|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Črna gora-izkušnje, nasveti
11.2.2007 14:54:52   
Nasy
Midva sva začela razmišljat o letošnjem dopustu in debata je nanesla na Črno goro. Po netu sva našla nekaj pa me zanima, kakšne so kaj vaše izkušnje-plaže, ljudje, cene, hrana... Nisva se še odločila, gledala sva pa nekaj pri Relaksu-slovenska plaža ali nekaj takega, imajo neke ugodnosti. Greva pa sama, ker nimava še bebice.

Hvala!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
11.2.2007 15:23:45   
*sonček*
Jst sm bla glih na tem koncu in je blo zelo uredu, ljudje so prijazni, plaže dolge, sicer je tud polno ljudi, samo se da vseeno lepo razkomotit.
Stvari v trgovinah stanejo toliko kot pri nas, nekje so celo dražje, je pa zato boljše ko greš nekam vn jest, kjer te res lepo pogostijo in niti ni prevelika cena.
Uglavnem mi smo imeli nepozabnih 10 dni, brez kakršnih kol neprijetnosti.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
11.2.2007 16:21:48   
mimikimi
jaz sem bla ze par krat tam in je blo kul, zur, hrana, plaze... Glede zabave je zvecer najbolj v Budvi, glede bivanja pa v Becicih( takoj pri Budvi, lahko prides tja kr pes po sprehajalni poti), ker ni tok guzve na plazi ko budvi.user posted image

(odgovor članu *sonček*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
15.2.2007 11:08:53   
klaja
Midva sva bila v Črni Gori predlani, tudi z Relaxom, na Slovenski plaži (Hotel Aleksander). Sicer je vožnja res dolga, ampak se splača. Motilo me je edino to, da so bili na avtobusu Čehi in ni bilo prijetno celo pot poslušat njihove vodičke, nazajgrede je bila samo njihova in se je za vsako malenkost razburjala (ko smo se že mi zjutraj ob 4 smejali). Tako da je bil že avtobusni šofer sit njenega sitnarjenja.

Drugače pa so ljudje doli zelo prijazni in ustrežljivi, plaže so lepe in urejene. Hrana je bila tudi super, tako da nisma imela pripomb. Pri cenah pa moraš biti malo pazljiv, midva sva malo kupovala po stojnicah, nekaj spominkov in so bile cene od stojnice do stojnice zelo različne.

Ko bo naša pupa malo zrasla sem sigurna, da se bomo še vrnili tja.

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
17.2.2007 14:12:07   
sisi80
Midva sva bila dvakrat v Črni Gori. Življenje ponoči je super v Budvi, drugače nama je bilo bolj všeč v Bečičih, 1 km od Budve. Hoteli super, hrana tudi, ljudje prijazni, skratka super. Edino gužva je na plaži, pa voda je v Budvi umazana, medtem ko v Bečičih ni bila.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
17.2.2007 14:13:04   
sisi80
Aja, pa na izlete se vsekakor splača hodit z domačini, ne z našimi agencijami (čeprav govorijo, da ni tako.) Ceneje je, domačini ti povedo vse živo, udobje isto, več doživiš.

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
17.2.2007 14:20:11   
Anonimen
Aja, pa na izlete se vsekakor splača hodit z domačini, ne z našimi agencijami (čeprav govorijo, da ni tako.) Ceneje je, domačini ti povedo vse živo, udobje isto, več doživiš.


Jaaaa user posted image  user posted image .

Mi smo imeli enega tako super vodiča, sicer mlad, ampak pravi model. Smeh do konca in naprej user posted image . Bi šla samo zaradi njega še enkrat na tisti izlet.

(odgovor članu sisi80)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
17.2.2007 19:04:56   
al1*
Mi smo bili pred dvema letoma, letos gremo spet. Bili smo v hotelu Aleksandar (Slovenska plaža). Kopat pa smo se vozili 10 km vstran na eno tako malo plažo. Bili smo z lastnim prevozom. Kot je že ena rekla, če imaš raje mir, pjdi raje v Bečiće, je veliko bolj mirno in tudi plaža je lepša.
V mojem albumu je tudi nekaj slikic iz našega dopusta pred dvema letoma.



_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
17.2.2007 19:25:22   
hariba
Mi smo bili pa lani in predlani v Budvi- Slovenska plaža. Fenomenalno! Hotel Alexander je sicer bolje opremljen, toda nam ni za udobje tega imamo dovolj doma. Tam je inlusive, nam pa je bol všeč polpenzion, ker sm o hodili na izlete.  Nikjer ni tako bogate ponudbe izletov kot pra v Budvi. Domačini jih ponujajo kar na plaži. Mi smo lani šli v Albanijo in na rafting po kanjonu reke Tare, predlani pa na Skadrsko jezero. Res so mnogo nižje cene kot tisti , ki jih organizira Relax. Sicer se pa v Buvi najde kaj za vak okus in generacije. Za mlad ežuranja kolikor želijo, za šolskomularijo je velik luna park, ,cyber cafe , tobogan, za najmlaše tudi luna park in zelo lepo urejeno otroško igrišče. Izbira v trgovinah je dobra, ob plaži in glavni sprehjalni poti je mnogo lokalov z različno hrano. Cene ugodne. Med Budvo in Bečiči cel dan vozi vlakec, Skratka jaz sem bila prvič ful prijetno presenečena. Ni primerjavo s Hrvaško obalo, v Monte negro se mnogo več dogaja. Bolj se trudijo. Tu tisto o njihovi lenobi ne drži najbolj.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
18.2.2007 7:33:29   
hariba
aja plaža je peščena, le sence je bolj malo. Če ne prideš zelo zgodaj zjutraj v njej ne dobiš več prostora. Ležalniki in sončniki so pa za plačat. Hrano lahko kupiš na vsakem vogalu, od njihove do uvožene. Poceni je. Kos pice, pa velik hamburger so bili lani po euro.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
18.2.2007 20:56:44   
jooly
Jaz sem bila v Budvi z družbo. Vse lepo in prav, samo na žalost se ves žur ob 1h zjutraj konča. Baje imajo take stroge zakone da se je nam zgodilo celo to, da je "one man band" pred eno oštarijo sred komada končal, ker je bla ura pač ena.user posted image  Kera scena, nismo mogli verjet...
Drugač pa - obvezen obisk Svetega Štefana.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
19.2.2007 18:58:08   
Nasy
Hvala punce, sva rezervirala polpenzionuser posted image no, super, če še vlak vozi, se bova pa malo vozkala naokoliuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
2.3.2007 14:31:40   
AKP
Sonček ima eno zelo ugodno ponudbo pol. penziona v app. naselju Rafailović. Prevoz bi bil z avtobusum pa tri izlete ti nudijo, je pa zelo nizka cena in sem zaradi tega malo v dvomih. A pozna mogoče kdo to njihovo varianto.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
9.6.2007 18:24:29   
lasekP
Veliko zamujam, pa vseeno.............mogoče bo pa kdo prebral tole..............user posted image

Letos gremo že tretje leto zapored v Budvo, v vilo Ljubanovič. V ponudbi jo ima agencija Globtour. Osebje in lastniki so zelo prijazni, hrana je svetovna (zajtrk na terasi, večerja ob morju), sobe so urejene kot doma (klima, hladilnik, tuš, vedno sveže brisače,..... pa še ZELOO UGODNO je!

Če ti centralna plaža ni všeč, se pač zapelješ 5-10 min. vstran pa si na novi plaži, ki ti odgovarja.user posted image

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
7.7.2007 23:50:47   
KODA
Evo,mi smo se prejšnji teden vrnili iz potepanja po Dalmaciji.Pot nas je zanesla tudi do narodnega parka Prevlaka.Super je.Zdaj je to narodni park,prej je pa bilo to zaprto območje.Narava je še zelo neokrnjena.user posted image user posted image .To je na meji s Hrvaško.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lasekP)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
20.7.2008 6:41:20   
masa74
Zivjouser posted image

vidim,da ze zelo doooolgo ni nihce nic napisal o Rrni gori...

z mojim 1.8 odhajava namrec v Sutomore v Crno goro,pa seveda iscem vsako informacijo...
zanimajo me cene....predvsem...
ponudba vem,da je velika...
Pa guzve na vecjih plazah...

ce je kdo ze bil letos...ali pa lani...naj malo napiseuser posted image noooooo
karkoli vsaka inf je dobrodosla user posted image user posted image

_____________________________

UPANJE UMRE ZADNJE!!!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
20.7.2008 20:07:38   
skuštrana
Mene tudi zanima..Mi gremo septembra, kamp varianta....

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu masa74)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
22.7.2008 7:52:50   
masa74
zdravo...jaz se zopet oglasam...

no nekaj sem pa le uspela izvedetuser posted image ....
in sicer...da se je letos Crnogorcem sfuzlalo....user posted image ...baje,da so cene katastrofalne!!!!!
da so vse zelooooo podrazili in da sploh nobenih turistov iz Srbije vec nimajo,ker oni zdaj rajsi gredo v Bolgarijo ali Albanijo....mislim ej.....user posted image user posted image user posted image zdaj sploh ne vem kaj....mislim res nebi sla v CG zato,da bom pol gledala kaj si sploh lah privoscim tam....
...baje da je Bosna NEUM bistveno cenejsauser posted image tako,da zdaj resnouser posted image razmisljava o drugi destinaciji....

npr; tako mi je rekla znanka...kavica+lozovaca =3€user posted image halooooooooooo

da o govoricah o kacah niti ne pisem...sem ze zdaj vsa trdauser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
28.7.2008 8:18:26   
masa74
...no ocitno ne bom uspela dobit nobene sveze informacijeuser posted image ...nic zato
...skratka jaz v petek 1.8 odpotujemuser posted image user posted image user posted image user posted image v Crno Goro
in sicer zasidrala se bova v Sutomoruuser posted image ...
...upam samo,da ne srecam kakeuser posted image plazece zivalce(beri kace)...


....tako,da....JA NIC LEP DOPUST MENI IN VSEM,KI SE GREDOuser posted image

_____________________________

UPANJE UMRE ZADNJE!!!

(odgovor članu masa74)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
28.7.2008 8:23:02   
baguSka
in sicer...da se je letos Crnogorcem sfuzlalo.... ...baje,da so cene katastrofalne!!!!!


ja baje da je noro... in ne samo letos... ze kaksnih 4 leta nazaj ko sem bla je bla katastrofa!! vse full drago, zdej je pa vsako leto baje slabse oz drazje.. groza! no, mene crna gora verjetno se dooolg ne bo vidla... guzva tud za znoret.. zura nobenga.. pametni so full, pocasni se bl.. sej ne da se na dopustu glih mudi, ampak ko si zejen pa komi dihas, si pa po ene 15ih minutah ze zelis mal popit.. skratka: user posted image

(odgovor članu masa74)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
28.7.2008 8:30:43   
baguSka
Glede zabave je zvecer najbolj v Budvi


no, glede hrane se res strinjam da ej bla dobra..

ampak zur v Budvi???? kjeeee????

ko sem jaz bla, se je vse skupi zacel tocno ob 23ih in koncalo tocno bo 0.00!!! natanko eno uro so bli lokali tok nabito polni, da nisi mogu niti do sanka pridt, pred tem je blo tko, da si v lokalu sedel dobesedno SAM!! po polnoci, pa ugasnejo muziko in luci in je vse konec! naj bi tako bilo, zaradi motenja miru - zaradi okoliskih hotelov... skratka - poden! in jaz sem bla cel teden btw dol in je blo cisto vsak vecer tko.. sva tud z domacini govorila in so rekli, da tko pac je.. seveda pa se dogaja pred tem - sprehajalna parada (vsi hodijo po stantih gor in dol) in pa po polnoci: disko (da ne govorim o tem, da je bil le eden, pa se tam sama nazgana mularija)..

no, od zabave res ni blo NIC! razen tega, da smo videli par go-go plesalk pred 23.uro, ko v lokalu se ni blo nikogar.. (tam so pac bari odprtega tipa)...

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
28.7.2008 8:33:48   
masa74
user posted image ...aja....
no ne vem...ce to ravno vse drzi....
...zura,ce ni...si ga pa naredis samuser posted image

...je res,da so cene nabil ja...pa saj na Hrvaskem so se bolj katastrofalne ceneuser posted image ...samo bili smo vajeni,da je CG toliko cenejsa...

...pa se to...letos baje ni guzve(ravno zaradi cen)ker so se Srbi preusmerli v Bolgarijo...
...in tuki ja zame + ker ne bom trpela guzveuser posted image

aja pa,da so pocasni...ja kje pa nisouser posted image user posted image user posted image ...se zmeraj sem dozivela,da sem kam zasla,kjer so bili cepljeni prot brziniuser posted image ...pac tja vec ne gres pa je.....

_____________________________

UPANJE UMRE ZADNJE!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
28.7.2008 8:54:07   
*tajda*
Jaz sem bila 7 let nazaj na Svetem Štefanu,šla sem z letalom..si ne predstavljam da bi se z avtom vozila tako dolgo.Bilo je lepo,voda čista,cene so bile kar visoke,sploh v hotelu,drugače pa ne.Ampak se je verjetno v sedmih letih kar veliko spremenilouser posted image  So pa veliko bolj prijazni in ustrežljivi kot naši sosedje.

(odgovor članu masa74)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
28.7.2008 8:56:26   
*tajda*
No da so pa Črnogorci počasni in leni,se pa ne bi strinjala.Sem na Hrvaškem veliko več časa čakala na postrežbo kot pa v Črni gori.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Črna gora-izkušnje, nasveti
28.7.2008 9:12:33   
masa74
...hvala za odgovore in mnenja....

Mi2 greva kar z avtom....

1dan-Sarajevo(nocitev-hotel)
2dan-Mostar,Dubravnik in Sutomore....

v avtu obvezna dodatna oprema SOTORuser posted image
ki bo prisel v postev pri vracanju....
ne bova hitela,saj sva na dopustu...
tako,da bova naredila se nekaj postankov...iz CG do Zadra....pol pa AC in domov....user posted image

_____________________________

UPANJE UMRE ZADNJE!!!

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?