|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Štedilnik na plin ali elektriko
15.4.2011 8:04:28   
latris
Imamo en mini el. kuhalnik 750W in en pilnski kuhalnik od campinggasa, ki dela sicer zelo uredu, je pa un čist tamali. Ja pa se picapan ne smem pozabit. Dokler sva bila sama in pa ko smo šli z otroci kampirat za par dni, je to še šlo. Zdaj pa razmišljamo o eni malo boljši "kuhinji". Najbolje bi bil štedilnik ki je samostoječ, da nam nebi zasedel naše mize.

Ne vem kako je kaj z elektriko po tujini, da nebi imeli premočnega kuhalnika. Mogoče je še najbolj univerzalen plinski.
Kaj vi uporabljate in kakšna bomba pride zraven?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Štedilnik na plin ali elektriko
15.4.2011 13:01:28   
viv_
boljš plin... po kampih je slaba elektrika, še uni pizza pani mečejo ven...

mi mamo tegale in je super:
http://www.campingaz.com/si/p-22946-camping-kitchen-extra.aspx

pa kar sestavljenega postavimo v avto, v omarici je pa vsa posoda.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Štedilnik na plin ali elektriko
15.4.2011 13:51:30   
latris
Sem gledala tega in se bom kar odločila zanj. Na plin itak ful hitreje zavre, pa še kjerkoli ga lahko uporabljaš. Edino cena je malo huda. Najceneje ga dobiš za 150euruser posted image .

Pa še nekaj me zanima, a una cev za plin zraven pride, al morš dokupit?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Štedilnik na plin ali elektriko
15.4.2011 20:57:18   
viv_
Mislim, da je bilo vse zraven. Mi ga imamo že 5 let... malo poglej po netu, se da dobiti tudi ceneje.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Štedilnik na plin ali elektriko
16.4.2011 12:02:52   
alamar
Dobiš ga za 100 EUR
http://www.svetuzitkov.com/plinski-kuhalniki/47-plinski-kuhalnik-camping-kitchen-extra.html

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Štedilnik na plin ali elektriko
16.4.2011 12:52:07   
latris
Ma ne user posted image . Sem prov jezna, ker se ga včeraj naročila za 150. Sem vse pregledala in nisem našla nič ugodnejšega. No evo, ker ne morem malo počakat.

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Štedilnik na plin ali elektriko
18.4.2011 13:54:24   
latris
Sem preklicala naročilouser posted image . Itak je pa teh kuhenj zmanjkalo, tako, da sem zdaj naročila na svetuzitkov za 100eur in bom počakala, da jih spet dobijo.

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Štedilnik na plin ali elektriko
21.4.2011 17:39:48   
alamar
Ha, sedaj je pa tudi tukaj 150 EUR. No, upam, da si ga dobila še po stari ceni.

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Štedilnik na plin ali elektriko
21.4.2011 21:34:46   
Splišni
Mi imamo električnega, pa nič ven ne meče. Mamo tud normalen hladilnik na elektriko pa pizzapan tud. Pa radio, TV ... vse na elektriko. Aja, pa luč tud.

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Štedilnik na plin ali elektriko
22.4.2011 14:58:18   
alamar
To ven vrže, ko povečini kaki vzhodnjaki priklopijo predpotopne štedilnike ali hladilnike. Se mi je enkrat na Krku zgodilo, da je en Madžar večkrat dnevno priklapljal nek star kuhalnik in je ven metalo varovalko na omarici. Ni pomagalo, da mu je električar razložil, da ne sme več priklapljat, ampak je po treh dneh končno prišel varnostnik in mu zaplenil kuhalnik.user posted image

Drugače je v večini kampov v pravilniku, da se ne sme priklapjati velikih porabnikov energije, kar hladilniki, kuhalniki in el. žari so. Ampak še nisem doživel, da bi mi kdo zaradi tega zatežil.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Štedilnik na plin ali elektriko
22.4.2011 18:27:38   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: alamar
Drugače je v večini kampov v pravilniku, da se ne sme priklapjati velikih porabnikov energije, kar hladilniki, kuhalniki in el. žari so. Ampak še nisem doživel, da bi mi kdo zaradi tega zatežil.


Jaz tega pravilnika še nikol nikjer nisme videla.

Sicer men je drugač mal BV vsa ta elektrika, ampak kaj čem, se prilagajam.

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Štedilnik na plin ali elektriko
22.4.2011 21:23:14   
alamar
Vsak kamp ima pravilnik izobešen v recepciji. Velika večina pa tudi na tiskanem listu. Ponavadi je na drugi strani lista s planom  (zemljevidom) kampa. V tem pravilniku je napisano kaj vse se sme in ne sme v kampu početi.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Štedilnik na plin ali elektriko
1.5.2011 20:11:02   
latris
IZVIRNO SPOROČILO: alamar

Ha, sedaj je pa tudi tukaj 150 EUR. No, upam, da si ga dobila še po stari ceni.


Ja, sem 2 dni po mojem naročilu videla, da so se podražile. Jaz sem jo dobila še po stari ceni za 100euruser posted image . Najlepša ti hvala!

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Štedilnik na plin ali elektriko
2.5.2011 11:04:44   
dremik
kaj pa mini indukcijska plošča user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Štedilnik na plin ali elektriko
2.5.2011 12:39:10   
alamar
Tudi zakon. Sploh, če jo kje poceni v akciji dobiš (ponavadi ima Leclerc) in seveda, da imaš posodo primerno za indukcijo.

(odgovor članu dremik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?