|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čevlji za sneg
16.12.2007 12:41:37   
Veverička
Ima mogoče katera takšne in kako se obnesejo v snegu (so topli, premočijo?)

user posted image

Našla sem jih na superge.si pa še malo so znižane zdaj, jaz pa tak nimam nobenih čevljev za po snegu...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čevlji za sneg
16.12.2007 12:43:46   
Anonimen
Ja, sam svetleuser posted image .
Ne premočijo, tople so....super v glavnem.

(odgovor članu Veverička)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čevlji za sneg
16.12.2007 12:50:38   
Anonimen
Jaz tek nimam. Mam pa snežke, ki sem jih kupila lani v Yellow, in so superrr. Lani sem bila z otroci cel teden nonstop na snegu, pa mi niti enkart niso premočile. Topli so bili, in udobni. In še nekje okrog 5000 tolarjev so samo stale- res pa je, da imam otroško številko noge, zato so bile cenejše.

user posted image

Jaz imam takšno varianto, v roza barvi, pa z malo več mucke.user posted image


(odgovor članu Veverička)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čevlji za sneg
16.12.2007 12:51:27   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja, sam svetleuser posted image .
Ne premočijo, tople so....super v glavnem.



enako - beleuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čevlji za sneg
16.12.2007 12:56:40   
Veverička
Pa v živo ne zgledajo ful bikasti? Ker me je kar groza, če mi dostavijo take vesoljske za po Luni hodit!user posted image
Drugače pa hvala za ful hitr odgovore, še na ta odgovor počakam, če mi katera odgovori, pol pa naročat!!!user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čevlji za sneg
16.12.2007 12:58:10   
Anonimen
Bikasti?user posted image
Ne vem men so ful hudi, taki nabiti. Pač skibuce. Glih kkšnih hlač ne pričakuj da boš čez jih lahko povleklauser posted image , hlače gredo notr.

(odgovor članu Veverička)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čevlji za sneg
16.12.2007 12:58:22   
Anonimen
So kar veliki, ja. Ampak simpatični. user posted image

(odgovor članu Veverička)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čevlji za sneg
16.12.2007 13:40:14   
Veverička
hmm, jaz pa sem mislila, da bom lahko hlače čez dala, ker imam take "überhose" malo bolj široke... Kje pa lhko te čevlje vidim v živo? V Tomas sportu ali še kje drugje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čevlji za sneg
16.12.2007 13:49:47   
Anonimen
V hoffru so meli podobne prejšn tedn. Imajo jih pa skor povsod. So pa skibuci in če nimaš glih kkšne ultra hipi variante hlač ni šans da jih daš čez. Men smučarske hlače ne grejo čez, pa grejo čez pancarje, ma čez skibuce pa ne. No je pa res da jih niti še nism probala vlečt čez, k mi je smešno touser posted image

(odgovor članu Veverička)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čevlji za sneg
16.12.2007 18:35:27   
cicido
jaz imam bele, kosmate, sem jih kupila lani v alpini. So tople in fino visoke za v sneg pa avto z njimi vozim brez problema

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čevlji za sneg
16.12.2007 19:33:44   
LoCa
js mam pa kr snežke od moje mame, une iz osemdesetih user posted image . in so se še najboljše obnesle, čeprav bi hotla kašne nove, k te so kot ena kopita. me je pa kr strah kupovat cheap robo, ker bi pa znorela, če bi mi puščale user posted image

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?