|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čistilec ionizator zraka
25.8.2007 21:21:30   
zvezda71
Zanima me, če ima katera to reč doma in kakšne so izkušnje.Me ma da bi to, kupli predvsem za pozimi, ko se ne da tolk luftat pa smo v garsonjeri pa mamo še psa, skratka ful vonjav, ki niso glih prijetne.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čistilec ionizator zraka
25.8.2007 21:30:11   
tulip
Ima prijateljica. Ne rabi, pravi da je treba stalno nekaj  pucat.user posted image

(odgovor članu zvezda71)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čistilec ionizator zraka
25.8.2007 21:55:55   
paris
IZVIRNO SPOROČILO: tulip

Ima prijateljica. Ne rabi, pravi da je treba stalno nekaj  pucat.user posted image


user posted image , mi imamo tistega malega okroglega- fengšui, super je in nič ga ni treba čistit, samo v elektriko se priključi!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čistilec ionizator zraka
26.8.2007 7:20:29   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: paris


user posted image , mi imamo tistega malega okroglega- fengšui, super je in nič ga ni treba čistit, samo v elektriko se priključi!



Jaz imam tudi takšnega in ga sploh ne rabim, kaj pa jaz vem. Glih ni to kar sem pričakovala. Če pa te morda tak zanima ti ga prodam za malo nič...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čistilec ionizator zraka
26.8.2007 8:41:50   
nora
midva ga imava....miza na kateri je bil je cist crna in se je ne da lepo očistit in stena zraven je cist crna ratala. vceraj sva mogla pleskatuser posted image  

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čistilec ionizator zraka
26.8.2007 14:10:58   
suzanamai
Meni so svetovali samo čistilec brez ionizatorja, ravno zaradi umazanije, ki jo povzroča ionizator. Sem zadovoljna, saj se je stanje astme full popravilo.

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čistilec ionizator zraka
26.8.2007 22:07:28   
mukla
Jst imam Breath, pa sem zadovoljna. V bistvu je to ionizator, vlažilec, aromateraija, pa še voda gori v različnih barvah - full romantično. Se mi zdi, da je zrak velik bolj čist, stanovanje prijetno diši, pa če kuham, ne smrdi tak kot včasih. Sploh ribe. Če ga mam v kuhni, sploh ne veš, da so se pekle. Nič vonja po ribah. Fajn.

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čistilec ionizator zraka
30.8.2007 20:40:09   
Mayag
suzanamai,
kakšen čistilec pa imaš-firma?

Na spletni strani Sončka prodajajo od Lanaforma,modela Steamy ali Vappy. Če katera pozna ta artikel, bi prosila da mi pove mnenje o njem.


LP

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čistilec ionizator zraka
31.8.2007 13:55:34   
suzanamai
Imamo Electrolux Z8020 http://klub.si.electrolux.com/node35.asp?ProdID=33078 .
Res zelo v redu zadeva, sicer dražja od navadnih ampak se splača, smo se kar dolgo odločali, na koncu pa le kupili in ni mi žal. Imamo ga v sinovi sobi, ker je hud alergik in moram ti povedati da nimamo nobenih težav z dihali odkar smo ga kupili, prav tako se je izboljšalo tudi stanje njegove kože.

(odgovor članu Mayag)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?