|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čaj Teekanne za nosečnice
29.3.2009 18:34:24   
Nepoznana
Živijo!

Včeraj sem v trgovini zasledila (in tudi kupila) omenjeni čaj. In potem doma po različnih forumih prebirala, da nekateri čaji mehčajo maternični vrat. user posted image Jaz tega nikakor še ne bi želela, ker sem šele v 15 mesecu. Torej, bo bolje, da omenjenega čaja ne pijem? Na škatlici ni navedeno v katerem obdobju nosečnosti je čaj priporočljiv.

Vsebuje pa: 39% koprive, 18% melise, limonsko travo, 11% poprove mete, navadno plahtico, malinove liste, 5% rmana.

Upam, da moje vprašanje ne zveni preveč trapasto...user posted image

< Sporočilo je popravil Nepoznana -- 29.3.2009 18:35:08 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čaj Teekanne za nosečnice
29.3.2009 19:09:28   
analucija
ta je pa že dolga, če si v 15 mesecuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
verjetno pomota
za  čaj pa ne znam svetovat

lp

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čaj Teekanne za nosečnice
29.3.2009 19:30:38   
Nepoznana
user posted image Uuuuups...ja, seveda, pomota....

Se pardoniram!  V 15 tednu sem....user posted image user posted image

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čaj Teekanne za nosečnice
29.3.2009 22:21:29   
patkapatatka
Ja malinovi listi so tisti, ki mehčajo vrat in se ga priporoča pit nekaj tednov pred porodom

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čaj Teekanne za nosečnice
29.3.2009 22:22:35   
vanilla
Maternični vrat naj bi mehčal čaj iz malinovih listov.
Ta Teekanne čaj naj bi vseboval tudi te malinove liste, vendar mislim, da nima kaj škoditi, da bi prezgodaj rodila. Moja kolegica ga je pila celo nosečnost, ker je imela težave s prebavo in jih je ta čaj precej omilil. Jaz sem ga do zdaj pila nekajkrat in to takrat, ko sem tudi sama čutila težave z želodcem in prebavo. In moram rečt, da mi je res čudežno pomagal že po par minutah. Zdaj sem noseča 35 tednov, prvič sem ga pila nekje okrog 30-ega.
Jaz mislim, da ti nima kaj škoditi, če ga občasno piješ, saj je namenjen predvsem temu, da umiri prebavo in želodec. Sploh v poznejši nosečnosti se ti bo to obrestovalo, ker se te težave le še pomnožijo z naraščanjem trebuha in dojenčka, ki pritiska na črevesje in želodec.

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čaj Teekanne za nosečnice
30.3.2009 15:58:06   
Ylenia
kopriva je zato da ti ne zastaja voda v telesu, melisa pa meta pa za pomiritev. in res je ta caj namenjen predvsem za urejanje prebave pa mal za pomiritev zelodca in zivcev. itak ne more bit skodljiv ker pise da je za nosecnice, drugac bi pisal da je za tiste k nocjo bit nosece.
js bi ti samo to svetovala da ga namakas v vodi res samo 5 minut, da ne bo premocan.

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čaj Teekanne za nosečnice
30.3.2009 19:33:00   
lino
Pozdravljena.

Jaz pijem ta čaj ze od začetka nosečnosti in sem sedaj noseča 29 tednov. Mislim, da ni toliko koncentracije malinovih listov, da bi čaj lahko škodil. Mi pa uredi prebavo.
user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čaj Teekanne za nosečnice
1.4.2009 21:41:46   
tia12
Tudi jaz ga pijem že skoraj od začetka, pa imam sedaj še 6 dni do roka. Tko da po mojem nima kaj škodit. Pa še dober je....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čaj Teekanne za nosečnice
1.4.2009 21:47:48   
AnciM
Malinovi listi pridejo efekta šele ko user posted image hoče pridet na svet. Podobo kot user posted image . Če user posted image še ni pripravljen, se ti lahko z raznimi čajčki na glavo postaviš, pa ga ne boš ven zbazala.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?