|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čudna mati ali čuden zdravnik???
9.12.2005 12:01:22   
bini
povejte mi ve...
naša je imela včeraj 6. dan vročino, polno sluzi in iz nosa teče kot za stavo... enkrat smo bili na urgenci, so rekli da je laringitis, ampak tisto kašljanje je izzvenelo v 2eh dneh..vročina še naprej, kašelj pa je bil potem čez cel dan in vedno je ob kašlju zelo jokala...
smo šli 2 krat k našemu pediatru - ni pogledal grla ('je ne bom vznemirjal'), bedaki ker so ji dali inhalacijo ('jo samo vznemirjajo'), sicer ima rdeče žrelo, ampak ne bom vzel brisa - bi jo vznemirjal :((( ... nasvet je pa bil - pojdite kar malo na svež zrak - kljub vročini :(((
do včerej sem zdržala, potem je pa še jest in pit skoraj nehala, pa smo šli pa kar k odraslemu in po 1 tednu so ji prvič pogledali kri, dobila je antibiotik, danes je že boljše...upam da bo kmalu čist dobra..
a sem jaz čudna, al je zdravnik, ki otroka z vročino praktično samo opazuje in ne naredi nič strokovnega...
škoda je le ta, da ga trenutno v našem kraju nimamo s kom zamenjati :(.. upam da nam vseeno kmalu uspe..

imejte ostale več sreče z zdravniki!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čudna mati ali čuden zdravnik???
9.12.2005 12:08:02   
srki
Čuden dohtar. Si ne bi mislila, da so pediatri tudi tako "brezbrižni", vsaj ta je. Mi imamo splošnega zdravnika, sploh nimamo pediatra. Sem mislila, da je naš bolj čuden, pa ugotavljam, da so nekateri še bolj, tudi pediatri.
Želim vam čimprejšnje okrevanje!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čudna mati ali čuden zdravnik???
9.12.2005 12:09:41   
rainbow
pa kaj ste hecni, kaj ta doktor je pri pamet!

pametna odločitev Bini, da ste šli drugamuser posted image ; mislim, četudi bi brezveze prišel človek k zdravniku, vsaj pogleda naj otroka!!! za tožit ga je!

pa čim prej se pozdravite (mi smo tudi vsi bubani)

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čudna mati ali čuden zdravnik???
9.12.2005 12:12:02   
dory
cuden dohtar...jst sem naravnost presrecna, da mava tko fajn zdravnico...tud ce mava sam posvetovalnico tamalga pregleda od a-z...res se mu posveti..ce je pa kej bolan pa tudi in takoj primerno ukrepa...

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čudna mati ali čuden zdravnik???
9.12.2005 12:33:27   
bini
hvala za odgovore...
ja, res je čuden tale dohtar... čisti alternativc - nimam nič proti alternativni medicini, ampak ne na tak način....
sej tukaj pri nas bo dal odpoved in ga po novem letu ne bo več (očitno je preveč razkurjenih staršev naredilo svoje) , ampak zamenjave tud nimajo.. čeprav, v končni fazi bo morda splošni zdravnik še boljš user posted image .. čeprav ni isto..
velik zdravja vsem !!!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čudna mati ali čuden zdravnik???
9.12.2005 13:31:37   
lin
Nevem naša zdravnica zmeraj pogleda grlo,ušesa in posluša pljuča če je treba pa še kri vzame.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čudna mati ali čuden zdravnik???
9.12.2005 13:35:44   
Anonimen
Naša je super dohtarca,pa včeraj ni hotela za Timija nobenih zdravil dat.
Samo Calpol proti vročini(ki pa je bila samo en dan)Mali kašla,ker mu sluz teče iz nosa po žrelu.Če bi bil zamašen je rekla,naj gremo v lekarno po Operil kapljice,samo naj lekarnarju rečemo,da jih zmeša z fiziološkouser posted image do sedaj kaj takega še ni svetovala,smo uporabljali nerazredčene kapljice.
Sirupa nobenega,ker,da karkoli bomodali bo še bolj dražilo na kašelj.Tropotčevga tud ne,ker je alergen,Timi pa je alergik.
Torej ničesar,kot veliko tekočine in na svež zrak.

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čudna mati ali čuden zdravnik???
9.12.2005 17:03:22   
bskrle
Uf, naša zdravnica je čisto nasprotje,  vedno pregleda kri, če je obolenje hujše.
Pozdravite se!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čudna mati ali čuden zdravnik???
9.12.2005 18:48:54   
Pupica
100 ludi 100 čudi...ampak mislim, da tu nisi ti čudna, ampak user posted image

Upam, da se nam ne pripeti kaj takega. Se mi zdi, da je pri user posted image bolje malo več pozornosti, kot pa nič.

papa

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čudna mati ali čuden zdravnik???
9.12.2005 20:16:02   
muki1
Menjaj zdravnika.
Ma, jaz sem danes tudi bila pri naši pediatrinji, pa me ni hotela vzeti ( poslala me je k dežurnemu), ker se ji je mudilo na vikend. user posted image
Mala pa že en mesec in pol nonstop bolana. Se mi je zamerila, user posted image  babji. Pa tak fajn se mi je zdela - DO DANES.

< Sporočilo je popravil muki1 -- 9.12.2005 20:17:30 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čudna mati ali čuden zdravnik???
13.12.2005 21:59:46   
jacinta
Po kraju vidim, da imamo istega pediatra. Jaz kar tečnarim in da pregledat....ma ne vem, je res mal štorast.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čudna mati ali čuden zdravnik???
13.12.2005 22:15:33   
Gina
Ma res je zoprno, če imaš edinega zdravnika v kraju, pa mu ne zaupaš. Saj pri nas ni dosti boljše. Mi smo imeli tako super zdravnico v Lj., da se mi pošteno kolca po njej. Ampak tudi zdajšnja da pregledat kri vedno, ko je treba. NI treba nič prosit. A imate šolskega zdravnika kaj boljšega. Ponavadi tam okrog treh let že vzamejo otroka tudi tja.

(odgovor članu jacinta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čudna mati ali čuden zdravnik???
13.12.2005 22:44:05   
Seven*
Hmm. Kaj pa vem.. Nekih cudezev ne more narest. Vcasih so zadeve virusne in v teh primerih ne morejo nic.. Bi pa definitivno moral pogledat kri. Tisto o svezem zraku pa niti ni tak neumna ideja, je pa tezko izvedljiva, ker otrok tezko hodi na sprehode ce je bolan..

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?