|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.12.2014 10:14:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Parfum za 18-letnico...
18.12.2014 10:49:38   
skuštrana
Pa ji daj poklon bon pa naj sama izbere :-)

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Parfum za 18-letnico...
18.12.2014 11:29:22   
JozicaH
Tudi jaz predlagam kak bon. L'Occitane je sicer drag a ima meni daleč najbolj prijetne in nevsiljive dišave in raje dam več, pa mi res diši. Sploh za tako mlado bitje bi priporočala npr. dišavo Češnjev cvet http://si.loccitane.com/eau-de-toilette-fleurs-de-cerisier-%C4%8De%C5%A1njev-cvet,2,2,1695,523136.htm#s=10624 Je pa tako,da ni nujno, da bo njej ustrezala. Mogoče pojdita skupaj v kako njihovo trgovino in poduhajta te omamne dišave in naj si sama zbere.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Parfum za 18-letnico...
18.12.2014 12:18:23   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: JozicaH

Tudi jaz predlagam kak bon. L'Occitane je sicer drag a ima meni daleč najbolj prijetne in nevsiljive dišave in raje dam več, pa mi res diši. Sploh za tako mlado bitje bi priporočala npr. dišavo Češnjev cvet http://si.loccitane.com/eau-de-toilette-fleurs-de-cerisier-%C4%8De%C5%A1njev-cvet,2,2,1695,523136.htm#s=10624 Je pa tako,da ni nujno, da bo njej ustrezala. Mogoče pojdita skupaj v kako njihovo trgovino in poduhajta te omamne dišave in naj si sama zbere.


mlade punce navadno ne izbirajo loccitana, to je bolj za mamke kot sem jaz....je pa ta češnja super user posted image

podari ji bon za v muller recimo, pa naj sama izbere...

(odgovor članu JozicaH)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Parfum za 18-letnico...
18.12.2014 14:39:16   
mateyka
bon, da sama izbere, ni slaba ideja..

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Parfum za 18-letnico...
18.12.2014 18:04:05   
patrino
Sem mnenja, da je prafum tako intimna in individualna zadeva, da je osebno ne kupim niti najbližjim prijateljem, sorodnikom,... pa čisto perfektno voham. To ti povedo v vsaki malo boljši parfumeriji, kjer nekaj dajo na svoje ime. Izjema so le osebe, ki imajo neko stalnico in že dolgo časa uporabljajo istega. V mojem primeru je to moj mož. Če si dekle želi parfum in to takšen dražji, potem je bon ali denar za moje pojme boljša varianta. Zase vem, da si ne dam nase nekaj, kar mi ne sede oz. mi ne diši, pa če se nekdo postavi na glavo ali pa zapravi celo premoženje.
Moje mnenje pač.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Parfum za 18-letnico...
18.12.2014 18:24:37   
Stanislava_
Sem mnenja, da je prafum tako intimna in individualna zadeva,


Pri 18-ih je daleč od tega, ker okus še ni definiran. Zelo redke ženske uporabljajo isti parfum od 15-tega leta.

Metulj333, na izbiro je kar nekaj parfumskih vodic, ki niso tako dragi kot parfumi za zrele kokice, večinoma nosijo imena po pop zvezdah, a la Christina Aguilera, ali modnih znamkah a la Mexx, Tom Tailor, ali ostalih zvezdicah šov biznisa tako ali drugače, npr Naomi. Večinoma imajo tudi najstnikom primerne cene, okrog 20€ in držijo tudi najstniško dolgo in nič več.

Meni vsi dišijo user posted image , poskusila sem jih silom prilike tako ali drugače in jih porabila do konca, vsaj med kakšnim dopustniškim časom.

Industrija parfumov se je zadnja leta močno razvila in ni več potrebe, da smo celo življenje odeti v Chanel No5.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Parfum za 18-letnico...
18.12.2014 18:37:46   
mateyka
jaz ful vonjev ne prenesem, jih od nekdaj nisem. zdej, odvisno kaka je ta punca - vem pa, da ene dajo nase vse živo in jim je super tko menjat in eksperimentirat.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Parfum za 18-letnico...
18.12.2014 18:44:55   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

zdej, odvisno kaka je ta punca - vem pa, da ene dajo nase vse živo in jim je super tko menjat in eksperimentirat.


Točno tako.

ko sem bila še tako mlada user posted image , tudi nisem prenesla večine parfumov. Ampak takrat so bili na našem trgu čudni, ceneni...to, kar daneš dobiš poceni, nima tako močnih vonjev in je precej lažje za prenašat. V starih letih sem tako začela uporabljati cenene parfume, recimo popoldne, kadar želim, da samo malenkost dišim, ali v prostem času, ko mi pašejo tako lahkotni.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Parfum za 18-letnico...
18.12.2014 18:45:05   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Sem mnenja, da je prafum tako intimna in individualna zadeva,


Pri 18-ih je daleč od tega, ker okus še ni definiran. Zelo redke ženske uporabljajo isti parfum od 15-tega leta.

Metulj333, na izbiro je kar nekaj parfumskih vodic, ki niso tako dragi kot parfumi za zrele kokice, večinoma nosijo imena po pop zvezdah, a la Christina Aguilera, ali modnih znamkah a la Mexx, Tom Tailor, ali ostalih zvezdicah šov biznisa tako ali drugače, npr Naomi. Večinoma imajo tudi najstnikom primerne cene, okrog 20€ in držijo tudi najstniško dolgo in nič več.

Meni vsi dišijo user posted image , poskusila sem jih silom prilike tako ali drugače in jih porabila do konca, vsaj med kakšnim dopustniškim časom.

Industrija parfumov se je zadnja leta močno razvila in ni več potrebe, da smo celo življenje odeti v Chanel No5.

Žal to ni res, ker se okus za vonjave razvije oz. definira že zelo zgodaj- daleč pred 18-tim letom. Nekoč sem brala, da se okus za parfume razvije prej kot za obleke, ker je človek kljub civilizaciji še zelo prvinsko bitje in pri njem igra vonj zelo veliko vlogo. Ne pomeni, da uporabljaš ves čas isti parfum. Gre se za določeno vrsto vonja, ki ti sede in določeno vrsto vonja, ki te odbija. Osebno ne prenesem sladkobnih sadnih vonjev in jih nikoli nisem. Če sem kdaj dobila za darilo kaj podobnega, je žal romalo naprej.
Mislim, da nisem povedala nič nenavadnega, saj je to zadeva, ki je nekako splošno znana.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Parfum za 18-letnico...
18.12.2014 18:49:17   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz ful vonjev ne prenesem, jih od nekdaj nisem. zdej, odvisno kaka je ta punca - vem pa, da ene dajo nase vse živo in jim je super tko menjat in eksperimentirat.

No tole.
Priznam pa , da ne poznam nikogar, ki bi mu bilo vseeno kako diši oz. da bi mu bili všeč vsi vonji.
Spomnim se , da je bila v mojem otroštvu kao moderna ena toaletna vodica, ki je imela vonj po šmarnicah. Kristus, kako je to smrdelo. Še danes jo imam v nosu.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Parfum za 18-letnico...
18.12.2014 18:53:27   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ne pomeni, da uporabljaš ves čas isti parfum. Gre se za določeno vrsto vonja, ki ti sede in določeno vrsto vonja, ki te odbija. Osebno ne prenesem sladkobnih sadnih vonjev in jih nikoli nisem. Če sem kdaj dobila za darilo kaj podobnega, je žal romalo naprej.


V tem smislu sem mislila, da okus ni oblikovan do konca - ne izbereš si samo enega vonja in ga nosiš do konca svojih dni.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Parfum za 18-letnico...
18.12.2014 20:24:31   
patrino
Ja to pa najbrž res ne.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Parfum za 18-letnico...
19.12.2014 6:06:03   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Žal to ni res, ker se okus za vonjave razvije oz. definira že zelo zgodaj- daleč pred 18-tim letom. Nekoč sem brala, da se okus za parfume razvije prej kot za obleke, ker je človek kljub civilizaciji še zelo prvinsko bitje in pri njem igra vonj zelo veliko vlogo. Ne pomeni, da uporabljaš ves čas isti parfum. Gre se za določeno vrsto vonja, ki ti sede in določeno vrsto vonja, ki te odbija. Osebno ne prenesem sladkobnih sadnih vonjev in jih nikoli nisem. Če sem kdaj dobila za darilo kaj podobnega, je žal romalo naprej.
Mislim, da nisem povedala nič nenavadnega, saj je to zadeva, ki je nekako splošno znana.


Jaz sem pa pri 18. letih bila zelo vesela, če mi je nekdo prinesel parfum....

Drugače je pa z darili vedno lahko tako.....da kaj roma naprej (recimo buteljke vinauser posted image ) in da ga lahko kiksneš.....samo darilo je še vedno darilo.....in meni je vedno lepše prejeti in podariti darilo kot pa darilni bon, ki je le zamenjava za denar in je precej neosebno......


< Sporočilo je popravil liliana -- 19.12.2014 6:08:41 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Parfum za 18-letnico...
19.12.2014 12:19:11   
m_o_i
jaz sem za 18 rojstni dan dobila Diorjev Poison, kterega se si zelela ze vsaj dve leti.
dobil se je v avstriji za šilinge user posted image

no, uporabljala sem ga se leta potem, danes pa ne vec, ceprav mi se vedni bozansko disi...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
19.12.2014 12:58:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Parfum za 18-letnico...
19.12.2014 15:35:55   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Jaz sem pa pri 18. letih bila zelo vesela, če mi je nekdo prinesel parfum....

Drugače je pa z darili vedno lahko tako.....da kaj roma naprej (recimo buteljke vinauser posted image ) in da ga lahko kiksneš.....samo darilo je še vedno darilo.....in meni je vedno lepše prejeti in podariti darilo kot pa darilni bon, ki je le zamenjava za denar in je precej neosebno......


ja, saj nekak tko razmišljam tud jz... punca je drugače ful realna in je rekla, naj ji dam raje denar za uro vozniškega (kar bo itak dobila) - ampak želela bi ji dati nekaj posebnega, da bo rekla wow, pred 20 leti sm pa dobila en ful fajn parfum user posted image nekak tkole:


IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i
jaz sem za 18 rojstni dan dobila Diorjev Poison, kterega se si zelela ze vsaj dve leti.
dobil se je v avstriji za šilinge user posted image

no, uporabljala sem ga se leta potem, danes pa ne vec, ceprav mi se vedni bozansko disi...


Ja, nekaj je , če izveš, da si nekdo nekaj res želi, potem je to simpl ko pasulj, saj ni variante da fališ. Tudi jaz sem načeloma pristaš tega, da se raje kupi darilo, kot da nek denar ali bon. Vendar mi je vseeno na blef izbrano darilo slabša varianta, kot pa da daš denar in ob tem napišeš nekaj v smislu :" Kupi si nekaj kar si že dolgo želiš in se kdaj pa kdaj spomni name ..."
Kaj pa če bi nekoga, ki ji je blizu vprašala za nasvet?




_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Parfum za 18-letnico...
19.12.2014 15:37:20   
mateyka
ja pol pa boje da veš ker parfum si že leta želi in je bv odpirat temo na RR - mi pa res ne vemo kaj ji lepo diši user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Parfum za 18-letnico...
19.12.2014 15:48:48   
skuštrana
Hm, jaz sem vse parfume ki sem jih v življenju dobila dala naprej. Nobeden mi ni bil všeč, imam full specifičen okus, najboljši so mi - moški user posted image ... Pogojno gre skozi še kaj citrusnega in to je to. Ostalo m i diši, ampak na sebi ga pa ne morem imet, mi gre na bruhanje...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Parfum za 18-letnico...
19.12.2014 16:41:05   
liliana
No....govorimo o 18 letnici....ki se verjetno razveseli vsakega parfuma, ki ga dobi....še posebno, če je neko ime.....ker večina 18 letnic vseeno nima toliko denarja, da bi si vsakodnevno kupovala parfume in tako izoblikovanega okusa, da bi versaceja ali diorja podarjala naprej.......

In po mojem se v 20 letih to "doživljanje" parfumov pri najstnicah ni kaj prida spremenilo......ker vseeno se pa vsaka familija spet tako ne presereva, da neka najstnica ne bi bila zadovoljna recimo z diorjevim parfumom in bi ga zaradi svojega že izoblikovanega okusa za parfume podarjala naprej.....

Jaz sem pri 22 dobila Tresor.....in mi ni padlo na kraj pameti, da bi ga podarila naprej......ker je stal za takratne moje pojme celo premožnje in dišal tudi ni tako slabo.....

Včasih pozabljamo, da smo me stare že 40 let in več, da govorimo o 20 - 25 let mlajšh ženskah (res je, da čas hitro teče in da bi najraje pozabile, koliko smo stareuser posted image )....ko "osebno in intimno" darilo čisto drugače pojmuje kot me......user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Parfum za 18-letnico...
19.12.2014 16:44:08   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Hm, jaz sem vse parfume ki sem jih v življenju dobila dala naprej. Nobeden mi ni bil všeč, imam full specifičen okus, najboljši so mi - moški user posted image ... Pogojno gre skozi še kaj citrusnega in to je to. Ostalo m i diši, ampak na sebi ga pa ne morem imet, mi gre na bruhanje...


To so že izjeme oz. ekstremi....večina najstnic vseeno ni takšnih, da bi se jim bruhalo ob diorju ali versaceju, pa kakršenkoli že je......

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Parfum za 18-letnico...
19.12.2014 19:34:51   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

ja, saj nekak tko razmišljam tud jz... punca je drugače ful realna in je rekla, naj ji dam raje denar za uro vozniškega (kar bo itak dobila) - ampak želela bi ji dati nekaj posebnega, da bo rekla wow, pred 20 leti sm pa dobila en ful fajn parfum user posted image nekak tkole:


IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i
jaz sem za 18 rojstni dan dobila Diorjev Poison, kterega se si zelela ze vsaj dve leti.
dobil se je v avstriji za šilinge user posted image

no, uporabljala sem ga se leta potem, danes pa ne vec, ceprav mi se vedni bozansko disi...



Odlično, blagor se ji user posted image .

Potem pa ji kupi kakšnega dražjega, ti ostanejo dlje v spominu, mislim v nosu.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Parfum za 18-letnico...
19.12.2014 19:43:46   
m_o_i
no, s temi "na rit te vrze" darili je tako, da sem jaz dobila enega se za 30ti rojstni dan.
strrraaaaaaaaasno sem si namrec zelela spiti kavo na elizejskih poljanah. samo kavo, niti nisem potrebovala ajflovega stolpa in ostalih pariskih zadev. in vem, da sem o tem govorila konec osnovne sole/prvi letnik srednje.

ko je sestricna delala v Cergy-ju, se je pa spomnila na te moje desetletje stare zelje. in je angazirala komplet zlahto, da je dinarje na kup vrglauser posted image in tako sem bila delezna enega tedna Pariza s placano letalsko karto, urejenim prenociscem v Cergyju in enotedensko zepninouser posted image user posted image

se danes neham dihat in dobim kurjo kozo, ko se spomnim maminega navodila, da naj spakiram za en teden ker grem v Pariz jutri. dobesedno sem padla na rit.
Se dopust so mi uredili v sluzbi! prvotno je bilo pa naklepano, da bi jaz kao mogla nekoga na letalisce peljat in bi mi tam povedali, da pravzaprav letim jaz. na ta nacin pa res ne vem, ce me ne bi kap zadela na Brniku user posted image
takoj po pristanku sem spila kavo an elizejskih poljanah, sestricna pa je tiho ko iska sedela poleg mene-jaz sem bila v nebesih!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Parfum za 18-letnico...
19.12.2014 20:14:00   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

No....govorimo o 18 letnici....ki se verjetno razveseli vsakega parfuma, ki ga dobi....še posebno, če je neko ime.....ker večina 18 letnic vseeno nima toliko denarja, da bi si vsakodnevno kupovala parfume in tako izoblikovanega okusa, da bi versaceja ali diorja podarjala naprej.......

In po mojem se v 20 letih to "doživljanje" parfumov pri najstnicah ni kaj prida spremenilo......ker vseeno se pa vsaka familija spet tako ne presereva, da neka najstnica ne bi bila zadovoljna recimo z diorjevim parfumom in bi ga zaradi svojega že izoblikovanega okusa za parfume podarjala naprej.....

Jaz sem pri 22 dobila Tresor.....in mi ni padlo na kraj pameti, da bi ga podarila naprej......ker je stal za takratne moje pojme celo premožnje in dišal tudi ni tako slabo.....

Včasih pozabljamo, da smo me stare že 40 let in več, da govorimo o 20 - 25 let mlajšh ženskah (res je, da čas hitro teče in da bi najraje pozabile, koliko smo stareuser posted image )....ko "osebno in intimno" darilo čisto drugače pojmuje kot me......user posted image

To je kar nekaj. Osemnajstletnica ni 6- letna punčara. To so že resna dekleta oz. ženske, ki že kar dobro vedo kaj hočejo. Osebno, kot sem že omenila, bi se mi bedno zdelo, da mi nekdo podari še pa još drag parfum- da zanj pol premoženja, potem pa je to parfum, ki ti povrhu vsega ne potegne oz. preprosto rečeno smrdi.
Ni vse le preseravanje. In , če je parfum drag, še ne pomeni, da bo kar vsaki najstnici všeč. Mogoče ga iz spoštovanja do tistega, ki ji ga je podaril, ne bo dala naprej in ga ne bo obdržala zaradi tega, ker je drag in potem zdravo za gotovo všečen. Osebno bi se mi zdelo malo smotano, da nekdo toliko reskira za nekaj kar mi ni všeč, saj bi si v nasprotnem primeru za isti denar lahko privoščila nekaj, kar mi pa je.
Osebno je meni takšno obdarovanje malo nasilno in prav nič osebno. Kot bi te nekdo hotel prisiliti, da zato ker je parfum drag , vonjaš na sebi nekaj, kar te odbija.
Jaz se tega ne bi šla. Bistvo obdarovanja je vendar ta, da obdarovanca razveseliš in ne spraviš v neprijeten položaj, ko ti mora biti hvaležen, pa čeprav ti v resnici ni.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Parfum za 18-letnico...
19.12.2014 20:14:12   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

no, s temi "na rit te vrze" darili je tako, da sem jaz dobila enega se za 30ti rojstni dan.
strrraaaaaaaaasno sem si namrec zelela spiti kavo na elizejskih poljanah. samo kavo, niti nisem potrebovala ajflovega stolpa in ostalih pariskih zadev. in vem, da sem o tem govorila konec osnovne sole/prvi letnik srednje.

ko je sestricna delala v Cergy-ju, se je pa spomnila na te moje desetletje stare zelje. in je angazirala komplet zlahto, da je dinarje na kup vrglauser posted image in tako sem bila delezna enega tedna Pariza s placano letalsko karto, urejenim prenociscem v Cergyju in enotedensko zepninouser posted image user posted image

se danes neham dihat in dobim kurjo kozo, ko se spomnim maminega navodila, da naj spakiram za en teden ker grem v Pariz jutri. dobesedno sem padla na rit.
Se dopust so mi uredili v sluzbi! prvotno je bilo pa naklepano, da bi jaz kao mogla nekoga na letalisce peljat in bi mi tam povedali, da pravzaprav letim jaz. na ta nacin pa res ne vem, ce me ne bi kap zadela na Brniku user posted image
takoj po pristanku sem spila kavo an elizejskih poljanah, sestricna pa je tiho ko iska sedela poleg mene-jaz sem bila v nebesih!



madonca, tole me pa ful spominja na mojo prvo in seveda grozno velilko ljubezenuser posted image

ko mu je cela familija zbirala denar, da je lahko prišel za 1 teden k meni user posted image user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?