|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čudna krvavitev
12.8.2008 16:38:17   
UOBERC
pozdravljene! Ali se je že kateri zgodilo, da je po spolnem odnosu malo krvavela? Tako kot prvi ali pa zadnji dan menstruacije. To traja že tri dni. Sex ni bil nič pretresljivega, vse normalno nič "grobosti"!user posted image Upam, da bo kmalu minilo. Hvala za vaše odgovore!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čudna krvavitev
12.8.2008 16:45:19   
baguSka
Tako kot prvi ali pa zadnji dan


ce krvavis tok kot jaz prvi dan je pa kriza user posted image

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čudna krvavitev
12.8.2008 17:37:54   
ronja
Si mogoče user posted image ? Takrat je tam doli vse skupaj bolj prekrvavljeno in če poči kaka kapilarica tudi pri "navadnem" spolnem odnosu, lahko malo zakrvaviš...

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čudna krvavitev
12.8.2008 19:25:19   
UOBERC
ne tako bolj malo. Mislim da je bolj kakšna kapilarca ja, ker tudi, ko sem imela gin. pregled par mesecev nazaj sem tudi malo ampak sam tisti dan. Noseča pa upam, da nisem, ker jem tabletke že skoraj štiri leta. Takoj po porodu.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čudna krvavitev
12.8.2008 19:48:43   
katjandraž
Ojla! Meni se je to tudi parkrat zgodilo v zadnjem času, pa ni bilo nič narobe. Res pa, da je bilo to pri meni samo 1 dan. Čav!user posted image

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?