|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Človek ne jezi se
2.11.2010 10:31:54   
partizanka1
Ali mogoče katera ve, kje prodajajo igro človek ne jezi se v malo "boljši obliki"? Enkrat sem pri eni družini videla leseno podlago z narisano površino, figurice pa so bile lesene, velikosti cca 3 cm, v obliki živalic (čebelice, pikapolonice,....).

Kjerkoli v trgovini sem to igro videla, je bila navadna igralna površina z navadnimi "mini" figuricami.

Hvala za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Človek ne jezi se
2.11.2010 13:58:33   
partizanka1
enkratna 1000x hvala. Točno to, kar imajo na Amazon.com sem iskala....tam pa tud naročamo, tako da bomo ob naslednjem naročilu naročili!

Hvala

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Človek ne jezi se
2.11.2010 13:59:44   
mini86
kdaj pa bi naročala..a bi me lahko prosim obvestila če se slučajno pridružim naročilu..hvala

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu partizanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Človek ne jezi se
2.11.2010 14:05:28   
partizanka1
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

kdaj pa bi naročala..a bi me lahko prosim obvestila če se slučajno pridružim naročilu..hvala


Ma ne vem ti povedat...moj vsake tolk časa kakšne filme al pa kej naroči, pa bi takrat naročila še to

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Človek ne jezi se
2.11.2010 14:06:31   
mini86
a bi bla tok dobra da če prej ne naročim da bi pr teb uzela

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu partizanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Človek ne jezi se
2.11.2010 15:20:09   
enkratna
Me veseli, da sem pomagala. Pa še sama sem našla vir simpatičnih idej za darilo user posted image

(odgovor članu partizanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Človek ne jezi se
3.11.2010 9:23:53   
partizanka1
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a bi bla tok dobra da če prej ne naročim da bi pr teb uzela


ti sporočim, če/ko bom naročala

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Človek ne jezi se
18.5.2013 21:14:13   
spekter
Pa greš v špara, al pa Mullerja jih imaš polno. Drugače mislim da imaš tudi navodila kako narediti igro človek ne jezi se na tej strani, pa si sprintaš ven, figure pa narediš iz gline. Meni se zdi super ideja,..

(odgovor članu mojzaklad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?