|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čemu verjeti?
8.7.2015 13:24:34   
Anči Banč
Pozdravljene punce, moje vprašanje je sledeče :
Pred dnevi sem imela transfer dveh zamrznjenčkov. Ko smo čakali na transfer, se je pričel pogovor o testu, ki bi naj bil najbolj zanesljiv glede rezultata. Punce so si bile enotne, da je to clear blue digital in če ti le ta pokaže od 12.dne naprej + ter tedne 2-3, je potem to to.
Res sem potem tudi sama 12.dan opravila ta test, ki je bil pozitiven, ampak v tednih 1-2. Je potem vseeno to zdaj to? Jutri imam krvnega, rezultat bo, kakršen bo, a vseeno bi prosila tiste, če mi zaupajo, kako je bilo pri njih. Torej če so pri zamrznjenčkih ta test opravile, kaki rezultat je pokazal njim,kakšno so imele beto na na krvnem in ali je bilo kasneje vse ok. Mogoče kompliciram, ampak toliko posegov in postopkov je že za mano, da enostavno ne morem verjeti, da pa zdaj mogoče res bo. Skeptična sem predvsem zaradi teh tednov 1-2. Hvala vsem. Grde komentarje pa zadržite za sebe.
Lep dan še naprej :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čemu verjeti?
8.7.2015 13:53:29   
lastovica
Zakaj pa bi moralo sploh pisati 2-3 tedne, če si ti dejansko lahko noseča res zgolj 1-2 tedna? Glede na to, da takoj itak ne pride do vgnezditve, ampak šele po nekaj dneh od prenosa. Jaz mislim, da se ne rabiš sekirat, ker je to sigurno ok. user posted image

(odgovor članu Anči Banč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čemu verjeti?
8.7.2015 13:59:21   
Anči Banč
Hvala lastovica za vzpodbudo. Saj pravim... čisto sem že zmešana... Navaden cb je tudi plus. Ne nekaj strašno izrazit, ampak lepo viden. Glih kar preverjeno. :) vseeno pa me je strah.... neuspehi so vedno nekje v podzavesti zelo prisotni.. .

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čemu verjeti?
8.7.2015 14:17:21   
asyka
Meni je 2-3 tedne pisalo na digitalnem CB, ko sem ga delala točno 1 teden od zaostale mensturacije. Pri transferjih pa je verjetno 12 dni po transferju mišljeno potem na dan menstruacije oz izostanka. Vsaj moja logika je takšna je pa res da o teh postopkih nimam pojma, ampak če je tako je 1-2 tedna čisto ok in realen rezultat

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Anči Banč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čemu verjeti?
9.7.2015 8:29:27   
Shana86
Se strinjam. Meni je tudi 2-3 pisalo po enem tednu izostanka, pa sem ovulacijo imela tri tedne pred tem (glede na 1. UZ, nuhalno in morfologijo). Tako da je ubistvu 2 dneva pred izostankom 1-2 čisto dovolj. Pomoje se lahko začneš veseliti... user posted image Čestitam user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čemu verjeti?
9.7.2015 13:53:18   
Anči Banč
Da se javim.... Hvala punce, vseeno mislim da je še prehitro za veselje.. :(
Bila danes na krvnem in mi je pokazal beto v vrednosti 95.9... :(((( sestra ni bila glih navdušena. Nosečnost baje je, ampak je to zelo nizko... kake so bile vaše bete? ?? Je imela katera tak nizko in je bilo kasneje vse ok??? user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čemu verjeti?
9.7.2015 15:27:15   
Mincaa
Glavo gor vse je se mogoČe! user posted image

(odgovor članu Anči Banč)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čemu verjeti?
9.7.2015 21:00:54   
anjam
To je cist ok rezultat. So punce, ki so imele 12 vrednost pa je blo ok. Vazno je, da se ti vsake 48ur vrednost podvoji. Tko da optimisticno in srecno :)

(odgovor članu Mincaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čemu verjeti?
13.7.2015 17:01:13   
Anči Banč
Oj... mislim da je konec. Danes ponovno dala kri in je hcg samo 134... Tak da bo treba v nove boje...
Vsem ki čakate želim čim prej veliiiiiki +!
Srečno :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?