|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Črna Gora - lasten prevoz ali ne?
11.3.2007 9:55:24   
kepa*
Avgusta bi radi šli v ČG, pa me zanima, če je kdo bil z lastnim prevozom in koliko je to vožnje? Bi bilo to ok za malčka, ali bi bilo bolje vmes kje prespat?

Pa kakršna koli info bo dobrodošla.

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Črna Gora - lasten prevoz ali ne?
11.3.2007 9:57:48   
ANOIMEN
svetujem ti da greš z svojim vozilom,ker pot je zelo dovga in zakomplicirana.dobro je imeti na pol poti počitek.ko se pelješ v čg nimaš dobene informativne table ki bi ti lahko pomagalauser posted image

_____________________________

mama ima v želodcu otroka,oče pa pivo
pasovček pravi red je vedno pas pripet

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Črna Gora - lasten prevoz ali ne?
11.3.2007 10:45:41   
nuala
Če se le da, pojdite z avijonom.
Pot je dolga ( Lj - Dobrovnik cca 8 ur poleti ) pa potem čakanje za prehod meje, pa še da prideš kamor greš. To je lahko vse skupaj tudi 12 ur. No, seveda se lahko odločite za nočno vožnjo, otrok pa spi v avtu; mi ponavadi potujemo tako.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu ANOIMEN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Črna Gora - lasten prevoz ali ne?
11.3.2007 14:01:35   
hariba
Avtobus v Budvo(poseben prevoz)vozi 16 ur, vmes ima postanke na 4 ure. Hodijo tudi z malimi otroci, bus je nadstandarden z velikimi razmiki med sedeži, tako da si ga lahko fino spustiš. Mi smo šli lani in predlani s svojim avtom, smo bili edini od relaxovega cluba s svojim prevozom. Nazaj grede smo se pa lani ustavili še v Dubrovniku, si ogledali obzidje potem pa v Tučepih, to je pred Makarsko prespali. Tja grede smo pa delali postanke na avtocesti, če prištejem tudi te smo potovali 14 ur. Od doma smo šli ob 19h, ob 9h smo prispeli. Z otroki ni bilo problama, ker so skoraj celo pot tja spali.Lani in predlani. Aja predlani smo pa nazaj grede šli v Mostar in potem čez Sarajevo nazaj. Ima moj v Mostarju stare starše.
Na splošno je pa meni Črna Hora zakon, izlete imajo super, na tiste smo šli pa z avtobusom ali pa ladjo.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Črna Gora - lasten prevoz ali ne?
11.3.2007 14:14:34   
Anonimen
Mi se odpravljamo konec julija v ČG. Gremo s tremi lastnimi avtomobili. Imamo 3 letnega mulca, ki zaenkrat vožnjo dobro prenaša. Me niti ne skrbi preveč, ker sem človek, ki ne komplicira. Če si utrujen, se ustaviš, če si žejen, greš pit, če hočeš vmes prespat, pa prespiš....user posted image

(odgovor članu hariba)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Črna Gora - lasten prevoz ali ne?
11.3.2007 14:25:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Avgusta bi radi šli v ČG

Pa kakršna koli info bo dobrodošla.


Posebej priporočljivi so prvi dnevi avgusta, ko je višek sezone. Pot ni stran vržen čas. Traja toliko časa, da se resnično naužiješ vseh lepot pokrajine ob poti. Enako velja za povratek konec meseca.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Črna Gora - lasten prevoz ali ne?
11.3.2007 16:34:42   
hariba
Če si utrujen, se ustaviš, če si žejen, greš pit, če hočeš vmes prespat, pa prespiš....

Ja mi smo tudi tako delali in če je kdo izrazil potrebo po lulanju sva tudi ustavila. Za volanom sva se pa menjavala. edino kar se prespat tiče zna bit problem, če seveda ne boste v avtu spali. Mi smo hoteli že pred Tučepi prespat pa ni bilo prosto nikjer. Nas je ap en sladoledar, ki smo ga spraševali v Drveniku napotil v Tučepe k svojemu svaku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?