|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ŠUMEČE TABLETE
29.4.2005 19:41:16   
KMALU
kalcija, magnezija, ..raznih vitaminov...
Kako je s tem v nosecnosti? Je to prevelika doza za nas :nosecka:?
Ali po eno sumeco tabletko na dan lahko spijemo... Katere pa so najbolj priporocljive?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ŠUMEČE TABLETE
29.4.2005 19:47:32   
Anonimen
Če ješ dosti sadja in zelenjave je brezveze , da jih ješ.Vsaj men se zdi tako:zmeden2:
Sicer sem pa sama, bolj na tabletah kot na tem tak, da jaz pijem 9 vitaminov šumeče tablete,magnezij in kalcij(zaradi krčev).:)Vse sem kupla v Mulleru.:bravo:
Ko sem vprašala ginekologinjo mi je rekla naj kupim kacijeve,magnezijeve(3x1 na dan),b-kompleks!
Če boš kupovala kaj pazi, da neboš popila preveč vitamina A!

(odgovor članu KMALU)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   ŠUMEČE TABLETE
29.4.2005 20:02:32   
KMALU
3x na dan pijes eno tabletko? Uh, potem pa res ne more nic skodit, ce eno popijem;)

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ŠUMEČE TABLETE
29.4.2005 20:06:59   
Anonimen
Magnezij ja!:)

(odgovor članu KMALU)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   ŠUMEČE TABLETE
30.4.2005 21:48:55   
SISI25
Jaz sem tudi jedla in sicer omego 3 in kalcij. Mi je gin, priporočila, ker mleka ne maram in so me zelo kosti bolele. Pa krče v nogah sem imela. Aja pa donat sem pila zaradi magnezija, je rekla 3 na dan porazdeliš 0,5 l.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?