|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   češnje
20.5.2009 9:39:48   
Hope2
Kdaj ste dale svojim otročkom prvič češnje za probat? JIh je kaj šraufalo oz so driskali?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: češnje
20.5.2009 10:20:12   
nara123
Naša damica jih je probala pri 11.5mesecih,sem ji dala največ 4 naenkrat in nismo imeli nobenih težav.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: češnje
20.5.2009 11:39:21   
Anonimen
Pri desetih mesecih. Full so mu všeč in nobenih težav nima po njih.

(odgovor članu nara123)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: češnje
21.5.2009 19:48:28   
Paštetka
komot mu dašuser posted image . Kaj se ne spomniš slik Muser posted image , kak se je z njimi basal? user posted image Pa sta enako rojena user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 21.5.2009 19:49:30 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: češnje
21.5.2009 19:56:33   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

komot mu dašuser posted image . Kaj se ne spomniš slik Muser posted image , kak se je z njimi basal? user posted image Pa sta enako rojena user posted image

neuser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: češnje
24.5.2009 9:45:24   
sneska
Kako jih pa dajete mlajšim od 10. meseca? Jaz sem moji dala najprej razpečkano češnjo za posrkat sok, ker pa je velik del posrkala in se ji je lupina prlepila na nebo, sem ji naslednjič češnje na paličnem zmiksala, a so še vedno bili preveliki kosi. Tako da sem ji potem dajala samo sok po žlički. Je pa moja nedonošenčka in zanje je značilno, da teže pogoltnejo takšne koščke, ki jih normalno donošeni z lahkoto.:)

_____________________________

Zdavnaj sneg je skopnel
veter topel zavel.
Zdaj nas greje toplo sonce.
Ptički gnezda grade,
nežno kljunčkajo se,
saj pomlad v deželo je prišla.
JUHUHUUUUUUUUUUUU

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: češnje
24.5.2009 14:45:45   
Paštetka
sneška, mi nikoli nismo nič miksali Pa smo uvajali od 4. meseca. Sploh pa ne 10 mesečniku. 10 mesečniki moji so že sami trgali bedrco in mi ni nti na pamet prišlo, da bi 10 mesečniku miksala. user posted image  

Pa nič zato, če se jim kje malo zatakne. Pa saj tako se učijo jesti in uporabljati jezik, dlesni, zobe.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu sneska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: češnje
25.5.2009 14:06:01   
sneska
Paštetka, ja samo moja se davi in meni to ni prijetno gledati, celo bruhala mi je zaradi tega - pa je bilo vse lepo zmiksano, mogoče samo pregosto zanjo. Zob pa še nima. Stara je 10 mesecev, korigirano pa 7 (790 g, 35 cm). P mi je rekla, da moram pazit, da res dobro zmiksam in da bom morala miksat kar tja do leta in pol. Vsi otroci pač niso enaki.:)
LP


_____________________________

Zdavnaj sneg je skopnel
veter topel zavel.
Zdaj nas greje toplo sonce.
Ptički gnezda grade,
nežno kljunčkajo se,
saj pomlad v deželo je prišla.
JUHUHUUUUUUUUUUUU

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: češnje
25.5.2009 14:10:31   
dejzi
Mi smo ji dali ravno včeraj malo češnje, ampak res malo. Stari pa smo slabih 10m.
Za 1x je vse ok.


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
25.5.2009 16:10:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sneska)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: češnje
25.5.2009 22:03:53   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: sneska

Paštetka, ja samo moja se davi in meni to ni prijetno gledati, celo bruhala mi je zaradi tega - pa je bilo vse lepo zmiksano, mogoče samo pregosto zanjo. Zob pa še nima. Stara je 10 mesecev, korigirano pa 7 (790 g, 35 cm). P mi je rekla, da moram pazit, da res dobro zmiksam in da bom morala miksat kar tja do leta in pol. Vsi otroci pač niso enaki.:)
LP



Oprosti, mimo teme, sam me res zanima, zakaj bi morala miksat do leta in pol samo zato, ker je bila nedonošena? Sprašujem zato, ker imam tudi jaz nedonošenko in vem, da bom začela GH uvajat šele pri korigirani starosti nekje pri 5m, ampak miksat do leta in pol? Zakaj le? user posted image

(odgovor članu sneska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: češnje
26.5.2009 10:45:35   
asra
češnjo smo prvič poizkusili pri 8 mesecih (jemo od 4 meseca). Za malico poje enih 6 domačih česenj in nima z njimi nobenih težav

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: češnje
26.5.2009 23:34:38   
benika
No, mi smo pa zadnjič dali češnje 16. mesečniku in revežu se je tako vnela ritka, da mu je tekla kri. Pa še izpuščaje je dobil po njih. Groza.

(odgovor članu asra)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: češnje
27.5.2009 6:54:37   
blaža
Zdej pri 15ih mesecih jo je dal v usta in takoj plunil. sem jo dala na pol, ma zgleda, da mu ni všeč.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: češnje
27.5.2009 8:48:07   
sončnica24
Hojla, mi bomo v ponedeljek stari 7, mesecev, je to prehitro za češnje? Imamo doma tako lepe.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: češnje
27.5.2009 11:42:24   
pikolina66
naš je star 9m in sem mu včeraj in predvčerajšnim dala en majhen košček češnje (1/4 ali še manj)z lupinico vred, cel košček.se je malo kremžil, valjal po ustih in prežvekoval, ampak pojedel dol in je bilo ok, imam namen vsak dan po malo in potem postopno več...češnje so menda bolj pazljivo za dajati..

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: češnje
28.5.2009 9:33:23   
asi79
Moja tamala je češnje jedla pri 6 mesecih. Kakšen teden prej sem začela z uvajanjem GH. Kar z vilico sem jih zmečkala (kakšnih 5) skupaj z banano in jih je z veseljem pomljackala. Težav čisto nobenih. Smo imeli take lepe doma da mi je blo kar škoda, da bi morala do naslednjega leta čakati nanje. Tudi patronažna je rekla, da je OK.

(odgovor članu pikolina66)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: češnje
28.5.2009 12:55:11   
pikicai
mhm naš je star 9 mescev pa tud zna lepo jest že.....tud češnje user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

sneška, mi nikoli nismo nič miksali Pa smo uvajali od 4. meseca. Sploh pa ne 10 mesečniku. 10 mesečniki moji so že sami trgali bedrco in mi ni nti na pamet prišlo, da bi 10 mesečniku miksala. user posted image  

Pa nič zato, če se jim kje malo zatakne. Pa saj tako se učijo jesti in uporabljati jezik, dlesni, zobe.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: češnje
28.5.2009 12:56:28   
pikicai
prvič slišim da češnje ne bi smel jest....al pa da bi bil kdo alergičn nanjeuser posted image
IZVIRNO SPOROČILO: pikolina66

naš je star 9m in sem mu včeraj in predvčerajšnim dala en majhen košček češnje (1/4 ali še manj)z lupinico vred, cel košček.se je malo kremžil, valjal po ustih in prežvekoval, ampak pojedel dol in je bilo ok, imam namen vsak dan po malo in potem postopno več...češnje so menda bolj pazljivo za dajati..

(odgovor članu pikolina66)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: češnje
28.5.2009 21:47:16   
frutka_
Zdaj jih je jedla pri 10-ih mesecih in jih obožuje. Anpak perilo...ne spravim flekov od češenj venuser posted image . Ima kdo kakšen nasvet?

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: češnje
31.5.2009 20:29:28   
majči22
Naša je prvič jedla češnje pri starosti 9,5m. Sm ji jo ulupila in na polovico dala.
Nobenih težav ni bilo. Res pa je da vso hrano nič več ne miksamo, saj ima 6 zob.


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: češnje
31.5.2009 20:33:14   
*Mojca*
Naš je probal češnje malo pred 11m z lupino in brez koščice in jih obožuje. Pojedu jih je ene 6. Nobenih težav.

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: češnje
31.5.2009 21:01:15   
pikolina66
IZVIRNO SPOROČILO: pikicai

prvič slišim da češnje ne bi smel jest....al pa da bi bil kdo alergičn nanjeuser posted image
IZVIRNO SPOROČILO: pikolina66

naš je star 9m in sem mu včeraj in predvčerajšnim dala en majhen košček češnje (1/4 ali še manj)z lupinico vred, cel košček.se je malo kremžil, valjal po ustih in prežvekoval, ampak pojedel dol in je bilo ok, imam namen vsak dan po malo in potem postopno več...češnje so menda bolj pazljivo za dajati..


ne da jih ne sme, samo menda je treba začet po malo, tako mi je rekla P, da pač kot koščičasto sadje uvajamo tudi češnje previdno....naj bi imeli nekateri malo problemov, ampak itak uvajamo vsa živila previdno, vsaj mi...ker ima vse potenciale da kaj reagira....

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?