|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Črne misli...
18.7.2005 13:05:50   
Anonimen
Ne vem zakaj... Nenehno se bojim, da se bo mojemu sončku kaj zgodilo... A se ve tudi?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Črne misli...
18.7.2005 13:09:23   
dory
..tud jest ne vem zakaj ampak pri meni je obratno..se bojim,da se ne bi men kej nardil :zmeden:..take smotane mam pa od poroda..kriza ja :zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Črne misli...
18.7.2005 13:09:46   
mamsi
Samo občasno, ponavadi, kadar jo gledam kako mirno spi ko angelček :angel:. Ampak takoj preženem ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Črne misli...
18.7.2005 14:48:22   
Anonimen
Meni se to ogromno dogaja, sploh če se sprehajam po spletnih straneh www.solzice.com ali pa na MON-u, Ko starši žalujejo. Potem pa filozofiram in mislim vse mogoče. :zmeden2:

Ne smemo na to mislit. Smo potem preveč zamorjene, potem pa naši :duda: to čutijo.:(


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Črne misli...
18.7.2005 15:37:33   
Jutra
...kdaj pa kdaj tudi pri meni, če imam slab dan. Drugač pa čimbolj pozitivno misliti, pa bo:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Črne misli...
18.7.2005 19:33:57   
anajmad
Punce ne mislit slabo,ker to prehitro pride.Jst sem imela skoz en slab občutek zadnjih pet let,sploh ko sem videvala eno znanko,ki ji je na porodu umrla punčka in ni vrag,da se je meni podobno zgodilo.Zato si zmeraj pravim:misli pozitivno in črne misli odženi stran.Ker nesreča nikoli ne počiva in s takšnim mišljenjem jo še bolj prikličemo.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Črne misli...
18.7.2005 19:43:24   
Primoza
Seveda, to je del vsakdana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Črne misli...
18.7.2005 20:17:02   
Pia73
Tudi, žal. Strah me je zanj in zase pa za moža,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Črne misli...
18.7.2005 20:24:36   
Annny
Odvadi se tega strahu- ponavadi se komu kaj zgodi ravno takrat, ko paničarijo za njim:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Črne misli...
18.7.2005 20:43:58   
Primoza
Bolje kot odvajati se, je živeti tako, da te to ne moti:) Sploh se pa mimogrede kdo razsuje, najlažje pri kakšnem banalnem opravilu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Črne misli...
19.7.2005 7:50:05   
k1
blacky, ne beri tega, sama sebi škodo delaš. jaz sem tudi včasih brala, pa mi je bilo potem tako hudo... raje poglej kako veselo stran... :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Črne misli...
19.7.2005 12:24:55   
Anonimen
Sam nehi. Jest kar naprej fantaziram kaj bo če bo potres, in bo mala sama ostala. Kako bo, če bom jaz brez nje ostala.... Kako bo če bi ostala brez obeh staršev...
Jest sem totalno panična. Kadar kej zaropota mislim da je potres...
Mislim da sem zrela za psihiatra.
lp
Tash

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Črne misli...
19.7.2005 12:29:04   
Anonimen
Tudi meni se tako zdi... Ga bova pa skupaj obiskovale

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Črne misli...
19.7.2005 18:24:03   
Pupica
tut ja...:zmeden2:
Sploh od nesreče mojga lubija dalje, kar naprej mislim na kaj slabega.
Podnevi ko se kopava v bazenčku se najbolj bojim, da bi kar padla v bazen in se utopila.in to že tako panično, da sedim kot klop zraven nje ali pa se celo vbazen spravim in jo ne izpustim izpred oči...
:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Črne misli...
19.7.2005 19:16:51   
kofetek2010
ja itak, tko pač je :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Črne misli...
19.7.2005 21:24:46   
TaRe*
ja,vedno...to že 8 let.
Prej sem oboževala hitost,pa motorje,pa takle.Zdaj me ne bi spravil na motor ,ga ni dnarja...:kuza::kuza:

Pa zaradi teh :hudicek:potresov tud...pa skoz preverjam,če je vse vredu z njima,ko spita...pa ene drame se mi odvijajo pred očmi...moj :love: pravi,da sem čist zmešana...kaj čem,taka sem.:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?