|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
17.6.2011 7:32:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 8:14:42   
blaža
Otrok pri petih letih že loči igro, od razbijanja igrač. zame bi blo to nedopustno, da mlati in lomi igrače, ker se kao igra. Otrok od pet let to že razume.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 8:17:43   
uškinamama
Imam doma divjaka - ampak uničevanje stvari - no way.

Kako pa doseči pa ne vem user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
17.6.2011 8:38:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 8:41:18   
tintin
mi mamo doma skor 4 letnika in 13 mesečnika, nobenmu še na kraj pameti ne pade uničevat...oz. starejši še ni nobene stvari nikol pokvaril...
je pa res, da ga od začetka učimo, da se igrač ne meče, se lepo dela z njimi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 8:56:15   
Najaa
metulj probaj tako, da ko vidiš, da razbija, mu tisto igračo vzemi in jo daj nekam na visoko in reci, da jo boš pospravila za takrat, ko se bo želel z njo igrati in ne razbijati.
Jaz imam sicer dve punčki in uničevanje skoraj ne pride v poštev. Če pa že, jima pa vzamem pa kr štekata, ampak to so punčke. Verjamem pa, da fantje malo drugače gledajo na vse skupaj. user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 8:57:18   
Leela
user posted image  meni je smešno, ker si kar predstavljam kako je. Se mi zdi ni tako odvisno od vzgoje kaj otrok dela z igračami in kako se igra. Moj prvi ni uničil ene stvari, ene knjigice strgal, nič izgubil. drugi pa kar dobi v roke polomi, strga...nenamerno. druače se igra, drugače preučuje stvari...Hmm kaj se zgodi, če jaz to naredim... pač tvoj je "popravljač".
nasvet: ne kupuj predragih igrač, ki se lahko hitro uničijo...rajši bolj robustne.  s časom bo pa že spoznal kaj ne sme popravljati, da mami ne bo preveč huda.

Najboljš, da mu daste kakšne dotrajane zadeve, aparate, čolce... zraven mu razložiš da to lahko, za druge zadeve te mora pa vprašat, da ne bo dobil slučajno kakšnih idej.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
17.6.2011 9:34:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
17.6.2011 9:36:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Leela)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 9:38:33   
mateyka
jaz bi mu nehala kupovat igrače in prinesla kake hlode z gozda..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 9:41:22   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

user posted image  meni je smešno, ker si kar predstavljam kako je. Se mi zdi ni tako odvisno od vzgoje kaj otrok dela z igračami in kako se igra. Moj prvi ni uničil ene stvari, ene knjigice strgal, nič izgubil. drugi pa kar dobi v roke polomi, strga...nenamerno. druače se igra, drugače preučuje stvari...Hmm kaj se zgodi, če jaz to naredim... pač tvoj je "popravljač".
nasvet: ne kupuj predragih igrač, ki se lahko hitro uničijo...rajši bolj robustne.  s časom bo pa že spoznal kaj ne sme popravljati, da mami ne bo preveč huda.

Najboljš, da mu daste kakšne dotrajane zadeve, aparate, čolce... zraven mu razložiš da to lahko, za druge zadeve te mora pa vprašat, da ne bo dobil slučajno kakšnih idej.


Tudi med mano in bratom je bila veeeelika razlika. Brat je starejši in so vse njegove igrače in knjigice počakala name, knjige so bile lepo ohranjene, ko pa sem jih dobila v roke jaz destruktor, pa bog pomagaj... user posted image No, tako mi je povedala mami.

Drugače pa ima tudi pri nas prebliske, da bi metal igrače in mu lepo rečem, da naj ne meče, ker se bodo polomile, ker lahko zadane npr. TV, ki se bo pokvarila ipd. in da mu jih bom vzela - če ne zaleže, mu igračo dejansko vzamem. Sicer to ni pogosto, kadar se pa zgodi, mu jo pa vzamem in kar zaleže. Da bi pa kaj uničeval, tega zaenkrat ni in upam, da tudi ne bo.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 9:42:25   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
da ne bo dobil slučajno kakšnih idej.


o, ja - ideje ima strasne. zadnjic sm nasla 2 sravfencigerja (kako se pa TO po slovensko rece) zataknjena v vticnico. k sreci sta plasticna, ampak - pa kje te ideje najde?!?!?


Sravfenciger po slovensko je izvijac:)
Drugace pa, mogoce je videl atija, ki je z (zdej pa js ne vem kako se to slovensko imenuje) fazndriferjem preverjel elektriko v vticnici?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 9:42:32   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
da ne bo dobil slučajno kakšnih idej.


o, ja - ideje ima strasne. zadnjic sm nasla 2 sravfencigerja (kako se pa TO po slovensko rece) zataknjena v vticnico. k sreci sta plasticna, ampak - pa kje te ideje najde?!?!?


Mater, sem morala kar dobro premisliti - izvijač. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
17.6.2011 9:46:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
17.6.2011 9:47:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Freya88)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 10:19:18   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
jaz bi mu nehala kupovat igrače in prinesla kake hlode z gozda..


user posted image  pri tem je edini minus to, da lahko kvecjemu se sebe poskoduje user posted image


ni minus - mora se naučit da imajo vsa dejanja svoje posledice. ni treba da mu pustiš, da si roko zlomi, fajn se pa lahko po prstu kresne, če je trmast in noče poslušat in hoče probat. sej se sliši da se hecam, samo res - jaz ne bi kupovala ne vem kakih igrač. raje bi prosila vse ki jih poznam, da mi dajo ful šare in naj potem tisto razstavlja in tolče v garaži (naj ima tam svoj kotiček). ostalo pa nima da treska. in če bi - mu vzameš kladivo. če hoče treskat, ga pošlješ v garažo treskat. a štekaš kaj hočem povedat? omogočiš mu kar ga veseli, samo jasna pravila rabi kdaj in kako in v nulo jih je treba izvajat. čez nekaj mesecev bo sam začel to implementirat. otroci so sužnji rutine - in to je za njih čisto dobra stvar (zate pa tudi:). zato ti pravim - sestavi pravila, držite se jih ko pijanc plota in na koncu ga boš lahko spustila in bo šel sam tja kamor hočeš (metaforično rečeno). user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 12:23:09   
emaa
Mi iz tega razloga plastičnih igrač nimamo tipa ala delavnica, je doživela svoj klavrn konec. Imata leseno, to vsaj zdrži. Mine, oz. zadeva se ublaži, smo pa mi nekaj vozil igrač kupili bruder in teh znamk, ker so bolj vzdržljive. Ker uničita pri igri. In eni so pač taki, se blj grobo igrajo, gume itak vsepovsod manjkajo in ko kupujem gledam, da ne bo razpadlo, ko pogledata. Imata plastično garažo, ki je morala zdržat tudi to, da se kdo gor usede. Se mi zdi, da je vseeno to bolj fantovska domena, kjer jih je več je pa itak večja možnost, da pride do defekta igrače. Mu poveš, da naj ne pretirava, kaj dosti več pa ne moreš, če jo uniči, je pač ni več. Pri marsikateri stvari zdaj bolj pazita. Samokolnice za zunaj (igrače) imata kovinske, plastične so preminile.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 12:51:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
Sravfenciger po slovensko je izvijac:)
Drugace pa, mogoce je videl atija, ki je z (zdej pa js ne vem kako se to slovensko imenuje) fazndriferjem preverjel elektriko v vticnici?

Baje, da sefazenpriferju pravilno reče fazni indikator ... smo bili podučeni pri pouku fizike user posted image

Ja to sem pa jaz kar pike dobivala, ko je naša tamala prišla v fazo razmetavanja igrač. Če ji kaj ni bilo prav, je enostavno stvar, ki jo je trenutno držala v roki vrgla ob tla ... v tem primeru sem vztrajala, da stvar pobere in mi jo da ... včasih je pobrala v sekundi, včasih se je pa tut 15 minut zraven drla ... ampak jo je hitro izučilo, da se stvari ne meče ob tla. Potem če je s kako igračo grdo delala, sem ji najprej povedala, da se z igračami tako pač ne počne in če se ne bo lepo z njo igrala, ji bom igračo vzela. In to sem tudi naredila, če opozorilo ni padlo na plodna tla. Pri nas je ta šola HB palila in zdaj nimamo problemov s tem. So pa res eni otroci taki živci glede tega ... prijateljica ima sina, ki vsak avto razstavi v momentu user posted image  ... lahko pa recimo takemu oroku prilagodiš igrače ... naprimer prijateljica je svojemu sinu potem striktno kupovala samo lego kocke in avtočke iz lego kock je pa komot skoz razstavljal in jih potem tudi komot sestavljal ... še ti pri svojemu probaj to ...

(odgovor članu Freya88)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 14:08:27   
kristinaj
vzemi mu kladivo... :)))

tudi naše dva, lih razbijata ne po igračah, ker nimata s čim, če se pa le ta kaj uničita, če ne druzga so vse knjige strgane...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
17.6.2011 14:37:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
17.6.2011 14:38:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 15:27:49   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
kako se boriti proti temu?

Na lulčke jima pozornost usmeri. Bo mir doživljensko... user posted image


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vse pokvarita...
17.6.2011 16:06:07   
ZARA
Kakšno kladivo pa ima to, metulj?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
17.6.2011 16:15:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
17.6.2011 16:19:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?