:33:05   
bebika
Ja res nas je bolj malo ostalo. V službi veškrat pogledam na RR, pa je zlo malo tem,pa še nah par tem se jih bolj malo javi. Kaj pa ti Nalin, ne boš šla nič na morje?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oktober
29.7.2005 8:48:33   
bambi
Ojla, tudi jaz sem doma in to že od maja, na bolniški..... zaradi rizične nosečnosti. Na :morje: smo tudi že bili, sedaj pa doma težko prenašam to vročino, vse rolete imam na polovico, pa ventilator vklopljen, pa še vedno mi je vroooooče. Če stopim ven na sonce, sem pa v trenutku cela mokra :(:(:(. :duda: je pa čisto vredu, čez dan malo počiva, zjutraj in zvečer pa :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: fešta.......

Sem pa tudi dobila iz bolnišnice račun, koliko so znašali stroški testiranja za diabetes in me je skoraj kap. Vse kar so mi naredili je bilo to, da sem dobila za popit glukozo, 4x so mi vzeli kri, tam sem bila do 16h, dobila kosilo......in račun je bil 118.000,00 SIT. Za dol past. Hvala bogu da to plača zavarovalnica.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
29.7.2005 10:46:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?