|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
13.1.2014 8:21:37   
cshe
Pozdravljen(i)e vse skupaj,
Naj takoj napišem da nor ni nihče ampak je to v naslovu samo zato da pritegne čim širšo pozornost in s tem čim večji odziv. Saj veste – manjši marketinški trik user posted image
Še vedno pa bi rad razumel kako razmišljajo ženske pa čeprav nekateri pravijo da je to popolnoma nemogoče :-) Upam, da mi boste na tem forumu vsaj malo pomagali pri tem. Moja zgodba na kratko:
Pred dobrimi dvemi leti sem na spletnem forumu za samske spoznal prijetno punco, ki je imela tam objavljen svoj oglas. Nekaj tednov sva se dopisovala nato pa sva se nekajkrat dobila tudi v živo. O sebi naj povem da imam kar dobro službo, svoje stanovanje, sem tik pred zaključkom magistrskega študija in pravijo tudi da sem prijetna komunikativna oseba. Da pa bom popolnoma objektiven naj povem še da imam kar nekaj kilogramov preveč.
Če je bilo dopisovanje super in sva se tam zelo dobro ujela (to so bile tudi njene besede) potem srečanja v živo niso bila taka zgodba o uspehu. To popolnoma razumem saj moj vizualni izgled ni nekaj na kar bi lahko bil ponosen. Takrat je ta punca prek tistega foruma spoznala še enega fanta s katerim se je začela dobivati in najine poti so se razšle.
Jst sem na vse skupaj že pozabil, ko sem prejšnji teden dobil njen mail z prošnjo da bi se dobila na pijači. Na pijači mi je povedala da je ta tip s katerim se je dve leti dobivala poročen in ima dva otroka. To naj bi ji povedal že na začetku njunega poznanstva in je to ni motilo saj naj bi bil njegov zakon v krizi in naj bi že takrat razmišljal o ločitvi. No tip se je premislil in se je odločil ostati z svojo družino, ona pa je ostala sama v tretjem mesecu nosečnosti.
Vprašala me je če sem še vedno samski. Ko sem ji pritrdil me je nato vprašala če bi se midva začela ponovno dobivati. O tem kako me je to vprašanje presenetilo oz. šokiralo ne bom niti pisal. Vljudno sem jo zavrnil, se ji zahvali za pijačo in odšel.
Ker se mi vse skupaj zdi že na meji absurda in bi res rad razumel kaj se plete tej punci po glavi me zanima sledeče:
Mislim da se vsi strinjamo da je tudi ženskam videz nasprotnega spola enako pomemben kot moškim čeprav tega večina noče priznati na glas. Ne razumem pa kako raje izberejo nekoga ki že ima družino in verjamejo njegovim obljubam o ločitvi kot pa nekoga ki ima iskrene namene.
Drugo kar me zanima pa je, kakšen optimist moraš biti da upaš, da te bo oseba ki si jo pred dvemi leti zavrnil, sedaj sprejela nazaj ko si noseča z tem istim tipom zaradi katerega sem izvisel.
Namen tega posta ni kogar koli obtoževati ampak samo to, da bi rad razumel oz. dobil odgovore na moji dve vprašanji ker mi to res ne gre iz glave.
Vnaprej hvala vsem za vaše odgovore in komentarje – tudi moške.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
13.1.2014 8:36:14   
Radenska_
Ojla,

saj ne vem kaj naj napišem drugega, kot da je težko razumeti določene ženske - ravno tako kot določene moške (povsod so cvetke, pri obeh spolih).

Punca je očitno probala svojo srečo, saj z otrokom ne želi ostati sama, je pa iz tvoje zgodbe jasno, da je izredno naivna. Prvič, da je verjela da bo tip zaradi nje zapustil družino (pomojem se to zgodi v kakšni 5%, pa še to je pretiravanje - večinoma pa ima z veseljem skrivno ljubico, za katero nihče ne ve...) in drugič da te je po dveh letih ponovno poklicala kot "izhod v sili".

Tvoje ravnanje je bilo pravilno. Kaj drugega nimam za dodati, razen to da poskušaj izboljšati sebe, poskrbi za svoj videz, shujšaj če veš da imaš preveč kilogramov. Drži namreč, da je tudi fizična privlačnost še kako pomembna in ni dovolj da se z nekom zaštekaš na mentalni ravni. Če veš da je to težava, se je loti na pravem koncu. Pa srečno!

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu cshe)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
13.1.2014 9:05:07   
mateyka
kaj pa vem kaj naj ti rečem, glede "takih" žensk (in moških) - višek intelekta in zrelosti na takih samskih portalih ne boš našel. saj veš kako gre z interesi - ne išči športnika v baru in ne pijanca na triglavu.. če bi rad našel sorodno dušo, raje najdi portal, ki ima poudarek na tvojih interesih in hobijih, išči in spoznavaj ljudi, ki so povezani s stvarmi, ki te zanimajo. mislim, da je v tem primeru veliko manj verjetnosti, da srečaš tako cvetko, kot je tale modelka, ki žonglira po samskih forumih..

p.s. pa ne bi bilo slabo, da bi mogoče med svoje interese dodal tudi skrb za svoje zdravje (telo med drugim). začni zdravo jest in recimo intenzivno hodit in mogoče kolesarit/planinarit, malo telesne akcije v glavnem. mogoče boš tam koga zanimivega spoznal, you knever know. user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
13.1.2014 9:06:32   
mateyka
aja, pa mogoče je tale dečva mislila, da si "desperate enough", kot ona user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
13.1.2014 9:29:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cshe)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
13.1.2014 22:38:59   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

višek intelekta in zrelosti na takih samskih portalih ne boš našel.



čaki, model je ravno napisal, da dela magisterij .....




user posted image


V tej zgodbi ni težko ugotovit, da je uboga ženska tako globoko obupana, da ji je odpovedal zdrav razum. In kot je omenila že Mateyka, je v svojem očitnem obupu upala, da si enako obupan tudi ti.
To je to.

Mogoče je gledala še kkšno mehiško nadaljevanko in se ji je pred oči narisal krasen načrt...

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 13.1.2014 22:39:56 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
13.1.2014 23:08:29   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

višek intelekta in zrelosti na takih samskih portalih ne boš našel.


čaki, model je ravno napisal, da dela magisterij .....
user posted image


čaki, a računaš da tudi vsi ostali? user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
14.1.2014 8:00:09   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

višek intelekta in zrelosti na takih samskih portalih ne boš našel.



čaki, model je ravno napisal, da dela magisterij .....




user posted image


V tej zgodbi ni težko ugotovit, da je uboga ženska tako globoko obupana, da ji je odpovedal zdrav razum. In kot je omenila že Mateyka, je v svojem očitnem obupu upala, da si enako obupan tudi ti.
To je to.

Mogoče je gledala še kkšno mehiško nadaljevanko in se ji je pred oči narisal krasen načrt...


ja ampak ona je kar hotela preskočit slepoto, skorajšnjo smrt in spoznanje, da je sama sebi mati in se kar poročiti user posted image user posted image

kar se pa teme tiče: mislim, da te je hotela izkoristiti kot "klic v sili", samo zaradi tega ,ker je opazla tvojo nelagodnost,slabo samopodobo zaradi videza.
Žal živimo v svetu,kjer je vedno bolj pomembna lupina / saj veš bahanje kak avto kdo vozi, v kake znamke so oblači,.../ kot vsebina.
Če si ti zadovoljen s svojim izgledom je ok, če se pa tudi ti slabo počustiš v svoji koži, pa naredi kaj kar bo to spremenilo.
Telovadba, prehrana,...
pa veliko sreče !

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
14.1.2014 9:13:54   
nyna84
tako kot so že predhodnice napisale, ker je pri drugem (poročenem) izvisela, se je potem odločila, da si tudi ti dober.

Bi požrla vse svoje predsodke, zaradi katerih se najprej ni odločila za tebe, samo zato, da bi bila ona in njen otrok preskrbljena.Kot si sam napisal, imaš kar dobro službo in še svoje stanovanje. Kaj pa si še lahko želi v taki situaciji? IMO je gledala nate kot rešitev s finančnega vidika.

Lahko te bo še poskušala kontaktirat. Ker se je splača.
Ampak ne pozabi, da bo pri njej vedno prisotna tretja oseba - oče otroka. Izgovor bo njegovo očetovstvo, njej bo pasala njegova nadaljna pozornost, njemu pa to, da je spet samo ljubica, ker itak živi z drugim.

Zdravo pamet v roke, naredi kaj za svoje telo in svojo samozavest, potem si zmagal.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
14.1.2014 9:17:19   
Zoja Lara

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*



Glede tvoje nizke smaopodobe: živiš v zmoti, zunanji videz ni vse, OK, je pomemben pri prvem vtisu, sam večina ženska ni pleharc, iščemo tudi vsebino in ta pride na plan s pogovorom, mimiko, tonom glasu, karizmo,... Imamo pa ženske rade (ne vse, seveda) samozavestne moške (ne vse seveda in spet ne take, ki so preveč zagledani sami vase). Če imaš o sebi slabo mnenje, potem bodo enak vtis dobile tudi punce in za dolgoročnega partnerja poiskale drugega. na tem pa lahko sam veliko narediš - kako dojemaš sebe.

Glede tvoje nizke smaopodobe: živiš v zmoti, zunanji videz ni vse, OK, je pomemben pri prvem vtisu, sam večina ženska ni pleharc, iščemo tudi vsebino in ta pride na plan s pogovorom, mimiko, tonom glasu, karizmo,... Imamo pa ženske rade (ne vse, seveda) samozavestne moške (ne vse seveda in spet ne take, ki so preveč zagledani sami vase). Če imaš o sebi slabo mnenje, potem bodo enak vtis dobile tudi punce in za dolgoročnega partnerja poiskale drugega. na tem pa lahko sam veliko narediš - kako dojemaš sebe.


Podpis. Res imamo rade samozavestne moške: pravi dec ve, kaj hoče.

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
14.1.2014 22:04:08   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

višek intelekta in zrelosti na takih samskih portalih ne boš našel.



čaki, model je ravno napisal, da dela magisterij .....




user posted image


V tej zgodbi ni težko ugotovit, da je uboga ženska tako globoko obupana, da ji je odpovedal zdrav razum. In kot je omenila že Mateyka, je v svojem očitnem obupu upala, da si enako obupan tudi ti.
To je to.

Mogoče je gledala še kkšno mehiško nadaljevanko in se ji je pred oči narisal krasen načrt...


ja ampak ona je kar hotela preskočit slepoto, skorajšnjo smrt in spoznanje, da je sama sebi mati in se kar poročiti user posted image user posted image




user posted image ja, celih 462 delov je preskočila


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
14.1.2014 23:31:17   
Lukka
Kaj je razmisljala ne vem, sklepam, da ravno to, kar so ti ze odgovorile moje prijateljice na forumu. Torej resitev financnega in preskrbega problema. Mogoce tudi stanovanjskega.
Bi jo ti vzel nazaj, ce bi bila brez trebuscka? Namrec to se moras vprasat. Ali bi jo vzel brez otroka? Ali se ti je "zagabila zgolj zaradi te zgodbe, ki jo ocitno pelje.

Ves... Mogoce pa je ze dlje casa mislila nate in nekako ni nasla moci, da se vrne. Ni nasla moznosti, da se resi tistega tipa. Razocarana je mogoce spoznala, da si bil ti res iskren do nje in mogoce je potrebovala veliko moci, da je upala ponovno pristopit in ti izpovedat in priznat svojo zgodbo. Menim, da ce ne bi nekaj res cutila do tebe, te vrnitve ne bi upala storit.

Vem pa, da boli vse skupaj in da se pocutis izdanega. Ampak vseeno, ce bi se jaz dobil z njo in jo vprasal kaj sploh zeli od tebe in kaj cuti. Verjetno bi tudi hitro ugotovil, da ti laze.

Se besedo ali dve o zunanjem videzu. Ta je zagotovo pomemben, vendar tu ne gre za hibe ali prirojene napake. Gre za nacin zivljenja. In dragi prijatelj, cloveska podzavest je pac naravnana na svoje vatle.
Osebno ne bi mogel biti z osebo, ki je debela. Zakaj? Ker bi si mislil, da ce ni sposobna pri sebi, pri svojem telesu biti pazljiva, kako bo pazljiva na drugih ravneh zivljenja. Ce se ne more brzdat pri hrani, kako se bo v drugih situacijah...
Pravis, da si izobrazen in nekako osnovno zivljenjsko situiran. Super. Zdaj pa prosim naredi se magisterij zase. V dveh mesecih si lahko zdrava oseba s primerno postavo. Ves, debelost je bolezen. Kot tudi prekomerna suhost.
Mirno me lahko kontaktiras, da ti priskrbim zdravnisko dieto in plan za zdrav nacin zivljenja.

Naj ti povem, da sem tudi jaz imel tezve v tej smeri. Pri meni na zalost v kontra smeri. Huda anoreksija. Resil sem se je sele pred tremi leti, se danes pa se pojavi kaksna tezava v tej smeri. In ja v takem stanju nisem bil niti sposoben dobiti normalnega partnerja, pa ceprav sem bil odkrit in prijeten. Ok, na koncu sem ga nasel, vendar je bil to nekdo, ki je bil pripravljen z mano na ure sedeti v wcju in jokati zraven, ko sem se silil z zemljico.

In ja, jutri zacni. Splaca se in v trenutku, ko bos dobil samozavest, bos le to tudi oddajal v svojo okolico. Takrat takih in podobnih zgodb ne bos imel vec!
Bodi mocan in drzi se!

< Sporočilo je popravil Lukka -- 14.1.2014 23:32:45 >

(odgovor članu cshe)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
14.1.2014 23:50:54   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Se besedo ali dve o zunanjem videzu. Ta je zagotovo pomemben, vendar tu ne gre za hibe ali prirojene napake. Gre za nacin zivljenja. In dragi prijatelj, cloveska podzavest je pac naravnana na svoje vatle.
Osebno ne bi mogel biti z osebo, ki je debela.


Odgovarjam na tvoj post ker je zadnji, leti pa na vse poste o nizki samopodbi in nasvetih za hujsanje. Fant je taksen kot je in ni vprasal po nasvetih za hujsanje tremvec po razlagi za obnasanje neke zenske. Da nima posebih tezav s samopodobo govori ze to, da jo je zavrnil. In navsezadnje veliki ljudje so tudi karizmaticni, iskrivi, intelignetni, zabavni in razumevajoci. Marsikateri je biser ker se ne zanasa na izgled.
S kom pa ti ne bi mogel biti ima tudi drugo stran - kdo bi s teboj sploh hotel biti (pa ne zaradi videza).

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
15.1.2014 0:08:45   
Lukka
Mislim da se vsi strinjamo da je tudi ženskam videz nasprotnega spola enako pomemben kot moškim čeprav tega večina noče priznati na glas.

Gornji stavek je njegov! Torej se zaveda, da bo moral nekaj postoriti v tej smeri.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
15.1.2014 0:48:00   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
S kom pa ti ne bi mogel biti ima tudi drugo stran - kdo bi s teboj sploh hotel biti (pa ne zaradi videza).


a odprem novo temo? user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
15.1.2014 7:16:54   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
S kom pa ti ne bi mogel biti ima tudi drugo stran - kdo bi s teboj sploh hotel biti (pa ne zaradi videza).


a odprem novo temo? user posted image


jaz sem za, če le tam ostane in ta jaz jaz jaz.. omenja le v eni temi. Povsod ga je in povsod o njem. Mater je nadležno

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
15.1.2014 8:17:00   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
S kom pa ti ne bi mogel biti ima tudi drugo stran - kdo bi s teboj sploh hotel biti (pa ne zaradi videza).


a odprem novo temo? user posted image


jaz sem za, če le tam ostane in ta jaz jaz jaz.. omenja le v eni temi. Povsod ga je in povsod o njem. Mater je nadležno


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
15.1.2014 11:23:11   
cshe
Živjo,
vidim, da je debata kar pestra in na trenutke tudi malce burna v stilu našega parlamenta user posted image
K vsem skupaj naj dodam še nekaj besed. Najprej hvala za vse dobronamerne nasvete glede moje prevelike teže. Lahko povem da se mojega novoletnega sklepa še vedno držim in redno obiskujem fitnes ter vsak dan vsaj urico preživim zadihan v naravi. Trenutni rezultat je da zapnem dve luknji več na pasu user posted image Glavni motivator pa »začuda« ni nežnejši spol ampak skrb za zdravje.
Povedati moram tudi da dekle o kateri teče debata tu ni napačna punca. Je inteligentno dekle in je dobra dušica po srcu. Je pa verjetno res, da pri čustvenih zadevah ne izbira vedno pravih odločitev.
Sam sem tak tip človeka da se nikomur ne vsiljujem ali ga prosim za njegovo naklonjenost/pozornost. Povedati hočem da če tudi punca nebi bila noseča in bi sedaj po dveh letih predlagala, da bi se začela ponovno dobivati, da bi jo prav tako zavrnil. Toliko ponosa in samospoštovanja vsekakor premorem da nočem biti nikomur samo druga oz. rezervna izbira.
Tako toliko z moje strani. Še enkrat hvala za vse odgovore in debato.
Lepo in radi se imejte – tudi na tem forumu user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
15.1.2014 12:23:55   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Osebno ne bi mogel biti z osebo, ki je debela. Zakaj? Ker bi si mislil, da ce ni sposobna pri sebi, pri svojem telesu biti pazljiva, kako bo pazljiva na drugih ravneh zivljenja. Ce se ne more brzdat pri hrani, kako se bo v drugih situacijah...

Malo off topic, Lukka, ampak me res zanima.
A to pomeni, da če bi imel tvoj mož take težave, kot si jih imel (jih imaš) ti, ne bi mogel biti z njim?

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
16.1.2014 0:52:52   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Mislim da se vsi strinjamo da je tudi ženskam videz nasprotnega spola enako pomemben kot moškim čeprav tega večina noče priznati na glas.

Gornji stavek je njegov! Torej se zaveda, da bo moral nekaj postoriti v tej smeri.


Haso: bolan ba mujo, os ti da budes glup il lep?
Mujo: glup radje, lepota je prolazna....



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
16.1.2014 9:24:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lukka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
16.1.2014 9:32:45   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

, vendar je bil to nekdo, ki je bil pripravljen z mano na ure sedeti v wcju in jokati zraven, ko sem se silil z zemljico.





fuj Lukka!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

ti na sekretu ješ?!?!?!?!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
16.1.2014 9:34:41   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin



Haso: bolan ba mujo, os ti da budes glup il lep?
Mujo: glup radje, lepota je prolazna....




user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
16.1.2014 9:47:54   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

, vendar je bil to nekdo, ki je bil pripravljen z mano na ure sedeti v wcju in jokati zraven, ko sem se silil z zemljico.





fuj Lukka!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

ti na sekretu ješ?!?!?!?!


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: »Kdo je tu nor« ali kako razmišljajo ženske
16.1.2014 15:48:11   
nyna84
Kam je pa poniknil Lukkec? Se je spuntal, pa ga je mož poslal nazaj v Kanado - samega? user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?