|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
25.10.2005 22:44:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: od splošnega zdravnika k pediatru
26.10.2005 8:56:04   
mojcaziga
Ponavadi je tako, da moraš pri opredeljenem zdravniku podati razlog zakaj odhajaš, če si zanj opredeljen manj kot leto dni. pri novem zdravniku podpišeš izjavo in ponavadi si kartoteko izmenjajo kar sami med seboj. Ko sem jaz menjala zdravnico se mi je mudilo in sem kar sama dvignila kartoteko in jo odnesla k novi dr., ampak je baje to bolj izjema kot pravilo, da ti izročijo kartoteko.

Lp, Mojca

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
26.10.2005 9:13:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: od splošnega zdravnika k pediatru
26.10.2005 9:47:08   
Lana_s
Ko sem jaz menjala zdravnika za sebe, sem pri prejšnji podpisala izjavo, oni so pa potem poslali kartoteko k zdajšnjemu zdravniku.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: od splošnega zdravnika k pediatru
26.10.2005 10:10:53   
Barči78
KO SEM JAZ ZAMELJALA GINEKOLOGINJO, SEM ŠLA K PREJŠNJI PO KARTON IN GA NESELA H NOVI, KO PA SEM ZAMENJALA ZOBOZDRAVNIKA, MI JE REKEL NAJ SAMO PRIDEM K NJEMU IN BO ON SAM POSKRBEL ZA KARTON, KER JE PAČ ISTA STAVBA.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: od splošnega zdravnika k pediatru
26.10.2005 11:32:10   
mišek
Najboljše, da se oizanimaš pri novem zdravnika ali rabi kartoteko od tvojega otročka ali ne. Jaz sem menjala ginekologa pa mi ni bilo treba narediti čisto nič pri "stari" ginekoliginji, le pri "novi" sem morala podpisati, da bo sedaj ona moja G.

LP

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?