|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še cenejši Kiddy!
30.1.2005 23:37:30   
Anonimen
Na www.soncek.si imajo avtosedež Kiddy Life Safe za 37.000 SIT.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 9:37:33   
KIRA
sem šla gledat. najbrž ni cena na gotovino?? - nič ne piše o tem. meni je fino da je cenejši:bravo::bravo:, ampak jaz še nisem skup zašparala za sedež:(. sem imela namen komaj marca, ali aprila kupit, pa do takrat zadosti prihranit. zdaj pa ne vem, kaj naj naredim.:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 10:41:15   
sa
Sem ga glih narocila,imajo na zalogi tako da ga kmalu dobim.Cena je pa 37.990 + 690 potni stroski.

LP:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 10:48:11   
KIRA
v keri barvi pa? men tista na spletu ni všeč. ja bi imela modrega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 10:53:08   
sa
Meni je pa glih ta oranzna vsec,tako da smo vzeli tega.Drugace pa ne vem v katerih barvah ga se imajo.
LP :rozica:



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 10:54:39   
KIRA
aha, bom pa poslala mail. tnx. 9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 11:45:55   
Anonimen
Punce, nekaj pa moram opozorit pri Sončku. 690 SIT ni poštnina, ampak samo njihovi stroški pošiljanja. Poštnino naknadno plačate na pošti. Pri našem stolčku, ki smo ga kupili (Römmer King Plus TS) smo morali namesto 42.000 sit plačat 44.190 SIT vse skupaj!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 12:05:05   
sa
Sem sla gledat na nihovo stran in pise postnina 690:zmeden::zmeden::zmeden:No bom sporocila kako in kaj ko dobim avtosedez.LP:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 12:08:16   
Anonimen
Ja. Tako je - pri njih piše poštnina, potem na računu pa piše stroški pošiljanja. Na pošti sem se skoraj skregala s tisto gospo, ki mi je zaračunala skoraj jurja, potem pa mi je lepo pokazala naš račun in mi razložila, da je baje povsod tako. :grrr:

Kakorkoli že, imela sem občutek, da me je Pošta opetnajstla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 12:44:42   
Blink1
Hmmm:zmeden: Ne vem kako je...moja mama je prejšnji teden dobila stolček za hranjenje...Pa nič ni rekla...

Ampak...ful zavajajo kupce:grrr:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 12:49:59   
KIRA
jaz sem enkrat nekaj spraševala glede načina plačila pri sončku (preko e-maila) - takrat predno sem stolček za hranjenje kupilav baby-centru.
je bil pri sončku mal cenejši, sam da bi s poštnino prišel dražji.
no, da preidem nazaj na stvar. - so me ven spucali po e-mailu, kaj da si mislim, ker da če se ne strinjam z njihovimi pogoji plačila, mi ni treba nič kupit. in tudi nisem, pa verjetno tudi ne bom.
no vrag, da avtosedeža kje drgje ne bi bilo ceneje za dobit. bom probala e-bay. nazadnje so se cene novih gibale med 130 in 150 EUR. pa saj ni treba da je nov!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 12:52:24   
Blink1
A so te kar na tak način odpikali???

No...prijazni očitno tudi niso...

Kakšna pa je čakalna doba...jaz sem stolček za hranjenje in stajico naročila istočasno...Stolček je prišel prejšnji teden...stajice še ni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 12:56:49   
Tipi
Jaz sem kupila avtosedež Romer preko Sončka. Cena je bila 42.000 sit + 690 poštnina, a karkoli že je. Me je pa g. Jani opozoril, da naj ne plačujem nič drugega kot samo 690 sit, ker imajo oni tako dogovorjeno s pošto. Če so ti zaračunali še kaj dodatno, je šlo to v žep pošte in ne trgovine Sonček.

Upam, da sem kaj pomagala.

Lp :sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 12:58:06   
KIRA
to pa ne vem . če češ grem mail iskat da boš vidla, ampak mislim da sem ga že zbrisala.

sam mi je mal hudo, da so taki, ker je zdaj sedež 12 jurjov cenejši, pa še nov. stajico pa sem rekla možu, da naj ne kupuje, mam eno staro na podstrešju, pa moram pogledat kaj je z njo.

kako dolgo si čakala na stolček?? čudno, da nisi oboje istočasno dobila. najbrž probajo skasirat stroške pakiranja.:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 13:12:34   
Blink1
Stolček je bil pri nes prej kot v enem tednu:bravo: Stajice pa ni...

Ej za 12 jurjev ceneje:ups: pa ga kr naroči...sej jih ni treba na kafe vabit:)

Vikica pa je 4 dni mlajša od Neje:love: Pa ima fuuuulll več las...Mi bomo zgleda bolj plešasti :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 13:14:41   
KIRA
hihi, moja je vedno bolj po meni.9nebesa

saj bi kupila, če ne najdem drgje cenejšega. ampak trenutno nimam. sem hotla do marca ali aprila zašparat, pa takrat kupit. sam pol več ne bo znižan - najbrž.:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 13:18:23   
KIRA
by the way - jaz sem upala, da bo mala na svet pokukala na najinio obletnico poroke 5.8., ampak je pač čakala na rok in CR.

ti kaj veš, če te sedeže v toysu tudi imajo, pa po kaki ceni???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 13:31:12   
Annny
Skutica, kakšna pošta :zmeden:
Sonček pošilja preko Door to door, s katerim ima pogodbo, da vsaka dostava stane 690 sit!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 13:51:04   
Blink1
Ola

sem gledala na njihovi strani, pa ni za videt,da bi jih imeli...Sicer pa sva midva tudi kupovala avtosedež v Avstriji...V toysu imajo ful slabo izbiro...če se že zgodi da imajo model, ki ga želiš, potem nimajo barve ki jo hočeš:zmeden:

No, potem sva kupila sedež v Kiki v Gradzu. Tam imajo ful izbiro...Maxi cosije so imeli v vseh barvah in variantah...je pa res da so bili malce dražji...

Aja...pri toysu lahko naročiš nov katalog:

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=47&PHPSESSID=ed2d0f4a97fa1baea8ae870e61c83a1c

Ziher bo not kaj pametnega:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 14:25:48   
KIRA
hojla, sem vam skopirala link, če si katera želi več prebrat o kiddiju.

http://www.kiddy.de/index_deutsch.asp

9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 18:39:10   
Anonimen
Anny, res je, da so mi poslali na dom, ampak takrat nisem imela denarja pri sebi. Potem sem šla dvignit na pošto, pa so mi tam zaračunali še jurja za poštnino. Mater, ne vem, če ne bom šla nazaj na pošto. Res so me razjezili!!! :grrr::grrr::grrr:

Bom za drugič vedela, da ne rabim nič več plačat.

Kar se prijaznosti tiče, so bili do mene povsod blazno prijazni. Zdi se mi, da lepa beseda lepo mesto najde.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Še cenejši Kiddy!
31.1.2005 23:27:54   
Annny
Skutica, mislim, da so te malo okrog prinesli glede te poštnine:zmeden: Saj- če dobro pomisliš- tudi če te na pošti počaka pošiljka z odkupnino dan ali dva, ti za to ni treba plačati nič več.

Ja, prijazni so pa pri Sončku zelo- tudi če pride do reklamacije, ni nobenega problema:)

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Še cenejši Kiddy!
2.2.2005 21:18:45   
sa
No,naj vam povem da so mi sedez poslali n ker me ni bilo doma je postar pustil listek in gor je znesek 39.070 pri Soncku je bilo receno 38.680 no in jaz poklicem Soncka in razlozim situacijo(se mi ne gre tok za teh par sto tolarjev,ampak princip)na kar mi zelo prijazen gospod odgovori dato kar posta dobesedno okrog prenasa narod,ter da je znesek koker sva se dogovorila.No in pol je on poklical naso posto in stvari uredil.Tako da punce bodite pozorne,ce ni tak znesek kkr ste se zmenile kar poklicite in stvar bo urejena.Aja je rekel da imajo full tezav zaradi tega ker menda kar nekaj strank klice in pise.

lp:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Še cenejši Kiddy!
3.2.2005 9:25:41   
KIRA
sem glih klicala za avtosedež. trenutno jih je zmanjkalo, dobijo jih pa verjetno v 3 tednih, cena pa bo baje ista.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Še cenejši Kiddy!
3.2.2005 9:28:50   
LENČKA
Jaz sem pri Sončku naročila previjalno mizo,pa sem jo dobila v dogovorjenem času in sicer po ceni ki je bila navedena! (poštnina-690 sit) Če date več vas opehari pošta!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?