|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Škornji - širina
8.12.2008 16:00:12   
moci
Imam velik problemuser posted image

Iščem škornje, pa so mi vsi preozki - ne morem jih zapet v mečih. Pa nisem ravno bajsa. No, suha tudi ne.
Zdaj pa ne vem, sem res mimo standardov ali mogoče poznate kje imajo širše. Pa ne drage.
V massu sem jih našla za 60 eur, samo kaj, ko jih spravim do gležnjevuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 16:04:23   
jakaracman
Priporočam Geox ima en pas elastike zadaj ali pa Marco polo ima široke.Cena pa je med 160 in 200.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 16:07:31   
moci
aha, sem pozabila povedat, da bi jih rada imela za h krilu in pod hlače.
s čim nižjo peto, ne pa brez.

uf, sem zahtevnauser posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 16:11:59   
BUŠICA
moja prijateljica si jih je dala k čevljarju razširit. drugače pa take, ki imajo elastiko zadaj. 

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 16:16:10   
Felicita
jest sm jih letos dobila v turboschuh-u za 40€... mam isti problem kot ti. sicer pa jest skor vsako leto (ker uničm ene na leto) laufam po štacunah in probavam in probavam in probavam... no, pa do zdej sm jih še vedno našla. lani sem jih sicer iskala en mesec al neki takega... ampak sm jih našla. letos so mi bli pa prov že prvi, ki sem jih poskusla user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 16:40:03   
hrchy
Joj strasno, jaz imam isti problem. Kupila sem jih pa potem v Deichmannu, sicer ne natancno take, kot sem si zelela, ampak za prvo silo so. 

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 17:26:39   
hubi
Meni ustreza Alpina, mož pravi, da imam fuzbalerska meča.user posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 18:22:18   
tiana
oj
Js mam tud iste probleme pa fuzbalerska mečauser posted image
pa sm jih letos dobila v ZAZI k majo ful podobne k v massu sam da so cenejše.39 eur sem dala pa so za h krilu in hlačam.res so lušne.in zj naprej bom po škorne hodila v zazo k je tko fajn občutek k dobiš škorn na nogouser posted image

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 19:20:17   
hrchy
tiana, kje pa je zaza?

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 19:20:52   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: hubi

Meni ustreza Alpina, mož pravi, da imam fuzbalerska meča.user posted image


Meni sicer noben ne pravi, da mam fusbalerska meča, jaz vem, da jih imam user posted image  in Alpina me rešuje z škornji (120 €).

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 19:42:41   
moci
sem vidila alpinine, pa jih nisem probala, ker so mi izgledali enako ozki. sicer pa ... bodo kaj znižani? 

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 19:53:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: moci

sem vidila alpinine, pa jih nisem probala, ker so mi izgledali enako ozki. sicer pa ... bodo kaj znižani? 


Ja, seveda bodo, po novem letu bodo razprodaje, zdaj se ne splača kupovati.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 20:35:40   
moci
ampak jaz bi jih imela na novoletni zabavi . . . 

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 20:48:56   
mamči
Jaz imam pa problem, da so mi vse preširoke in mi pol zgoraj zijajo. Lani sem skoraj znorela, sem imela pajkice pa dolg pulover/obleko, pa sem komaj našla ene škornje, da so mi bile o.k., pa še za te sem mogla it v Avstrijo. user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 21:06:26   
goda13
Jaz ima pa glih kontra problem, namreč vsi škornji so mi preširokiuser posted image . Ne dobim jih nikjer

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Škornji - širina
8.12.2008 23:01:16   
janca
Moci naj te potolažim nisi edina. Midve s hčerjo sva jih končno našli v turbo schuu. Pregledali sva vse trgovine, ni da ni. Pri nas cena ni igrala nobene vloge. Samo, da bi jih dobili. Sva že skoraj obupali pa se nama je danes nasmehnila sreča in sva jih končno kupilli. Pa še popust so imeli tko da sva dali samo 25 eur. Pri nama je blo še to problem, ker je hotla skoraj brez pete pa pri strani kakšno nevpadljivo šnolo, pa da ne bodo preveč špičasti itd. Sem skor osivela, ko sva že cel teden hodili od trgovine do trgovine. Probali več kot sto parov. Tko da vzemi cajt pa lepo povrsti tko kot midve. Boš vidla zagotovo se bo kaj našlo. 

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Škornji - širina
9.12.2008 7:18:00   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: goda13

Jaz ima pa glih kontra problem, namreč vsi škornji so mi preširokiuser posted image . Ne dobim jih nikjer


Hvala enako. Sem jih probala v Massu, pa še nekje drugje, pa je bilo vse čudno preširoko.user posted image  

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Škornji - širina
9.12.2008 9:56:53   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: goda13

Jaz ima pa glih kontra problem, namreč vsi škornji so mi preširokiuser posted image . Ne dobim jih nikjer


Hvala enako. Sem jih probala v Massu, pa še nekje drugje, pa je bilo vse čudno preširoko.user posted image  

šc, dol z moje teme, okostnjakiuser posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Škornji - širina
9.12.2008 10:10:36   
urška84
Tud jaz imam te težave, ampak ne dobim nobenih gor. Nobenih. Probala sem VSE škornje, ki so mi bili kolikortoliko všeč v Humanicu, v Alpini, v Peku, v Turboschuhu, v Yello, kjerkoli v BTC da so imeli čevlje, jz sm že čist obupalauser posted image user posted image user posted image . Do gležnjev še gre, potem pa nič več. Praktično 2/3 škornja ostane nezapetega. Ne gre. Res pa je, da nočem kupiti ene za 150 EUR, da bi bile približno prav, pa jih potem še čevljarju nost širit pa še tam plačevat. Tolko pa nimam denarja.

Ima katera še kako idejo?

_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Škornji - širina
9.12.2008 10:31:17   
goda13
IZVIRNO SPOROČILO: moci

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: goda13

Jaz ima pa glih kontra problem, namreč vsi škornji so mi preširokiuser posted image . Ne dobim jih nikjer


Hvala enako. Sem jih probala v Massu, pa še nekje drugje, pa je bilo vse čudno preširoko.user posted image  

šc, dol z moje teme, okostnjakiuser posted image



A se zmeniva, da ti daš mal meni, pa bova obe dobili tapraveuser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Škornji - širina
9.12.2008 10:31:45   
Anonimen
Ok Turboschuh, Daichman, Vogele itd. verjamem da imajo raznih plastičnih čevljev ko pečka.

Morda katera ve za trgovino z usnjenimi čevlji/škornji, ki bi imela večjo izbiro škornjev (Bata in Štifl sta mi letos čist mim kar se škornjev tiče)?

(odgovor članu urška84)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Škornji - širina
9.12.2008 10:33:13   
Anonimen
šc, dol z moje teme, okostnjakiuser posted image

HAAHAHA user posted image  Go moci, go moci user posted image

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Škornji - širina
9.12.2008 11:55:42   
LoCa
ma js sm tudi obupala. NIMAM fuzbalerskih meč, pa jih na najlonke komej tslačim, da ne pomislim kaj bi blo če bi imela kavbojke. verjamem, da obstajajo tutu škornji, k grjo gor na neokostnjaška meča, ampak so zihr grdi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Škornji - širina
9.12.2008 11:57:36   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ok Turboschuh, Daichman, Vogele itd. verjamem da imajo raznih plastičnih čevljev ko pečka.

Morda katera ve za trgovino z usnjenimi čevlji/škornji, ki bi imela večjo izbiro škornjev (Bata in Štifl sta mi letos čist mim kar se škornjev tiče)?


ja v mass-u imajo začuda usnjene, samo meni tam težko grejo na taco. še zdej majo 50% popusta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Škornji - širina
9.12.2008 16:16:57   
Anonimen
Sej jest massovih tud ne spravim gor LoCa. Zadnjih 5 cm ne morem zapet pa da se na glavo postavm pa tud nimam ekstremno fuzbalerskih meč ampak tekaške.

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?