|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.2.2006 10:27:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prižgana lučka za airbag
1.2.2006 10:30:00   
Kalina
Ja men se je cist isto prizgala user posted image skoz gori, mi je brat rekel, da sm verjetno kaksno stikalo pritisnila pa nc ne vem da bi, imamo pa audija, tko da ce kera ve resitev nej se kr javi user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
1.2.2006 10:42:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prižgana lučka za airbag
1.2.2006 10:44:21   
mata
Hoj. Tudi meni se je isto dogajalo pri Twingu, kar gorela je lučka in me je blo strah, da v tistem momentu po moje airbag ne dela ali pa, da se bo sam od sebe enkrat vklopu... user posted image  No, jaz sem imela avto takrat ravno dva meseca čez garancijo in mi je nekdo povedal, da naj grem tja kjer sem kupila avto in zatežim, da mi zastonj popravijo oz. zamenjajo računalnik, ker imajo vsi neka sredstva za take primere, ki pa jih ponavadi raje zase uporabijo, tebi pa računajo popravilo...user posted image  Naj povem, da se bila do takrat že vsaj trikrat na servisu, pa so se mi v faco režali vsi deci tam okoli, potem sem pa pop... , da naj popravijo in to zastonj, ker vem, da imajo ta sredstva in so me samo naslednji dan poklicali, da je avto popravljen in to zastonj! Evo, od takrat se mi ni nikoli več prižgala ta luč, razen, kot običajno, ko vžgeš avto in potem ugasne, pa je od tega zdaj že pet let. Očitno pa je to neka serijska napaka, če se to dogaja večim, a ne?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prižgana lučka za airbag
1.2.2006 10:44:29   
Kalina
Ja men je brat reku kao da nej bi blo neko stikalo pod sedezem, res je da sem neki casa nazaj oz un dan ko se je to prizgalo neki iskala v avto in sm dajala sedeze naprej in nazaj, sam sm pol spet vse pregledala in nic najdlauser posted image Tako da sporoci potem kaj ti bodo rekli user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
1.2.2006 10:58:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prižgana lučka za airbag
1.2.2006 11:10:40   
mala maja
nam se je zadnjič prižgal za oba. Sva z mojim ustavla in celo tehniko nardila. pa ugaslna avto pa zaklenila pa odklenila, nakar mojemu kapne da bi probal mal tisto stikalo za vklop in izklop sopotnikovega airbaga izklopit in prižgat pa sta pol ugasnili.  Mamo pa user posted image  in te majo da sam na kjuč izklopiš lahko airbeg za sopotnika zaradi ot. sedeža.

JAz bi pa avto vseeno peljala na servis ker ni glih prijetno če se ti sprži med vožnjo zaradi napake(sem to že vidla sem je tip k sreči glih spelal da ni blo hujšega)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prižgana lučka za airbag
1.2.2006 14:25:38   
Anonimen
JZ K SEM BOLJ TEHNIČNI TIP KENEDE user posted image ODGOVARJAM, DA LUČKA ZA AIRBAG, KI NE UTRIPA AMPAK STALNO GORI, PRI VSAKEM MODELU AVTOMOBILA POMENI, DA NI KONTAKTA ZA AIRBAG, KAR POMENI, DA SE AIRBAG OB MOREBITNEM TRKU (BOGNEDAJ) NE BI SPROŽIL. SICER PA JE TO OBIČAJNA "OKVARA" PRI VSEH AVTOMOBILIH STARIH PAR LET.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prižgana lučka za airbag
1.2.2006 14:33:56   
Anonimen
Aja, še to: res je, da se ti kabli pri večini avtomobilov nahajajo pod voznikovim sedežem (pod tapiserijo). Če imaš sedež, ki se premika (torej, če nimaš avta s 5imi vrati), je včasih tudi to premikanje sedeža razlog, da se kontakti razrahljajo. Poskusi sedež ene parkrat premaknit. Mogoče bo pomagalo. Ni pa trajna rešitev. Prej ali slej boš morala k mehaniku, ker bo lučka začela stalno goreti, niti premikanje sedeža ne bo več zaleglo. Če nimaš avta v garanciji oz. nimaš kakega avta višjega cenovnega razreda, ti svetujem, da greš h kakemu "vaškemu user posted image " mehaniku (ne na pooblaščeni servis-tam ti bodo po nepotrebnem menjali od kablov do nevemčesa vse in te bodo, logično, finančno oskubili), ker ti ta kontakt popravi v parih minutah za kakega jurja ali dva.

< Sporočilo je popravil caffee -- 1.2.2006 14:35:36 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prižgana lučka za airbag
1.2.2006 14:51:55   
mia-2
Točno tako kot je rekla caffee.Pri nas je bilo isto.To pomeni da je crknu sanzor ali da ni stika.V glavnem airbag se ti ob trku ne sproži.Pri peugeotu 206 je ta senzor nekje pot tapiserijo pri pasu.LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
1.2.2006 19:40:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prižgana lučka za airbag
3.2.2006 12:57:03   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: bubabaya

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Aja, še to: res je, da se ti kabli pri večini avtomobilov nahajajo pod voznikovim sedežem (pod tapiserijo). Če imaš sedež, ki se premika (torej, če nimaš avta s 5imi vrati), je včasih tudi to premikanje sedeža razlog, da se kontakti razrahljajo. Poskusi sedež ene parkrat premaknit. Mogoče bo pomagalo.


Hvala, sva ravno to naredila. Je fant neki stikal pod sedežem in naletel na kable, jih malo zmigal in lučka se je ugasnila.user posted image

Slej ko prej bo pa treba to popravit.



Mogoče malo pozen odgovor, ampak, ne zapravljaj denarja s tem da daješ avto v popravilo. To je znana napaka na praktično vseh Renaultih (da ti ostalih sploh ne razlagam). Vgrajujejo slabe štekarje in tej konektorji rahlo izgubijo stik (predvsem če avto vozi več različno visokih ljudi ki vedno premikajo sedež v avtu). Kabli vodijo v sedež namreč zato, ker je v sovoznikovem sedežu mreža, katera zazna prisotnost sovoznika (da se nebi brezveze sprožili airbagi pri nesreči, v sedežu pa nebi bilo nobenega). Na servisu ti bodo ponovno vgradili točno takega kot imaš sedaj notri. Raje vsakič, ko se prižge, malo porukaj pod sedežem.

Nekateri naredijo tako, da kable odrežejo in zvežćejo direktno brez vmesnega štekarja. Učinkovito, razen ko bo nekdo hotel sedež dati ven iz avta bo moral spet rezat in jovo na novo.


Obstaja pa še druga varjanta okvare, ne tako cenovno ugodna. Namreč, lahko se ti je ta mreža pokvarila. Na nekaterih avtih zna biti občutljiva in če si npr. kdaj se s kolenom naslonila na sedalni del sedeža, ko si se stegovala nazaj se je ta mreža lahko pretrgala. V tem primeru tudi gori airbag lučka, vendar ni nevarnosti da bi se airbag zaradi tega sprožil. Ni čisto potrjeno, ampak baje da se v tem primeru sovoznikov airbag sproži pri nesreči ne glede na to ali kdo sedi v sedežu ali ne. Mreža pa zna koštat 40kSIT+delo ali več.user posted image

Mater sem zakompliciral.

PS: Nekateri potem kar prelepijo tisto lučko, drugi žarnico ven vzamejo, tretji dodajo upor ki simulira kot da je mreža še cela. Nekateri pa dajo zadevo popravit. Samo sem slišal za ljudi ki so jim to že trikrat menjal.

< Sporočilo je popravil Nixxon -- 3.2.2006 12:58:21 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
5.2.2006 21:02:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prižgana lučka za airbag
5.2.2006 22:06:44   
KODA
Pri mojem seatu,se to še ni zgodilo.Sicer pa mi to ne moremo sami izklopit(nima stikala),tudi če bi se mi pojavilo.Za vsak drek ga moram peljati na servis,ker je še v garanciji.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prižgana lučka za airbag
7.2.2006 11:19:43   
Nixxon
Uradni servisi, prekletstvo novih avtomobilov (še posebej če imaš kasko). Kakorkoli obrneš stvar dobi tovarna svoj denar, če ne pri nakupu avtomobila pa potem s ceno servisov ali rezervnih delov.user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prižgana lučka za airbag
7.2.2006 12:32:30   
KODA
Saj to je to.Če kaj šariš sam po avtu,ali nepooblaščen serviser,pa se pokaže,da je kaj zajuser posted image ,ode ti garancija.Stroški pri novem avtu za popavilo,pa niso mačji kašelj.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?