|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Škripanje z zobmi...
1.5.2007 18:31:28   
Balonchy
Sploh ne vem kako bi začela..

Moj preljubi ponoči škripa z zobmi. Ampak to ni non stop - nekaj dni v mesecu (ni nujno, da zaporedno), potem pa nekaj časa mir in spet vse od začetka!!!
Ko se drugi dan pogovarjava in mu povem kaj se je dogajalo on vse skupaj obrne na štos (češ kaj pa zdaj škatle nabijaš, saj škripam jaz in ne ti)... GROZA!!! user posted image user posted image user posted image
Mene ponoči mrazi od teh zvokov (kdor je to slišal ve kaj govorim!)..

Kolikor je meni znano naj bi škripanje z zobmi bilo povezano s psihičnimi težavami. Se motim!?
Če ima kdorkoli podobne izkušnje naj mi prosim pove kako ste se tega problema rešili oz. kam naj se obrnem!?

Pozdravček, Balonchy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Škripanje z zobmi...
1.5.2007 20:43:00   
mimikimi
zobozdravnik mu lahko nardi plastični nastavek, ki ga da ponoči v usta, da ne škripa z zobmi. Se pa to pojavi, če maš kake težave, skrbi.
jaz sem en čas čkripala z zobmi pa se je pol kr samo od sebe popravlo.user posted image


_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Škripanje z zobmi...
1.5.2007 20:49:13   
Anonimen
Od kar vem zase,škripam z zobmi.Ko sem bila v bolnici,so me prestavili v drugo sobo,kjer ni bilo nosečnic,ker baje je to grozno poslušat.Zdaj me mož ponoči večkrat zbudi ko škripam,tako,da za nekaj časa preneham,potem pa spet jovo na novo.
Baje je to povezano s psiho,saj tako je meni zdravnik rekel.Sama vem,da mi je to ostalo od mojega otroštva,zaradi veliko preživetega strahu in še marsičesa o čem zdaj ne bi.Pri zobozdravniku dobiš nekaj kar si ponoči daš na zobe,tako da se toliko ne sliši in da si ne uničiš zob.Samo s tem problem ni rešen.

(odgovor članu mimikimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Škripanje z zobmi...
1.5.2007 21:00:44   
Balonchy
Za ta vstavek (za v usta) sem že slišala...
Ampak to je v bistvu samo fizična prepreka!
Je pa res, da to baje ne gre prek zdavstvenega zavarovanja, ne!? Mislim, da si pri tem sam financ minister..
Ima kdo kako idejo kako naprej? Psihilog, psihiater,...???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Škripanje z zobmi...
1.5.2007 21:04:37   
Anonimen
Vstavek plačaš sam.Kako naprej ne vem.Morda odkrit pogovor,saj ga sigurno kaj muči,pa morda o tem ne more govoriti.Baje so to potlačena čustva.Lahko govorim samo zase,ker vsak človek je nekaj posebnega,in se mora posebej obravnavati.Ženskam je lažje govoriti o težavah in tudi iti do strokovnjaka,kot moškim.
Poskusi se pogovoriti z njim.Srečno.user posted image

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Škripanje z zobmi...
1.5.2007 21:19:28   
Balonchy
Dalija, kar se pogovora tiče sva "na čistem"...

Bo pač moral sam s seboj poračunat..

Ah, bo že..

Hvala za trud..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Škripanje z zobmi...
2.5.2007 9:49:20   
Anonimen
Ja Balonchy, kaj če bi v tem času ko on škripa z zobmi, šla spat v drugo sobo?? Ne gre kar tako nehat tega, moraš pa razumet, da moški niso kot ženske, ki bi razlagali svoje težave, strahove.. Daj mu čas, in ne teži mu.. Stoj mu ob strani.. user posted image

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Škripanje z zobmi...
2.5.2007 12:36:04   
Balonchy
Gorazdova,saj sploh ni panike glede tega, da jaz ne morem spat!!!
Bojim se, da bi si prizadejal nepopravljive fizične "stvari" (razpokana zobna sklenina, brušenje zob,...)
Mislim, da se bo kaj kmalu odpravil k zobozdravniku po "vstavek"...user posted image

LP, Balonchy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Škripanje z zobmi...
2.5.2007 13:35:20   
Anonimen
Ja napisala si,da te mrazi od teh zvokov..user posted image

No,če bo šel po vstavek, pa je to user posted image

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Škripanje z zobmi...
2.5.2007 13:54:25   
Balonchy
mimikimi, fajn, da se je to poštimalo samo od sebe..
Mi pa bomo vidli...
Upam na najboljšeuser posted image in sporočim kaj se dogaja!

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Škripanje z zobmi...
3.5.2007 13:00:27   
srki
Jaz tudi občasno škrtam oz. škripam z zobmi, pa me moj malo rukne, ali pa sama od sebe neham. To se ne dogaja vsak dan, vsake kvatre, da bi imela pa kakšne psihične težave, pa tudi ne vemuser posted image .

Sicer pa sem pri škripanju zalotila Aljaža, samo enkrat, upam, da zadnjič, pa tudi ne vem, če ga pri treh letih kakšna psiha daje? Očitno se je po mamici vrgeluser posted image .

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Škripanje z zobmi...
28.7.2007 22:51:54   
Tiček
Ja sej jest sm tud baje ful škripu k sm spal. Moja je rekla de me bo z WD-jem pošpricala če ne bom nehu. Pol sm se pa mal usrru pa nehuuser posted image . Ma ne vem zdej pa prav da ne škripam več. Pomoje je kle kej začarano. To je bilo med njeno nosečnostjo. Pol sm pa mal raziskal zadevo pa ugotovil da se nosečnicam ful razvije sluh.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Škripanje z zobmi...
28.7.2007 23:34:25   
tadejat
IZVIRNO SPOROČILO: Tiček

Moja je rekla de me bo z WD-jem pošpricala če ne bom nehu. .


Izjava tedna

(odgovor članu Tiček)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Škripanje z zobmi...
4.8.2007 22:03:45   
Anonimen
Hahahahahaha, zdej ste me pa nasmejali... to je vsekakor izjava tedna.

(odgovor članu tadejat)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Škripanje z zobmi...
5.8.2007 8:58:32   
silvya
Se strinjam s tabo tiček. Res se nosečnicam razvije sluh. Ne vem zakaj, ko sem bila jaz noseča sem vse noči slišala moža kako smrči, če pa ni smrčal pa je škripal z zobmi. Groza! Zato sem ga vsake toliko časa malo stresla, da se je obrnil in nehaluser posted image user posted image user posted image .

Silvya

(odgovor članu Tiček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?