|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
27.11.2012 22:42:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 8:09:26   
Tutan
Itak sem prebrala rast sestric user posted image
In potem mi kar ni bilo jasno user posted image

Kakorkoli nasega so šestice kar mučile, ja. Tudi spanec ni bil tapravi (mislim, da kar kak teden), pa zateklo mu je en malo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
28.11.2012 8:13:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 8:20:25   
Tutan
a PS: Neee, pokazi :)))

Drugace pa, 5 let. Prva šestica mu je prišla ven pred 6meseci (pri nas zobozdravniki po cca 6mesecih, ko začne ven lest, naredijo tako zaščito zobka, šestica je prvi stalni zob in znajo bit kar take kako naj rečem - orng jih je treba čistit no in ker otroci tega ne čistijo tako orng, je fajn da mu starš vsaj nekajx tedensko šestice orng ščisti. Eno ima že zaščiteno, ostale še čakajo :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 8:23:25   
uškinamama
Tudi jaz sem mislila, da bomo čestitale metulj. Dvakrat user posted image

Ko so uški rastle šestice si je pomogal z rokavom majčk. Tako, da imamo iz tistega obdobja vse majčke pregrizene na rokavih (jaz pa sem krivila sušilni stroj)user posted image . Enostavno si je rokav majčke povlekel v dlan, ga lepo zvil in ga žvečil .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 8:24:53   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Tudi jaz sem mislila, da bomo čestitale metulj. Dvakrat user posted image

Ko so uški rastle šestice si je pomogal z rokavom majčk. Tako, da imamo iz tistega obdobja vse majčke pregrizene na rokavih (jaz pa sem krivila sušilni stroj)user posted image . Enostavno si je rokav majčke povlekel v dlan, ga lepo zvil in ga žvečil .


A to je od šestic? Men se meša!!!!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 8:29:24   
uškinamama
Kaj tutan, tudi tebi sušilec trga majčke ( dve taki lušni pikici v razdalji centimetra ) user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 8:34:01   
Tutan
Ne, jaz sem ga nagruntala (tamalega) prej, da grize in tlači rokave - prav zvije si ga v tako rolo in v usta. Meša se mi, ker sproti uničuje cunje user posted image user posted image
Vedno sem mislila, da je to neka njegova finta, nikoli nisem povezava z zobmi.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 8:37:06   
uškinamama
No, jaz pa nisem bila pozorna (ker pred  rastjo šestic tega ni počel)  in sem pogruntla po eni 5-6 majčki user posted image , da nekaj ne štima. To je trajalo par mescev, ravno toliko, da so vse štiri pokukale ven. Zdaj je okej ( s tem da občasno grizlja daljinec user posted image  in nohte .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 8:42:54   
Tutan
Daljinec tudi pri nas grizlja. In nekaj časa je grizljal barvice.
No, za daljinec smo našli rešitev, pač ne sme ga imeti v rokah medtem ko gleda tv - ker ga prav grize, smo se zmenili, da ko si naštima program, ga odloži na mizico. Mu je kr potegnilo, ker sem mu pokazala vse mini zobe v daljincu in je priznal, da zgleda kar smešno user posted image
Za barvice sem mogla pa en mal znoret, priznam. user posted image Vse je bilo pogriženo, smo jih mogli menjat in to po cca 1mesecu 1.razreda.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
28.11.2012 8:48:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
28.11.2012 8:50:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 8:50:48   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Tudi jaz sem mislila, da bomo čestitale metulj. Dvakrat user posted image

Ko so uški rastle šestice si je pomogal z rokavom majčk. Tako, da imamo iz tistega obdobja vse majčke pregrizene na rokavih (jaz pa sem krivila sušilni stroj)user posted image . Enostavno si je rokav majčke povlekel v dlan, ga lepo zvil in ga žvečil .


A to je od šestic? Men se meša!!!!


he he, enako, s tem, da je mojemu to ostalo. Še daljinca oz. kar mu je pri roki si v usta tlači, kogleda TV user posted image
Pri 4,5 letih je imel že vse šestice.


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 28.11.2012 8:51:27 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
28.11.2012 8:52:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 8:54:34   
uškinamama
Metulj - tam pri 4,5 - 5 letih je bilo obsedno stanje user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 9:01:38   
Tutan
Pa rob kovtrčka je zvečer začel grizljat.... no, zdaj se je postavilo vse na svoje mesto user posted image
Metulj, nikoli vec ne bom imela normalnega pogleda na dojenčkovo glavo user posted image
Mislim, da se temu reče zalitje fisur. Sploh če so globoke, jih je treba zalit.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 9:34:44   
Paštetka
ker mojima dvema nasa zobarca ze mlecne nekajkrat letno premaze z eno zadevo, pa ni to fluor, neki prozorni gel (nazadnje smo bli v soboto pri njej, pa ga ni imela, tko da nas je potem narocila za naslednji teden) - mojmu mulcu namrec tile mlecni zobje ful propadajo, ziher ima kakih 7, ce ne vec plomb... upam, da bo s stalnimi bolje


tole sva midva zdaj hodila. Nama je zaščitila tako stalne šestice, ker jih je zelo zgodaj dobil. Ta zaščita zgleda kot plombica, vendar ne vrta, ampak samo malo postruga vrh zoba in potem zalije tiste luknjice, ko so ti zobki polni luknjic in špicev. Tako je manj možnosti, da se zarije hrana v tiste mini kotičke in je tudi lažje ščistiti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 9:36:43   
Paštetka
Pa rob kovtrčka je zvečer začel grizljat.... no, zdaj se je postavilo vse na svoje mesto


Moja mala se carta oz. ima pleničko za ninico. Pa ko je bilo hudo s tem griženjem posteljine, sem dala tudi njemu pleničko. JE pa problem nastal na stalni enkici spodaj, ko si je tako vse v usta potiskal. Dlesen si je namreč precej nevarno porinil navzdol. Ga je že zobozdravnica kregala, da mu lahko stalni zobek izpade, če bo to počel.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 9:51:17   
Leela
pri našemu so od 6,5 do 7 leta tri šestice izrasle. Zdaj mu četrta raste. Ponoči je bilo sicer vredu ampak podnevi je imel skozi prste v ustih. Ampak jaz tega sploh nisem povezovala. Zgleda so potem zobje krivi user posted image . Pa rokave je grizel, ko je gledal tv.
Mu jih je tudi zobozdravnica takoj zalila. Ni plomba nekaj da gori in z "lučko" otrdi.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 10:22:36   
aprilčica07
Sem doživela razsvetljenje. user posted image  Zdaj vem zakaj si naš  pet in pol letnik skozi prste v usta tlači in jamra, da mu v ustih nekaj nagaja. Jaz pa zraven vsa  sitna in tečna težim, naj da prste že enkrat ven. user posted image

PS; Tudi sama sem prebrala rast sestric.. user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
28.11.2012 11:46:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 11:58:23   
Katy78
Bemtiš, naš tudi zadnje čase tlači prste v usta kot dojenček. Pa na nekaj majicah sem tudi opazila luknjice ampak ne spodaj ampak nekje na sredini in mi ni bilo jasno od kje. Pa zadnjič je jamral, ko sva zobke umivala, da ga boli, ampak ni bilo nič videti. Mu bom malo v kljunček pogledala če se kakpen nov zob najavlja, je pa šele 4 star. Sploh nisem pomislila na 6-ice. Greva pa kmalu tudi k zobarci pa bomo videli.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 28.11.2012 11:59:06 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 12:00:06   
ronja
Itak sem prebrala rast sestric user posted image
In potem mi kar ni bilo jasno

Enako! Pa gledam - pa saj metulj ma dva fanta, kaj jo pa zdaj sestrice zanimajo?user posted image O šestkah še nič ne vem, razen iz svojih izkušenj, da ni bilo glih fajn, ko so rastle:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Rast sestic...
28.11.2012 13:50:15   
Najaa
Naši pa rastejo tako, da sploh ne vemo kdaj. Po moje po petem letu enkrat. Zdej bo stara 6 in ima 2 že čisto vzunaj, eno sem ravno te dni vidla na novo vzunaj, ene pa še ni. Pa nobenga problema zaradi njih na srečo. Sicer pa naša je mela tolk angin, da mogoče sploh ni vedla daj, da jo tudi od zoba boli. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Rast sestic...
29.11.2012 12:28:43   
hedviga
A nehite nooo user posted image user posted image NAša dva imata komaj 4 leta pa sta v zadnih par mesecih začela glodat majce, pa robove od bund (to me čist obrne) ...
A pol bo pri nas to še celo podaljšano obdobje? Ojjjj...

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Slovenija, častna gostja na knjižnem sejmu...
Slovenija je častna gostja na knjižnem sejmu v Bologni, s čimer bo na svetovnem zemljevidu še dodatno utrdila svoje mest...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?