|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.6.2006 18:58:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pampers special edition
1.6.2006 19:02:41   
tinica
Pomoje jih bodo skoz prodajali, ker jaz te že nekje 3 mesece kupujem v Avstriji in vse imajo na embalaži nalepko special edition.

Tako, da upam da jih bodo prodajali, ker so res super.

Lp, Tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pampers special edition
1.6.2006 22:24:05   
Anonimen
Mi uporabljamo  mueller-jeve plenice.Meni so zelo dobro in  otrok jih najboljše prenaša od vseh ostalih.Poskusili smo vse kar je na našem trgu,pa smo pristali na teh.Poskusite kupiti ene za probo,mislim da  vam ne bo žal.Pa še cena je 1.440.00 sit.za en paket.
Pa ne zato ker so ugodne,ampak jaz sem z njihovo kvalitito zelo zadovoljna..Na žalost so vse premočile,te pa ne.LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pampers special edition
2.6.2006 8:00:23   
ajdaN
BAGI jaz bi si zalogo nardila. Dva dni nazaj sem čist za foro pogledala v Mercatorju po policah pa jih niso imeli. Ne vem a je to odvisno od pošiljke a kako. Drugač pa čist mimogrede - a je možno da te plenice smrdijouser posted image ? Jaz sem en paket kupila za probo pa mulca nonstop voham ker se mi zdi posran!

Tinica pri nas ni gor nobene nalepke special edition - tako da moraš kar embalažo pregledat.

Anonimna (ne vem sicer zakaj anonimnauser posted image ). Mi smo sprobali Muellerjeve pa so bolj za en drek! Sej zdržijo tiste 2-3h kolikor jih ima čez dan na riti (ponoč jih sicer ne grem sprobat) ampak so debele da ima cel kup med nogicami, pa še dol z riti mu zlezejouser posted image . Kako bo ko se bo začel plazit si sploh ne predstavljam. Tako da jih bomo ponucali samo za takrat ko se posračka 1h pred spanjem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pampers special edition
2.6.2006 10:08:57   
zoya24
Jaz sem jih kupila že kakšen mesec nazaj pri Mercatorju, na slepo, od zunaj nisem nič opazila. So luštne plenice, a nam žal premočijo.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pampers special edition
2.6.2006 12:23:29   
TVN
Ma, kaj pa vem, ali imam jaz tako smolo ali pa res nikakor ne uspem najti pravih. Tale special edition je kot zakleto težko dobit. Sem pogledala v DM-u, pa v Tušu, pa v Intersparu, pa jih nikjer ne najdem. So samo tiste navadne, brez slikice zadaj. Iščem pa št. 4.

Mi lahko katera pove, kje se jih sigurno dobi?! In še to: ali je datum 03/2006 garancija, da so to tiste prave?!

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
2.6.2006 12:31:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TVN)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pampers special edition
2.6.2006 13:01:46   
pravljica
jaz sem ravno iz mercatorja na taboru...sem jih dobila, 4...datum pa je 6.5.06 user posted image  da vidim, če so res boljše (nam tudi navadne niso še nikoli premočile, ampak so mi bolj všeč takšne z elastiko, kot so vijolične P ali hoferjeve - te so mi edino predebele med nogami, drugače bi bile pa super)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pampers special edition
2.6.2006 15:25:13   
Maleal
Kaj Activ Fit-k nimajo več v Mullerju?user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pampers special edition
2.6.2006 16:49:01   
TVN
Pri nas v lju-Muellerju Active Fitke imajo....

A je kakšna iz ljubljanskega konca, da bi mi lahko povedala, kje lahko kupim tale Special Edition?

Hvala!!

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pampers special edition
3.6.2006 9:02:53   
arielca
Oj, mene tut zanima, kje se da te plenice dobit. Zdaj uporabljamo Fitke, ki so po kvaliteti OK, cenovno pa malo manj OK user posted image . Sem pa včeraj v naših trgovinah gledala pa ni nobenih z oblački in kakšnim posebnim motivom na zadnji strani (mislim, da so prodajalke mislile, da mi je z mano kaj narobe, ker sem preučevala pakete user posted image ). In še malo sem zbegana - a to so Active Baby ali Total Care plenice? In v kakšnem pakirnju se dobijo (navadnem ali jumbo)?

Hvala, hvala!!!!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
3.6.2006 9:39:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pampers special edition
3.6.2006 9:45:27   
arielca
BAGI, hvala user posted image user posted image user posted image . Bom še mal premetala paketke po policah in upam, da jih najdem.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pampers special edition
3.6.2006 12:46:25   
TVN
Ja, najbrž smo res smešne, ko premetavamo pakete plenic in študiozno ugotavljamo datume, pa iščemo oblačke in sličice.... Kdor nič ne ve o tem, mu je nabrž res malce čudno. Mene je en striček prav resno gledal, ko sem oni dan premetavala jumbo packe v Intersparu v Cityparku.

Očitno torej nobena iz Ljubljane nima kakšnih preverjenih informacij o dobavljivosti teh plenic. Bo treba še naprej iskati.....

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?