|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Če spite v družinski postelji, ...?
12.10.2005 13:10:32   
Jančika_
OK, tole se že dolgo spravljam vprašati, pa nikoli ne vem, če je primerno. Me pa res zelo zanima.

Tisti, ki spite v isti sobi z otrokom ali v skupni postelji - kdaj in kje seksateuser posted image user posted image . In ali greste zvečer kar spat z otrokom recimo ob osmih ali kako (to vprašam kar tako zraven, ko že ravno sprašujem)?

Midva sva do Vasjevega petega meseca spala v otroški sobi, potem pa sva se zaradi rahlega spanca vseh vpletenih selila v dnevno. In po pravici povedano ne samo zaradi tega - jaz sem imela poln kufer "kampiranja" v dnevni na tleh (kavč je za tovrstne zabave premajhen).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
12.10.2005 13:16:39   
muki1
Dnevna soba, kopalnica. Nikoli spalnica.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
12.10.2005 13:23:33   
StBarbara
Jančika zdej si me pa najdla user posted image
Pri nas že dolgo ne vemo kaj je to sex_vsi v eni sobi; mam tak trapast občutek user posted image

lp

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
12.10.2005 13:50:58   
Nia30
user posted image  Zanimivo vprašanje. Naša prva piška je imela do drugega leta posteljo pri nama v spalnici; pa tud k nama v posteljo je zlezla. Tako je seksanje v spalnici v postelji postalo bolj izjema, povsod drugod pa čisto vsakdanje user posted image . Ponavadi sva zadevo opravila v dnevni preden sva šla spat, čez dan pa ponavadi v kopalnici na pralnem stroju (če se je mudilo). Ko je malo zrasla, sva ji ob vikendih zjutraj naštimala risanke al pa igrice, midva pa hitro nazaj med rjuhe.user posted image
Ko postanejo še večji je zadeva kljub otroški sobi še bolj komplicirana in tako zdaj izkoristiva trenutke, ko je ni v hiši.
Je pa zdaj pri drugem njegova postelja tudi v spalnici in bo verjetno tudi ostala ker nam manjka ena otroška soba. Torej: živela dnevna in pralni stroj v kopalnici user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
12.10.2005 14:13:16   
viv_
Naša tamala ima posteljo pri nama v spalnici, pa mi je zato totalno mi sexat v spalnici, tudi če spi... ker potem samo razmišljam, ali sva dovolj tiho in tako naprej... Enkrat, ko je bila še ful manjša, je vstala v posteljici pa naja gledala. Kriza! Ne vem, lahko da ma zdej ideje, da ati mamico matra user posted image

Tako da v dnevni raztegujeva kavč, pa potem tam... ampak mi ni taka fora, ker potem to ni tako zelo spontano...

Povzetek - komaj čakam, da naredimo novo spalnico in se izseliva v svojo sobo!

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
12.10.2005 14:20:00   
total
V dnevni sobi ,ko tamal zaspiuser posted image .

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
12.10.2005 14:24:21   
Anonimen
Še dobro, da imate take može, ki se strinjajo s takim načinom življenja.user posted image  

Midva trenutno še spiva v spalnici, kjer je tudi otroška posteljica, v kateri spi otrok. Nikoli ne spi pri nama v postelji. Se pa nameravava izseliti iz sobe takoj, ko nabaviva novo sedežno, ki bo imela normalno ležišče. Sicer pa te zadevice opravljava v dnevni sobi na sedanji sedežni.

(odgovor članu Nia30)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
12.10.2005 15:49:09   
Anonimen
 
Na pralnem stroju, ko zalaufa centrifuga.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
12.10.2005 15:57:14   
baguSka
Hm fuuuull zanimiva tema. Mene je to vedno zanimal kako sfolgate. Bom vsaj vedla za vnaprej. ;) Jst sm namreč naše dva v vseeeeeh teeeeeh letih ujela le 1x da sta bla zaklenjena v spalnico. Matr. Še dobr da sta se zaklenila, ker pojma nimam kaj bi lahko takrat zagledala.user posted image Sm se pa to že večkrat vprašala kako bova, če se morva že zdej pazt, pa mava 'samo' psa..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
12.10.2005 16:14:49   
Maxica
Mi spimo v skupni spalnici, vendar ima user posted image  svojo posteljico. Tako da razne "aktivnosti" izvajava zvečer, v najini postelji, ko user posted image  že trdno in nekaj časa spi.
Meni je bilo na začetku tudi kr malo čudno, ampak potem se pa človek kr nekako navadi, da je otrok v istem prostoru.user posted image  No, če bi se zbudil, bi pa z aktivnostjo nemudoma prenehala, to pa gotovo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
12.10.2005 21:17:32   
HuAnita
Škripajoč kavč v dnevni, pa na tleh, povsod, kjer so tla...user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
12.10.2005 21:46:29   
ZARA
V kopalnici, ob steno...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
13.10.2005 14:09:04   
Bejba
Sem se prav nasmejala ko vas berem user posted image . No, pri nas sicer nimamo takih problemov, ker mali že od tretjega meseca spi v svoji sobi, tako da imava spalnico samo zase.
Me pa zanima ali imate potem same quickje glede na to, da to opravite v kopalnici, na pralnem stroju. 5 minut pa je fertik, al kako to zgleda user posted image ?

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
13.10.2005 14:35:02   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Bejba
Me pa zanima ali imate potem same quickje glede na to, da to opravite v kopalnici, na pralnem stroju. 5 minut pa je fertik, al kako to zgleda user posted image ?


Kašnih 5 minut... pejt enkrat gledat kok časa stroj centrifugira? user posted image user posted image

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
13.10.2005 21:41:01   
elizabeta p
Midva sva pri njegovih starših v stanovanju tako da tud dnevna in pralni stroj odpadeta. Ponavadi to počneva popoldne ko gre on spat k dediju. Ene parkrat sva tud zvečer v najini postelji pa sva ga zbudila. Saj sva tud že ful pazila, da ne bi postelja preveč škripala sam pol ni tistga filinga ta pravga, če skoz o tem razmišljaš.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
13.10.2005 21:42:44   
elizabeta p
Aja, pa on ma svojo posteljo, samo v isti sobi smo.

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
14.10.2005 8:26:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: elizabeta p

Aja, pa on ma svojo posteljo, samo v isti sobi smo.


Ena varianta je tudi, da gresta v avto.. Poleti pa itak ni problema.. lahko kjer koli.. user posted image

(odgovor članu elizabeta p)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
14.10.2005 8:31:20   
Bela
Vsi smo v isti sobi, le da ima Bor svojo posteljo, tko da se da.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
14.10.2005 19:59:04   
Joe
Stilski povzetek odgovorov:

Seksate kot ježki!

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
14.10.2005 20:14:00   
ZARA
A našpičeno, Joe ??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
14.10.2005 20:21:48   
Joe
...previdno.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
15.10.2005 17:09:40   
FRAČAFELA
Jančika, midva sicer ne deliva posteljo z user posted image , pa vseeno spimo v isti sobi. Nobene panike. Včasih se zadeve  lotiva v dnevni, včasih v spalnici. Je pa res, da user posted image spi kot top. Bi lahko naglas govorila in vpila (he he pa ne da sedaj vpijeva user posted image user posted image ).
Je pa res, da sedaj kar večkrat izkoristiva prednost dnevne sobe. Se pa že veselim dneva, ko bouser posted image uredil sobo za user posted image . Upam, vsaj da pred prihdom 4.člana družine. Ker če ne bo pa res nastala zagata. Eden od dveh da se zbudi...hm...to je že 50% možnosti user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
6.1.2009 20:24:21   
Mariposy
Pa si že slišu Joe ježke k se ponoči gonijouser posted image ...sklepam da ne ker so precej glasniuser posted image user posted image user posted image user posted image nam se je to zgodil na morju smo jih celo noč podil stran boga reveža tud sexat nista v miru moglauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 8:23:54   
kalbo
Najina spalnica je pa sveti prostor in tako upam, da bo ostalo, ker nekje pa morava imeti malo intime. Saj podrediš svoje življenje otrokom, samo čisto popolnoma pa ne. Otroka spita vsak v svoji sobi, skupno posteljo imamo pa ob vikendih zjutraj, ko prideta oba in se premetavamo, gledamo knjigice. No zadnje čase gresta gledat risanke.

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
7.1.2009 8:44:17   
higuys
mali je že od drugega mesca v svoji sobici..tako, da sva že naveličana zakonske postelje in si včasih privoščiva eksotiko user posted image  na kavču, v kadi ...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...





sindarin

Si kdaj ogledate spletno stran Sistema za obveščanje o izdelkih umaknjenih s trga, RAPEX?

pogosto (5%)

redko (7%)

nikoli (22%)

ne poznam RAPEX-a (66%)


Število vseh glasov: 242

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!