|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šotor Family vario 6
15.10.2010 9:54:50   
suzy124
Mene pa zanima če ima kdo šotor Family vario 6 in kakšne ima izkušnje z njim?




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šotor Family vario 6
15.10.2010 10:52:24   
mala maja
vprašajuser posted image
jaz lahko rečem samo + in še enkrat +, če pa prištejem da sta se lansko poletje dva najstnika vsak 55kg obesila na sredinsko palico in je vzdržal pa še en + user posted image user posted image

(odgovor članu suzy124)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šotor Family vario 6
16.10.2010 22:26:06   
suzy124
Zanima me namreč ali ste ga kdaj imeli postavljenega v dežju?

Midva ga imama in ne nama spušča na vseh zankah pri stranskih vratah in oknih. Garancije pa nama ne priznajo.



(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šotor Family vario 6
18.10.2010 12:50:16   
mala maja
najprej oprosti za pozen odgovoruser posted image

V dežju ga pa res nisva imela postavljenega. je pa grozno toleuser posted image , saj ima full visok vodni stolpec in bi moral zdržati kar konkreten naliv. Kje sta ga pa kupila če ni skrivnost.
Mene pa je motilo, da je ponoči full mraz, ker dejansko piha, po vseh kotih. Ampak tukaj je bila verjetno tudi napaka v napačnem postavlanju, oz površnem. user posted image

(odgovor članu suzy124)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šotor Family vario 6
19.10.2010 17:47:02   
suzy124
Kupla sma ga v Škofji Loki v trgovini.

Ja ima visok vodni stolpec, ampak je to napaka vseeno spuščajo. Nama je tud trgovec rekel da bo zdržal "tornado" , ampak nama spušča po eni uri rahlega in normalnega dežja. Na vseh zankah, ki so na oknih in stranskih vratah začne kapljati noter.user posted image

Nama so že zamenjali platno in je bilo na novem platnu isto, tak da ti šotori niso za dež.user posted image

Ga pa imata tudi kolega,ki sta ga kupla eno leto prej in prvo leto tud nista imela deža, ko sta ga pa letos postavla in je deževala sta pa imela isti problem, da jima je spuščal.user posted image

Garancije pa nama ne priznajo tak da ne vem kaj boma naredla.user posted image


Zato sem pa želela videt če je še imel kdo postavljen ta šotor v dežju in ali njemu tud spušča.
In pa ali ga je že kdo reklamiral.





(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šotor Family vario 6
21.10.2010 11:49:14   
mala maja
midva sva ga kupila predvidevam v isti trgovini in so enako zatrjevali da ni problema v dežju. kaj pa zveza potrošnikv si kaj probala poklicat?

dobr da letos nismo šli v tem dežju, ker bi bili očitno mokriuser posted image edino kar mi pade na misel je sedaj izjava enega kolega ki je kupil dva poceni arafata in ju da čez šotor, da proti smoli, amapk zdej vem da proti dežjuuser posted image

(odgovor članu suzy124)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?