|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čvek kar tako!
20.1.2005 20:10:38   
clea
Halo punce!

A je katera za čvek?Men je dolgčas pa bi mal klepetala.

Ej kaj si mislite o naši Melaniji,ki bo kmalu ga.Trump?Je bilo glih po televiziji o njej,pa prej sem brala v časopisu da bo imela poročno obleko za 77.000 eurov!!!

No dejmo punce,da bo juti kej padalo,pomožnosti sneg,jaz bi se sankala.

Clea
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čvek kar tako!
20.1.2005 20:13:39   
anajmad
O gospodični M.pa tako.Ala ji vera,če je dobila tega D.Trumpa.Zakaj pa ne???
Sam jst sem kr zadovoljna z mojim tumpom.Mi pa na žalost ne bomo vidli nobenga snega.Sam burja,bbbbrrrrr
en lp:morje:D.

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čvek kar tako!
20.1.2005 20:19:20   
clea
ja sej pri nas tut bolj slabo kaže s tem snegom.

Ja sej sm jest tut s svojim zelo zadovoljna.So reki po TV da si je ona dobr življenje zrihtala,to je že res, ampak jaz ji ga prov nič ne zavidam:fotografi pa novinarji vse naokol,sej še v trgovino ne moreš normalno.

Clea

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čvek kar tako!
20.1.2005 20:21:46   
anajmad
A teb tud tok šteka RR.Men komi odpira poste. Prvo sem mislila,da mi šteka internet,pa sem se sprehodla,pa vidim,da spet tle neki ni v redu.Da ne bo šel spet v maloro????
en lp:morje:D.

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čvek kar tako!
20.1.2005 20:28:46   
clea
Ma men tudi nekaj nagaja.Najprej je nekaj časa vse OK,pol se pa kr zašteka in ne gre več nikamor,sam še bela stran ostane.Pol grem pa na kakšno drugo stran in nazaj na RR pa je spet v redu.Če pa tudi to ne pomaga se pa odklopim pa nazaj priklopim.Ja tut jaz upam da ne bo spet šel RR pa pa.
Takrat ko so bile težave sem bila tok žalostna:((,sem se glih namenila mal klepetat pa ni šlo.No ampak važno je da zdaj dela:).To pa da šteka,pa nimamo kej.

Clea

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čvek kar tako!
20.1.2005 20:41:22   
emaa
Men pa zdele nč ne šteka, držim:miska:, da se ne zalomi po zrečenih besedah.

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Čvek kar tako!
20.1.2005 20:45:21   
lucika
a gleda kera trenja???
da jih ni sram!
popki sveta....ja, dajmo se kak tolarcek, medtem, ko so med prvih nekaj sami direktorji zd in bolnic z placami vecjimi ko miljon. men kar mrak na oci pade, ko to gledam.... ampak ce bi vsak nekaj prispeval, bi pa lahko kupli inkubator, al pa ultrazvok, drugace pa ne, ker ni dnarja. seveda ga ni, če pa miljone domov nosjo, prasci!

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Čvek kar tako!
20.1.2005 20:48:50   
emaa
Če bi vi vedle kolk zaračunajo ZZZS čist običen pregled zdravniki bi vas kap. Zadeva lahko stane tud 10x več kot samoplačniško, sramota ni kej

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:10:21   
clea
ja se strinjam,če bi oni (gospodnje direktorčki) kaj darovali bi bi hitro imeli UZ pa še ke drugega.Njim to ni težko,ampak kaj ko verjetno niso nikoli doživeli pomanjkanja in stiske in ne vejo kako je to če nekaj nujno potrebuješ.

Pregledi in ostale stvari so pa res drage.Baje da zdaj pri odpustu iz bolnice dobiš račun,kjer vse piše koliko bo plačal ZZZS.

Clea

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:16:31   
cmokec
Najprej lep pozdravček,

Ha, jaz imam z ZZZS čudno izkušnjo. Ko smo dobili transakcijsek, se je Ljubljanski banki čisto zmešalo. Zavarovanje sem pa plačevala preko spleta. Oktobra sem dva tedna pred operacijo na maternici pri sestri zvedla, da nimam urejenega zavarovanja in sem šla na ZZZS. Tam so mi pojasnili, da če sem plačevala (kar sem) bodo oni krili operacijo. In me je kap, ker naj bi stala čez milijon SIT. Tko se jim je mudilo, da so mi kvazi uredili zavarovanje in šele nato reševali zaplet. Kvazi se torej da čisto povsod, le zakaj si nebi izplačevali milijonov še na svoj račun.

cmokec

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:21:23   
clea
ja sej kaj pa veš kaj še delajo

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:23:55   
anajmad
Men se kr neumen zdi,ko poslušam to reklamo -popki.....Saj nimam nič proti,naj bo za UZ,ker je dobr,da je.Ampak,če greš na umetno oploditev v PO,stane prek 400.000,00 SIT.In da na koncu ti nč ne naredijo??????Halo!Poznam kr neki takih,ko so jih fajn izpulil denar,zato imam jst zelo negativno mnenje o teh oh in sploh dohtarjih.
en lp:morje:D.

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:26:40   
emaa
Men gre reklama že fejst na živce, če je pa UZ tolk slab pa pejt kam drugam, za otroka boš pa pač kak tolarček več dal, sej država tko al pa tko ne bo dala nč. Po moje, da bojo tud porodniške kmal skenclal, ker jim bo predrago.

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:26:46   
cmokec
Clea, ali ste se dobile al ne?

cmokec

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:27:47   
emaa
cmokec, jutr naj bi se, pa Anitka ni nč odpisala, sem ji SMS poslala.

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:29:28   
cmokec
Pol pa še bo.
P adobr čvekejte,

cmokec

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:32:06   
clea
Cmokec sem dobila tvoje sporočilo,bom vidla če bom lahko prišla ker imam ravno juti sestanek pri mentorju:zmeden::( za diplomo,pa ne vem kok hitro bom fertik.Nazadnje sem bila tam 2 uri in pol,od tega notri 20 minut,ostalo sem ga pa čakala:(

Sporočim,
Clea

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:38:40   
cmokec
Jaz sem pa že povedala, da ne morem, ker imam pogreb sodelovca ob treh. Pa bo pomoje kmalu končano, ampak sem ga imela tako rada, no, ga še imam, da pol ne bom za nikamor.

Se pa lahko zmenmo kdaj kar tako.

cmokec

P.S. pa drugo temo vžgimo, da nas nav fiša: na srečanja napodila.


(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:40:13   
cmokec
Ko bi me vidle, kolkrat sem probala ribico znakec narest, pa sem očitno pozabla. :ups::ups: A se katera spomne. Sem bila prepričana, da je : fish:, pa ne dela.

cmokec

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:41:50   
cmokec
:fis: :bravo::bravo:

cmokec

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:43:35   
baguSka
Jst ga tud ne znam napisat..:ups:

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:44:01   
baguSka
Cmokec dej povej dej povej!:bravo:

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:48:30   
cmokec
Baguska, poglej:
1.) :
2.) fis
3.) :

brez presledkov, pa bo.

No dej, da te vidm, če ti rata :)-:)- In če ti, si dolžna eno :kava:, da ti mal frizuro popravm. :)-:)-

cmokec

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:51:22   
baguSka
:fis: ..:zmeden:

A si tud frizerka?:)-:)-:)-

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Čvek kar tako!
20.1.2005 21:51:53   
baguSka
Ha!:bravo:
..ampak zdej bom pa ob frizuro..:zmeden:

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?