|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 22:07:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: diskretno dojenje
11.1.2006 22:10:32   
Seven*
Ko grem ven imam vedno blazinico za dojenje, ki se prilepi. Modrc odprem pod majico in umaknem blago skupaj z blazinico za dojenje (jo malo zguzvam pod dojko). Potem vzamem tamalo in si jo namestim (majica je se vedno oblecena). Vzamem se tetra plenico, en rob zataknem za ovratnik drugi del blaga pa pokrijem cez tamalo. Potem dvignem majico in podojim.. Na koncu pa vse v obratnem vrstnem redu. Je pa kar tezko, sploh zdaj pozimi, ko je toliko cunj..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 22:41:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: diskretno dojenje
11.1.2006 22:53:13   
mamči
Jaz zdaj, ko je zima si odpnem jakno, se vsedem, imam malega v naročju leže, z eno roko sežem pod pulover (od spodaj) in odpnem moderček (lepljive blazinice imam stalno not, ponoči in podnevi), zvijem del moderčka+ blazinico na stran in pulover dvignem gor in vstran, tolko, da se ne vidi dojke. Nato malemu glavico dvignem,  "malo nad nivo" bradavice, ga spustim na bradavico- on se prisesa, jaz pa pošlihtam jakno+ pulover-  pokrijem dojko z njim ( pa ne malega zraven user posted image ). Na koncu vržem pleničko čez rame, da podre kupčka.
Saj ne vem, če si zdaj lahko kaj predstavljaš - po besedah mojih domačih in znancev, se nič ne vidi+ krasno zgleda user posted image - zdaj pa naj se ša katera znajde...........

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: diskretno dojenje
11.1.2006 22:54:46   
mamči
Aja, s pleničko se midva tud nič na pokrivama.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: diskretno dojenje
11.1.2006 22:58:00   
kofetek2010
mi2 greva v previjalnico in se nama ni treba skrivat user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 22:58:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: diskretno dojenje
11.1.2006 23:02:24   
mamči
Vidva se šele greta skrivalnice user posted image  v previjalnici!!!!!!!!

Pa saj midva se itak ne skrivama samo malo bolj diskretno se spravima zraven. user posted image  pa itak lakota zgrabi daleč, daleč od vsake previjalnice user posted image  - tam se nisma uspela še nikoli dojit1user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: diskretno dojenje
11.1.2006 23:04:32   
mamči
BAGI, hvala na povabilo. 10000000 X rajši bi jutri z vami dojila, tud v Koloseju - pa na žalost user posted image  imama jutri cepljenje! Pa itak upam, da ne bo cepljen, ker nekaj kašlja....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 23:09:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 23:13:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: diskretno dojenje
11.1.2006 23:17:18   
figa
Tole s plenico je pa kar uporaben patent Seven. Si ga bom sposodila. Mene namreč pri dojenju v javnosti moti samo to, da moja user posted image  ful malo poje, ker je bolj zanimivo gledati kje smo, kdo gre mimo, lučke...Pa je lahko še tako lačna. In potem to traja in traja, da sploh kaj spravi vase.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: diskretno dojenje
11.1.2006 23:19:06   
kofetek2010
ko še ni bil previjalnic sem jaz našega kar v vozičku previjala in v avtu dojila ali pa v kabini za preoblačenje user posted image
vsem na očeh pa mi ni za dojit, preveč komplicirano al pa jaz preveč kompliciram user posted image  

pri sinu se je dojenje nehalo, ko je govoril "zizi, daj zizi" user posted image  in me "teroriziral" kjer koli in kadar koli user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: diskretno dojenje
11.1.2006 23:32:01   
mamči
 jana73, zdaj si me spomnila na nekaj smešnega. Po starejšega sina hodim v vrtec vsak dan po kosilu. Ponavadi malega tačas pustim pri babici (živimo v isti hiš), tistega vročega dne smo pa šli vsi po tavelikega. Pol pa še v lakarno, pa še v trgovino, kjer je bila gužva, pa je malega lakota stisnila, ravno ko sem v prtljažnik dajala robo not. Pa sem vedela, da do doma ne bo zdržal in sem se lapo vsedla za volan, sedež čist nazaj pa malaga na ziz. Nasproti mene pa je parkirala malo starejša gospa in kar zazijala v naju user posted image  in nikakor se ni spravila iz avta je kar gledala, pa gledala odprtih ust.
Moja mami je tačas peljala voziček nazaj in vse videla - gospa je naredla še ene 3 obhode okol mojega avta- pa sma se začele z mami taaakooo krohotat, ko je šla končno proti trgovini.
Jaz z razpeto majico, med joškami velika temna glava (user posted image  ima ful goste in temne lase), jaz se smejim in malemu prigovarjam, sedež čist nazaj, malega božam po frizuri  - gospa pa malo slabše vidi in šele po dveh obhodih okol avta, ko je ona skapirala da jaz dojim, sem jaz skapirala, kaj je ona mislila da se v mojem avtu dogaja..........pa sredi belega dne.......user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: diskretno dojenje
11.1.2006 23:40:27   
kofetek2010
user posted image user posted image user posted image  mamči, ta je pa dobra user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 23:43:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 23:46:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: diskretno dojenje
11.1.2006 23:48:33   
mamči
Ma njo je skoraj kap Bagi, pa jaz sem se pol skor polulala Nalin........user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 23:56:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 23:58:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: diskretno dojenje
12.1.2006 0:00:01   
kofetek2010
če bi jaz bila na tvojem mestu bi jo še mal jezila user posted image  matr sem žleht user posted image  uf, jes, jes, še, še, še, šeeeeeeee, šeeeeeeeeee user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: diskretno dojenje
12.1.2006 0:04:30   
mamči
Po moje je mogla v kafič zraven na enega kratkega, ajnkaufa ziher ni mogla opravit .


Pol pa naj še kdo vpraša, če nam je neudobno v javnosti dojit.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: diskretno dojenje
12.1.2006 0:06:40   
mamči
Jana73, saj bi mogla ja, ne pa da sem tamalega v luft dvigovala, da bi teta le videla, da pa je ta priklopljen zarad lakote user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: diskretno dojenje
12.1.2006 8:47:44   
urbancek
Tole z dojenjem so včasih prave humoreske.
Pri prvi, bog ne daj, da bi dojila v javnosti (pred 14 leti). Takrat te je vsak zijal kot budalo. Prav neumno sem se počutila, ko je bila ta mala lačna v čakalnici za posvetovalnico. Ko sem jo priklopila, so me vse mamice tako idiotsko gledale, kot da one tega ne počnejo.
Sedaj pa ni nobenega problema. Če kam gremo in je sila, se spravim v kakšen bolj skrit kotiček in opraviva kar je potrebno.
Pri tretjem (zelo zahteven otrok, bog ne daj, da ni takoj dobil kar je hotel, ker se je sicer drl kot jesihar) se mi je enkrat zgodilo, da ga je ta neučakanost zagrabila sredi Špara v Avstriji. Nikamor se nisva mogla dati, zato sem ga podojila kar sredi trgovine, da pa zraven ni tulil, sva morala še hoditi. Za pop....
So me nekateri gledali kot deveto čudo, kaj imam pod puloverjem, ker sem ga kar pokrila. Vedno pa gledam, da nosim čim bolj široke puloverje, da ga potegnem kar čez, če je potrebno, odvisno od tega kje smo.

Lp

< Sporočilo je popravil urbancek -- 12.1.2006 8:49:27 >

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: diskretno dojenje
12.1.2006 9:01:19   
san
mamčiuser posted image
no mi se zdej v javnosti ne dojimo več, ker ni potrebe. ko pa sva se, sem pozimi odpela bundo in še jopo ali pa dvignila pulover in majico, zgužva dol moderc in sp. majico ter malega nastavila gor. spodaj se ni videlo nič, ker sem imela spodnjo majico, zgoraj pa je majca pokrivala joško, tako, da se ni videla. in velikokrat so mislili, da mi spi v naročju.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?