|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   črpanje mleka
28.4.2005 21:29:52   
blaži
zanima me če črpanje mleka isto spodbuja kot dojenje za nastanek mleka. Mleka mi namreč primanjkuje.:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   črpanje mleka
28.4.2005 21:50:13   
Anonimen
Da.

(odgovor članu blaži)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   črpanje mleka
28.4.2005 22:01:07   
Alina
Da. Črpaj si na vsake 3 ure, tako kot, da bi dojila in mleko se bo delalo. Meni ni dosti časa uspevalo izčrpavati. Sem pa mu od vsega začetka dodajala dodatek - mojega mleka ni bilo nikoli dosti.

(odgovor članu blaži)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   črpanje mleka
28.4.2005 22:23:20   
blaži
ker mi je primanjkovalo mleka sem začela dodajati in si sedaj črpam vsak večer cca. 60ml. bom imela kaj več mleka če bom črpala na 3 ure? ker sem doživela veliki stres mi je začelo mleka primanjkovati, pred tem pa sem ga imela ogromno, da sem si ga zamrzovala. a ga bo vsaj malo več da bo moja pikica imela vsaj dva obroka.

(odgovor članu blaži)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   črpanje mleka
29.4.2005 7:42:44   
Anonimen
Ja, večrat ko ga črpaš, več mleka nastaja. Pa kot veš sama po sebi, veliko tekočine, res veliko, nalivaj se z vodo, čajem...počitka, pojdi počivat, ko otrok spi, pa dobro jej. Pa ne se sekirat, vse se bo uredilo ;)

(odgovor članu blaži)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   črpanje mleka
30.4.2005 23:20:02   
piščanc
jaz sem si ga en dan črpala po vsakem obroku (mali je že tri mesce star) in naslednji dan je bil rezultat že viden, ko se je mali do sitega najedel. Sicer nisem veliko napumpala, prvi dan 35ml, drugi pa že 60, ampak to je samo po njegovem obroku, ko se je že najedel. res pomaga.

(odgovor članu blaži)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   črpanje mleka
30.4.2005 23:21:09   
piščanc
aja, pa jaz sem si črpala samo dopoldne, ker je takrat bilo več mleka, popoldne sem že bolj utrujena, pa tudi zize :)-

(odgovor članu blaži)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   črpanje mleka
16.5.2005 13:09:42   
SU
Jaz si potem, ko mali poje dovolj-da je sit, otipam prsa in če so še kar "boleča", napeta, si mleko še malce izčrpam. Imam pa še preveč mleka... Pri nas, v porodnišnici, so vedno rekli : večje povpraševanje--več mleka... Tko, da...poskusi z izčrpavanjem. Po tej "teoriji" naj bi nastalo več mleka! LP, Saša

(odgovor članu blaži)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?