|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 14:26:31   
Anonimen
Tako...tudi jaz sem neučakana (sicer je majhna možnost, vendar vseeno), sem pa delala test z First Sigin Duo. Prilagam slikico, ker sem delala test še pred izostankom par dni, zato niti nevem če je sploh kaj vidno...no meni zgleda ena odebeljena črta in ena res rahla, vendar mogoče je samo želja, da bi bila tudi tam obarvana. Seveda bom postopek ponovila, vendar me zanima, če je katera delala s omenjenim testom in to pred izostankom (vem da smo različne in vsako telo se odziva drugače) prosim za mnenje ter ali je res rahlo obarvana ta druga ali si samo domišljam?
a...Ko sem delala test v prvi nosečnosti, sem delala z Clear blue in tam je bila tudi rahla vidna črtica, vendar sem bila bolj sigurna.

http://shrani.si/f/29/ky/3mRloaTG/fullsizerender-1.jpg
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 14:29:57   
Anonimen
Test je bil delan zaradi neučakanosti 3 dni pred pričakovano M.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 14:39:45   
banana88
Meni se ne zdi nikjer vidna crtica. Pojdite po clear blue in bosta videla za ziher.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 14:46:05   
Akajni
Jaz tudi ne vidim nobene črtice? Al misliš tisto čisto na začetku - ker tam je neko lepilo ki se mal obarva, kadar se zmoči:)

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 15:04:09   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Akajni

Jaz tudi ne vidim nobene črtice? Al misliš tisto čisto na začetku - ker tam je neko lepilo ki se mal obarva, kadar se zmoči:)

Od napisa MAX v desno ja, tu mislim

(odgovor članu Akajni)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 15:18:21   
evica23
Tudi jaz ne vidim črtice... Če je test pozitiven, se obarva kot prva. Tudi jaz sem delala pred izostankom in je bila močno obarvana črtica...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 15:45:36   
Kika86
tisto od napisa max desno ni 'taprava črta'. s te slike ni razviden +. ponovi čez par dni ;)

(odgovor članu evica23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 15:46:40   
Kika86
lahko je tudi zelo rahlo obarvana, odvisno od količine hormona HCG. jaz sem imela nazadnje recimo ful ful rahlo črtico, pa je bil še vedno ziher +.

(odgovor članu evica23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 18:43:42   
Anonimen
Sem še tega drugega izkoristila in poskusila, pa sem zgleda da preveč namočila v urin, saj se vse rdeče-

(odgovor članu Kika86)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 19:25:59   
aja2
Ponovi test, ko ti bo menstruacija zamujala. Ta test, ki si ga pripela je negativen - no vsaj jaz ne vidim druge crtice. Zelim ti, da bi se ti vse dobro izslo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 19:28:02   
Anonimen
http://i.imgur.com/IcOTLYA.jpg

Malo prej sem preverila se z drugim, nevem pa ce sem ga dobro uporabila, ( saj se bil cel pordel takoj po namocitvi urina) cez par minut pa je ppstal normalen. Gornji test je izpred 1 ure, sppdnji pa od jutra. Se na gornjem vidi crtica? Joj res si zelim imeti pozitivno. Ali je le plod zelje ali pa vzrok da je bil prevec namocen test?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 19:31:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: aja2

Ponovi test, ko ti bo menstruacija zamujala. Ta test, ki si ga pripela je negativen - no vsaj jaz ne vidim druge crtice. Zelim ti, da bi se ti vse dobro izslo.

Ja, mogla bi. Vendar se sama nemorem verjet, da pri sem pri svojih letih tako neucakana. Test delam 4 dni pred pricakovano menstruacijo( upam da je nebo), ceprav je verjetnost zanositve mala( se vedno upam) .

(odgovor članu aja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 19:58:54   
aja2
Hmm. Ta drugi test, ki si ga naredila (kaj pa ven - tam kot bi naj bla crtica je nekaj podobnega crtici, vendar nisem sigurna). Ponovi test in potem nam povej kako in kaj. Zelim ti vse dobro, lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 21:38:39   
Kika86
pa tako zgodaj ti bo zelo popoldan težko kaj pokazalo, so vrednosti hormona zjutraj le najvišje.

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
11.8.2016 21:39:30   
Kika86
hja, pa tle na drugem se po moje tut nekaj vidi. srečno! user posted image

(odgovor članu Kika86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
12.8.2016 6:20:46   
Storžek3
Jaz na prvem nič me vidim, mogoče je samo slaba slika. Na drugem pa vidim črtico! Vseeno ponovi še z jutranjim urinom s kakim drugim testom za vsak slučaj. Čestitike user posted image

(odgovor članu Kika86)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
12.8.2016 13:55:30   
Anonimen
Žal je danes zjutraj tretji test pokazal negativno:( nebo sreče, pa tako sem si želela vendar mi ni namenjeno.

(odgovor članu Storžek3)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
12.8.2016 14:29:08   
Kika86
poskusi še čez kakšen teden, ko ti bo M zares zamujala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
12.8.2016 15:36:22   
Ribica **
Na prvem testu je črtica "vidna" na območju, ki sploh ni testno. Kjerkoli drugod se pojavi črtica, test ne velja. Na drugem je pa rahlo vidna, ampak toliko pred izstankom delat test in biti razočaran je malce nesmiselno. user posted image

(odgovor članu Kika86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: črtica je ali ni? pomoč prosim
12.8.2016 17:08:46   
Storžek3
Žal mi je...

Bolje je počakati na izostanek. Ma jaz sem trikrat pred izostankom delala in je tud vsakič prej pokazalo črtice, tko da kakor je komu lažje.
Upam da čimprej uspe.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?