|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šivalni stroj
4.4.2013 9:35:06   
Maxy
Punce pozdravljene,

zanima me, kakšne šivalne stroje uporabljate. Potrebujem šivalni stroj za začetnike, za krajšanje, enostavno šivanje ... v mislih imam Elnov stroj 220 Explore. Ker sem na porodniškem dopustu, bi izkoristila še njihov tečaj šivanja. A ima kdo ta stroj doma in ali ste zadovoljne z njim? Ja, pa še to se mi zdi pomembno, da imam servis in garancijo.


_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šivalni stroj
4.4.2013 10:10:31   
tintin
imam Elno, zelo podobno - predhodnik tega modela. Kaj pa vem - nisem povsem zadovoljna, rad nagaja. Sem hodila tudi na šiviljski tečaj (ne preko Elne, ampak drugje), pa je tudi sama šivilja, ki je vodila tečaj rekla, da se za ta denar dobi tudi kaj boljšega. Sama bi si omislila strojček firme Brother, poglej kje jih prodajajo, so veliiiko boljši. Če pride v poštev e bay ali amazon si poglej tudi tam, dobiš veliko ceneje.

(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šivalni stroj
4.4.2013 18:50:12   
urška
Jaz sem na amazon.de kupila W6 sivalni stroj. Nisem sivilja, vse kar znam sem se prakticno sama naucila ampak s strojem sem zelo zadovoljna. Ima prakticno vse kar potrebujem. Ok igle se polomijo ampak to je itak potrosni material. Pa definitivno je cenejsi kot elna.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šivalni stroj
4.4.2013 20:18:36   
tintin
w6 je fin, ja! jaz imam njihov overlock in lahko pohvalim!!!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šivalni stroj
5.4.2013 15:10:51   
Maxy
Urška, sem si ogledala to mašino, zgledo ok! Cena je ugodna (v primerjavi z Elno), kaj pa če se ti kaj pokvari?

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šivalni stroj
5.4.2013 16:03:04   
tintin
dokler je v garanciji ga pomoje pošlješ nazaj na firmo, sicer pa mislim da so tile stroji dosti podobni strojem Janome, tako da kak serviser v Slo bi ga tudi čisto bp popravil. Itak so vsi stroji na isti princip.

(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šivalni stroj
5.4.2013 23:43:28   
urška
Sicer sem ze pozabila ampak garancijo ima kar nekaj let. Upam da se ne bo pokvaril, je pa res da pazim in lepo ravnam z njim. Ne uporabljam ga vsakodnevno, to je tudi res. Ce se pokvari bom pa takrat razmisljala in iskala podatke kako in kaj. Ce razumes nemsko si lahko na amazonu tudi recenzije preberes, kolikor se spomnim so bile zelo dobre.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šivalni stroj
2.7.2013 13:44:29   
orchid
Tudi sama šivam in imam povprečni dohodek, ki si Elne ne morem privoščiti. Mi je pa serviser povedal realno stanje... danes vse stroje delajo Kitajci (beri poceni delovna sila) in lepijo nalepke od podjetij... Ljudje mislijo, da so kupili od podjetja... Žal, tudi jaz sem bila presenečena. Jaz imam Bagat-a in zelo zadovoljna, enkrat letno an redni servis in lahko dela brezhibno...

Overlocka pa si še nisem kupila... Ta je namenjen za prožnejše in elastične materiale s tem, da ima baje še funkcijo, da ti sam odreže...

Jaz sem šla na osnovni tečaj in nadaljevalne za posamezne kose in res izredno zadovoljna - Šivilja in the house na Trubarjevi 48 v Ljubljani.
Imajo tudi stran na Facebook-u.

Pa lepo šivajte!

Lp,

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Šivalni stroj
24.10.2016 21:53:12   
Veritas_sivanje
tukaj najdete vse vrste šivalnih strojev tako za začetnico kot tudi za napredne
www.sivalni-stroji.si

(odgovor članu orchid)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?