|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čišča-krvavenje po porodu
30.11.2006 10:39:51   
danaja1
20.11. sem rodila in še vedno veliko krvavim. Predvčerajšnjim sem bila pri ginekologu v dežurni in me je UZ pregledal in mi predpisal kapljice Ergotyl in te naj pijem 3 dni, se pravi 9 x po 20 kapljic. Malo se mi zdi da se je stanje izboljšalo oz. da ni tako sveža krvavitev. Danes zjutraj ko sem se pa tuširala, pa je padel ven strdek velikosti 2x2 cm. Kaj vi menite o tem? Ne vem kaj naj naredim, ali naj se greem zopet pokazat oz. ali bo potrebno čiščenje maternice.Drugače samo ležim in dojim in nisem nič aktivna.
Punce koliko ste ve krvavele v takem obdobju oz. kakšna je bila ta krvavitev?

< Sporočilo je popravil nalin -- 30.11.2006 21:15:18 >


_____________________________

20.11. se nam je rodil dolgolasec in lepotec OMAR
http://omar2006.moj-album.com
________________________________________________

Večina ljudi bi uspela v majhnih stvareh, če jih ne bi ovirale velike ambicije.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ČIŠČA - KRVAVENJE PO PORODU
30.11.2006 10:41:32   
MarijaPo
Jaz sem krvavela skoraj 6 tednov, tako da se nic ne sekiraj, tudi strdke, pa je bilo ze cist dobro, pa spet strdki,...

Pazi, da veliko pocivas, to je najvaznejse pri tej cisci, ce si veliko na nogah, ne bo minila tako hitro. Torej, pocivaj, pocivaj, pocivaj.

Sicer pa cestitam, da si rodila, po zacetnih tezavah, bo vedno bolj lustno!!!

< Sporočilo je popravil MarijaPo -- 30.11.2006 10:43:51 >

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ČIŠČA - KRVAVENJE PO PORODU
30.11.2006 14:11:22   
žiža
Sej to je šele 10 dni po porodu. Jaz sem tud tak čas še ful krvavela. Pa kakšen košček krvave sluzi je tud še ven priromal. Po prvem porodu sem sploh močno krvavela, čišča je trajala 5 tednov. Zdej se je pa po 14 dneh že skoraj ustavila, kar na enkrat pa se je spet ulilo in je spet trajalo do 5ga tedna.
Kot je rekla MarijaPO, čim več počivaj. Več ko boš delala in migala bolj bo curljalo. Kar mirno, 6 tednov je menda vse normalno user posted image

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ČIŠČA - KRVAVENJE PO PORODU
30.11.2006 16:50:54   
x_srečka_x
Krvavela sem celih 6tednov, prvih 14dni pa sploh, kasneje sem rabila samo mini vložek.

LP

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ČIŠČA - KRVAVENJE PO PORODU
30.11.2006 16:57:17   
soncicaT
Jaz enako več kot 1 mesec sem krvavela...nekje takrat mi je še en košček ven padel...kot neka belkasto rjava stvar - izgledalo kot del popkovine..

Čisto normalno.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ČIŠČA - KRVAVENJE PO PORODU
30.11.2006 18:39:29   
Alisa
Se kar podpišem pod punce katere so krvavele po porodu še 6 tednov.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ČIŠČA - KRVAVENJE PO PORODU
30.11.2006 19:06:13   
TONČI.
Jaz sem imela čiščo tam okoli 3 tedne. Sem pa v porodnišnici dobivala kapljice za krčenje maternice. Menstruacijo sem pa dobila slabe dva meseca po porodu.

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ČIŠČA - KRVAVENJE PO PORODU
30.11.2006 19:09:44   
lenika
Krvavela sem 6 tednov po porodu.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ČIŠČA - KRVAVENJE PO PORODU
27.12.2006 8:30:22   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem začela že manj krvavet -> sem bila ful vesela; včeraj pa zopet kri in še takšni blagi krčki v maternici -> pa mi pravijo, da se maternica krči in da je to to...res ni moteče, ampak čutim pauser posted image user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ČIŠČA - KRVAVENJE PO PORODU
27.12.2006 8:56:09   
frufru
Jaz sem 3t po porodu, pa se samo še malo cedi, tolk da je vložek umazan. Sem se pa pred kakimi 5 dnevi kar ustrašila, ko je kar en kupček za velikost velikega oreha ven paduuser posted image , samo je bilo sluzasto ne strdek.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
27.12.2006 10:26:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čišča-krvavenje po porodu
27.12.2006 16:44:44   
Katrin
Pri meni je čišča trajala 8 tednov. Ne sekiraj se in še naprej uživaj v materinstvu user posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čišča-krvavenje po porodu
8.1.2007 19:50:38   
emaa
No vidim, da čišča lahko kar traja. Moja je skoraj prenehala, zadnje tri dni je spet močnejša, pa sem najprej mislila, da sem šla iz čišče direkt v menstruacijo, pa zgleda ni tako, pa je bilo včeraj 6 tednov po porodu. je pa res, da sme aktivna, pri vsem letanju v LJ in nazaj, dojenju, brizganju, tako da časa za počitek ni.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čišča-krvavenje po porodu
10.1.2007 12:06:00   
dinozaver
Čišča trajala okrog 3 tedne. Imela CR in zato dobivala kaplice v bolnici za krčenje maternice. Zdaj pa mislim da imam menstruacijo, samo to še ni taprava.
Ker je kr neki. user posted image  Al je možno še kaj od čiščeuser posted image  Nevem.
Sesta ko sn se naročala na preglet, pa je rekla da je to lahko, in da ene ko dojijo do 10 mesecev lahko majo tako neko menstruacijo na 2 meseca.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čišča-krvavenje po porodu
28.2.2007 16:29:10   
Anonimen
Pri meni je čišča trajala 4 tedne. Včasih je bilo več krvi, včasih manj... Vse mine. Uživajte in se ne obremenjujte po nepotrebnem, ker lahko samo škodi (izguba mleka npr.).

LP

(odgovor članu dinozaver)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čišča-krvavenje po porodu
5.3.2007 11:02:16   
r1ta
Jaz sem 9 tednov po porodu in čišča še traja, je pa takšne svetlo rjavkaste-rumene barve. In mi je rekla ginekologinja da je to normalno in lahko traja še kar nekaj tednov.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čišča-krvavenje po porodu
5.3.2007 13:22:50   
Naja30
Pri meni je trajala cca 5t. Potem malo mira in pred enim tednom sem dobila user posted image  Pa sem mislila, da bom malo več časa uživala brez vložkov user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čišča-krvavenje po porodu
16.3.2007 21:23:45   
gogi73
Jz sem krvavela skoraj 7 tednov in kar neredno. Včasih je padel ven kakšen košček, včasih je bila krvavitev rdeča včasih povsem rjavkasta ali temna. Ne vem, potem se je končala dan pred ginekološkim pregledom in imela sem še porcijo, ki pa se je potem sčistila teden po pregledu.
Upam, da se ti je zadeva zdaj že porihtala.

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čišča-krvavenje po porodu
16.3.2007 22:28:40   
majas
Ja tudi jaz sem krvavela celih 40dni in imela take težave. Sem bila tako jezna. In sem bila čisto sama kriva ker sem premalo počivala. Ko se je to končalo pa je prišla naslednji mesec M. user posted image pa polno dojim še zdaj

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu gogi73)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čišča-krvavenje po porodu
18.3.2007 10:30:37   
gogi73
Jz sem imela do zdej 2 x M, tokrat je ni bilo, tako da bo zgleda teh krvavitev enkrat ja enkrat ne kar nekaj do redne.
Ne,res ni pogoj, da če dojiš M ni, je čist zmotno.

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti med 20 in 30 eur (29%)

NE, ker ne vem kaj je v darilu (71%)


Število vseh glasov: 21

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!